Reklama

Fiat Brava-velikost volantu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymek20
Povídálka 16 příspěvků 25.07.18 18:23
Fiat Brava-velikost volantu

Ahoj, právě jsem si objednala potah na volant a nedošlo mi, že třeba vůbec nemusí pasovat Široký úsměv auto nemám momentálně k dispozici tak bych se chtěla zeptat vás, která máte Fiat Brava (mám ročník 95) a máte na volantu potah, tak jestli nevíte, jaká to je velikost? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 45 inzerátů 25.07.18 21:07

Záleží co jste objednala. Nejlépe koncernový, ten by sedět fakt měl, takový ten kožený, co si „ušijete sama“ taky fajn, nebo univerzální, co sice má rozměry, ale stejně to není ono, některé se protáčí. Tak záruka na vrácení tam bude ne, když to nesedne dle představ. Jinak bohužel konkrétně s Bravou zkušenost nemám :?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama