Facebook podnikání na IČO

103
24.4.16 13:43

Facebook podnikání na IČO

Hezký den, ráda bych začala s preprodejem tematického oblečení na Facebooku na sve IČO. Zaregistrovala jsem se, získala několik lidi, co si me dali do oblíbenych a…Fb mě zablokoval. Něco tam bylo spatne. Partner mi říká, že musím mít stránky, kamarádka zas, že prodejnu, sama se snažím pročíst zásady fb, ale mám v tom jen guláš. Holky prosím, je tu nejaka dobra duše, ktera by mi poradila, jak začít? Tak, abych mela vse ok a fb me neblokoval? Máte někdo zkušenost s preprodejem oblečení na Fb? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69305
24.4.16 14:08

No a nedala jsi si tu soukromou stránku? Na to musíš mít tu jejich podnikatelskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
24.4.16 14:11
@seasea píše:
Hezký den, ráda bych začala s preprodejem tematického oblečení na Facebooku na sve IČO. Zaregistrovala jsem se, získala několik lidi, co si me dali do oblíbenych a…Fb mě zablokoval. Něco tam bylo spatne. Partner mi říká, že musím mít stránky, kamarádka zas, že prodejnu, sama se snažím pročíst zásady fb, ale mám v tom jen guláš. Holky prosím, je tu nejaka dobra duše, ktera by mi poradila, jak začít? Tak, abych mela vse ok a fb me neblokoval? Máte někdo zkušenost s preprodejem oblečení na Fb? :kytka:

musíš si udelat svou skupinu bud otevřenou uzavřenou nebo tajnou to si vyberes ale kdyz jde o obleceni, tak bych udelala veřejnou tam si lidi kliknou a ty si je pridas kdyz se budeme bavit o uzavrene skupine a nebo si pak udelas svou stranku, kde lidi si jen kliknou na to se mi libi a uz budou videt vse co tam das ;) pak je taky fajn zaplatit si na Fb reklamu třebas jen na tyden vyberes si pro jaky okruh lidi jaky města text a obrazky a co vse se jim ma ukazovat a tim taky získáš hodne zakazniku a zas tak moc to nestoji ;) plati se za zaklikani resp kolik lidi da to se mi libi tak za to platis ;) to je divny, ze te fb zablokoal nenaprasil te někdo za něco? :think: sam fb nic neblokuje pokud jsou to normalni stranky konroluji je jen namatkove nebo na nahlaseni :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
103
24.4.16 16:50

Holky dekuju za pomoc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu