Ahoj, mohu se zeptat jen tak ze zvědavosti, poznali jste na grafu bazální teploty dvojitou ovulaci. Měla jsem 12 a 14 DC pokles na 36,3 a pak to vyhouplo, 13 DC o 0.2 a 14 DC o 0.4 stupně, myslíte si že by se mohlo jednat o dvojitou ovulaci? Ale zase mi po ovulaci klesli 2krat teploty na 36.5, uvidíme co z toho nakonec bude, jestli to nebude anovulační.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj, mohu se zeptat jen tak ze zvědavosti, poznali jste na grafu bazální teploty dvojitou ovulaci. Měla jsem 12 a 14 DC pokles na 36,3 a pak to vyhouplo, 13 DC o 0.2 a 14 DC o 0.4 stupně, myslíte si že by se mohlo jednat o dvojitou ovulaci? Ale zase mi po ovulaci klesli 2krat teploty na 36.5, uvidíme co z toho nakonec bude, jestli to nebude anovulační.