Fed Cup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tunrida
Hvězda diskuse 49282 příspěvků 31.10.14 12:18
Fed Cup

Ahoj holky :mavam:
Doufám, že se tady něco dozvím :mrgreen: Příští víkend je v O2 Aréně finále Fed Cup a moje máti je z toho jak šílená :mrgreen: Koukala jsem na lístky, ale moc se nevyznám v tom, který místa jsou dobrý a který už nic moc. Jeli by tam dva, tak aby byly volné sedačky vedle sebe. Tady je odkaz na volná místa. Děkuji za rady :kytka:

http://www.ticketportal.cz/…ancesvg.aspx?…

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 31.10.14 12:29

@RadkaCh dobrý jsou téměř kdekoliv - ideál střední sektor a co nejblíž.. ale to bude asi vyprodané :think:

ivašot.
Kelišová 7357 příspěvků 31.10.14 12:40

Taky jdeme.
Teď jsem koukala na ty lístky a je pravda, že většina slušných míst je vyprodaná. Z toho, co zbývá je asi v podstatě jedno, co vezmeš. z těch horních sektorů bych se snažila alespoň vybrat řadu, co nejníž.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >