Fiat Brava-velikost volantu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymek20
Povídálka 16 příspěvků 25.07.18 18:23
Fiat Brava-velikost volantu

Ahoj, právě jsem si objednala potah na volant a nedošlo mi, že třeba vůbec nemusí pasovat Široký úsměv auto nemám momentálně k dispozici tak bych se chtěla zeptat vás, která máte Fiat Brava (mám ročník 95) a máte na volantu potah, tak jestli nevíte, jaká to je velikost? Děkuji :)

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 60 inzerátů 25.07.18 21:07

Záleží co jste objednala. Nejlépe koncernový, ten by sedět fakt měl, takový ten kožený, co si „ušijete sama“ taky fajn, nebo univerzální, co sice má rozměry, ale stejně to není ono, některé se protáčí. Tak záruka na vrácení tam bude ne, když to nesedne dle představ. Jinak bohužel konkrétně s Bravou zkušenost nemám :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >