Fiat Brava-velikost volantu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymek20
Povídálka 16 příspěvků 25.07.18 18:23
Fiat Brava-velikost volantu

Ahoj, právě jsem si objednala potah na volant a nedošlo mi, že třeba vůbec nemusí pasovat Široký úsměv auto nemám momentálně k dispozici tak bych se chtěla zeptat vás, která máte Fiat Brava (mám ročník 95) a máte na volantu potah, tak jestli nevíte, jaká to je velikost? Děkuji :)

Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 42 inzerátů 25.07.18 21:07

Záleží co jste objednala. Nejlépe koncernový, ten by sedět fakt měl, takový ten kožený, co si „ušijete sama“ taky fajn, nebo univerzální, co sice má rozměry, ale stejně to není ono, některé se protáčí. Tak záruka na vrácení tam bude ne, když to nesedne dle představ. Jinak bohužel konkrétně s Bravou zkušenost nemám :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tropický ráj, nebo nekonečná skládka? Hvězdy v Asii zaskočily velehory odpadu

Martina Pártlová (39), Kazma (33) nebo Leoš Mareš (42) vyrazili na dovolenou... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >