Duveriva mama - pujcuje penize, zve si do bytu cizi lidi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
53518
15.2.23 21:33
@Anonymní píše:
Prekladac do cestiny :)

Tak se nediv, až tě někdo z kuchyně pozdraví Salam aleykum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
15.2.23 21:35
@Anonymní píše:
Ja se z vas picnu, zensky. Kdybys cetla pozorne, psal jsem, ze druhý den (mozna to bylo treti), ji matrace nainstalovali. Kdyby te to zajimalo, tak ma postel s „integrovanymi“ matracemi, valendu. Takze ji museli rozparat a zasit ty nove. A kliknout na fcb na „seznamka“ a nahrat fotky snad neni tak tezky. Jeste neco?Co bych z toho mel, kdybych si vymyslel?

Tak teď jsi to fakt dorazil. Prodejci matrací jsou zároveň čalouníci, co matrace zašijí do stávající postele….. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
shadowbabe
15.2.23 21:37

Já bych se spíš bála o mamku, než o její prachy :think:

  • Citovat
  • Upravit
shadowbabe
15.2.23 21:40
@Russet píše:
Tak se nediv, až tě někdo z kuchyně pozdraví Salam aleykum.

Tak odpoví aleykoum salam a máti trefí 😄

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.2.23 21:45
@Janli píše:
Tak teď jsi to fakt dorazil. Prodejci matrací jsou zároveň čalouníci, co matrace zašijí do stávající postele….. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kdyz si nechas opravit pracku, myslis, ze ti ji prijede opravit ten clovek, kterymu jsi se dovolala? Kdyz jdes dat auto do servisu, opravi ti ho clovek, ktery ho od tebe prevezme?

  • Citovat
  • Upravit
Janli
15.2.23 21:48
@Anonymní píše:
Kdyz si nechas opravit pracku, myslis, ze ti ji prijede opravit ten clovek, kterymu jsi se dovolala? Kdyz jdes dat auto do servisu, opravi ti ho clovek, ktery ho od tebe prevezme?

Prostě kecáš…… :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
77554
15.2.23 21:52
@shadowbabe píše:
Já bych se spíš bála o mamku, než o její prachy :think:

tak tady jde o prachy až v první řadě, matinka rozhází a nebude co dědit, to je blbý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.23 21:57

Dobre, zkusim to jeste jednou. Prijede nejakej obchodak, zmeri ti postel, podepises smlouvu, posles penize, ozve se ti technik, ktery ti prijede matrace zasit do postele.
Jo, jeste jsem zapomnel na jeden fakt, kterej vam vic tenhle pribeh objasni. Technik nejdriv prijel s mensima matracema a musel se otocit pro ty spravny.
Tvl, ja snad jdu najit v telefonu tu fakturu.
Ted prijde otazka, proc jsem si fotil fakturu.
Tu jsem si fotil, abych vedel cenu a co je to za firmu, co je to za matrace, jestli se na netu o nich neco doctu. Předpokládal jsem, ze po zaplaceni zadne matrace neprivezou.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.2.23 21:58
@stinga píše:
tak tady jde o prachy až v první řadě, matinka rozhází a nebude co dědit, to je blbý

Musis si jeste jednou precist úvodní prispevek, malicka.
„Nehlede na to, ze ty penize jsou to nejmensi, kdyz je schopna si vzit domu koholiv…“

  • Citovat
  • Upravit
shadowbabe
15.2.23 22:20
@Anonymní píše:
Musis si jeste jednou precist úvodní prispevek, malicka.
„Nehlede na to, ze ty penize jsou to nejmensi, kdyz je schopna si vzit domu koholiv…“

Maličká @stinga 😄 😄

  • Citovat
  • Upravit
77554
15.2.23 22:22
@shadowbabe píše:
Maličká @stinga 😄 😄

jo, to se mi líbí, no nejsem zrovna největší :mrgreen: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
15.2.23 22:25
@stinga píše:
jo, to se mi líbí, no nejsem zrovna největší :mrgreen: :oops:

Když na něj budeme hodný, třebas nám taky domluví ty prodejce, který měla doma mamka :palec:

  • Citovat
  • Upravit
shadowbabe
15.2.23 22:28
@Anonymní píše:
Ja se z vas picnu, zensky. Kdybys cetla pozorne, psal jsem, ze druhý den (mozna to bylo treti), ji matrace nainstalovali. Kdyby te to zajimalo, tak ma postel s „integrovanymi“ matracemi, valendu. Takze ji museli rozparat a zasit ty nove. A kliknout na fcb na „seznamka“ a nahrat fotky snad neni tak tezky. Jeste neco?Co bych z toho mel, kdybych si vymyslel?

Sledovanost eMimina :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
211
16.2.23 00:11

Tahle diskuze je další ukázka toho, jaký megery některé ženské umí být, když něco nechtějí pochopit. Často ani nemají argumenty, prostě nechtějí. Viz taková @Janli, která má jasno, že tazatel prostě kecá. :D Je to fakt sranda číst.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
16.2.23 06:41
@easydrink píše:
Tahle diskuze je další ukázka toho, jaký megery některé ženské umí být, když něco nechtějí pochopit. Často ani nemají argumenty, prostě nechtějí. Viz taková @Janli, která má jasno, že tazatel prostě kecá. :D Je to fakt sranda číst.

No, mám naprosto jasno. …. :mrgreen:.
Protože, na rozdíl od zakladatele, mám znalost v oboru……

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová