Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Prekladac do cestiny
Tak se nediv, až tě někdo z kuchyně pozdraví Salam aleykum.
@Anonymní píše:
Ja se z vas picnu, zensky. Kdybys cetla pozorne, psal jsem, ze druhý den (mozna to bylo treti), ji matrace nainstalovali. Kdyby te to zajimalo, tak ma postel s „integrovanymi“ matracemi, valendu. Takze ji museli rozparat a zasit ty nove. A kliknout na fcb na „seznamka“ a nahrat fotky snad neni tak tezky. Jeste neco?Co bych z toho mel, kdybych si vymyslel?
Tak teď jsi to fakt dorazil. Prodejci matrací jsou zároveň čalouníci, co matrace zašijí do stávající postele…..
![]()
@Russet píše:
Tak se nediv, až tě někdo z kuchyně pozdraví Salam aleykum.
Tak odpoví aleykoum salam a máti trefí 😄
@Janli píše:
Tak teď jsi to fakt dorazil. Prodejci matrací jsou zároveň čalouníci, co matrace zašijí do stávající postele…..![]()
![]()
![]()
![]()
Kdyz si nechas opravit pracku, myslis, ze ti ji prijede opravit ten clovek, kterymu jsi se dovolala? Kdyz jdes dat auto do servisu, opravi ti ho clovek, ktery ho od tebe prevezme?
@Anonymní píše:
Kdyz si nechas opravit pracku, myslis, ze ti ji prijede opravit ten clovek, kterymu jsi se dovolala? Kdyz jdes dat auto do servisu, opravi ti ho clovek, ktery ho od tebe prevezme?
Prostě kecáš…… ![]()
@shadowbabe píše:
Já bych se spíš bála o mamku, než o její prachy
tak tady jde o prachy až v první řadě, matinka rozhází a nebude co dědit, to je blbý
Dobre, zkusim to jeste jednou. Prijede nejakej obchodak, zmeri ti postel, podepises smlouvu, posles penize, ozve se ti technik, ktery ti prijede matrace zasit do postele.
Jo, jeste jsem zapomnel na jeden fakt, kterej vam vic tenhle pribeh objasni. Technik nejdriv prijel s mensima matracema a musel se otocit pro ty spravny.
Tvl, ja snad jdu najit v telefonu tu fakturu.
Ted prijde otazka, proc jsem si fotil fakturu.
Tu jsem si fotil, abych vedel cenu a co je to za firmu, co je to za matrace, jestli se na netu o nich neco doctu. Předpokládal jsem, ze po zaplaceni zadne matrace neprivezou.
@stinga píše:
tak tady jde o prachy až v první řadě, matinka rozhází a nebude co dědit, to je blbý
Musis si jeste jednou precist úvodní prispevek, malicka.
„Nehlede na to, ze ty penize jsou to nejmensi, kdyz je schopna si vzit domu koholiv…“
@Anonymní píše:
Musis si jeste jednou precist úvodní prispevek, malicka.
„Nehlede na to, ze ty penize jsou to nejmensi, kdyz je schopna si vzit domu koholiv…“
Maličká @stinga 😄 😄
@shadowbabe píše:
Maličká @stinga 😄 😄
jo, to se mi líbí, no nejsem zrovna největší
![]()
@stinga píše:
jo, to se mi líbí, no nejsem zrovna největší![]()
Když na něj budeme hodný, třebas nám taky domluví ty prodejce, který měla doma mamka ![]()
@Anonymní píše:
Ja se z vas picnu, zensky. Kdybys cetla pozorne, psal jsem, ze druhý den (mozna to bylo treti), ji matrace nainstalovali. Kdyby te to zajimalo, tak ma postel s „integrovanymi“ matracemi, valendu. Takze ji museli rozparat a zasit ty nove. A kliknout na fcb na „seznamka“ a nahrat fotky snad neni tak tezky. Jeste neco?Co bych z toho mel, kdybych si vymyslel?
Sledovanost eMimina ![]()
Tahle diskuze je další ukázka toho, jaký megery některé ženské umí být, když něco nechtějí pochopit. Často ani nemají argumenty, prostě nechtějí. Viz taková @Janli, která má jasno, že tazatel prostě kecá.
Je to fakt sranda číst.
@easydrink píše:
Tahle diskuze je další ukázka toho, jaký megery některé ženské umí být, když něco nechtějí pochopit. Často ani nemají argumenty, prostě nechtějí. Viz taková @Janli, která má jasno, že tazatel prostě kecá.Je to fakt sranda číst.
No, mám naprosto jasno. ….
.
Protože, na rozdíl od zakladatele, mám znalost v oboru……