Reklama

Filmová premiéra - průběh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 24.01.18 09:53
Filmová premiéra - průběh

Dostali jsem pozvání na premiéru rodinného filmu. Tak půjde manžel se staršími syny.
Nikdy jsem na filmové premiéře nebyla, tak nevím, co je vhodné a jak to chodí, jaký je vlastně obvyklý průběh. Moje obvyklá kulturní poradkyně je dnes nějak offline.

1. Oblečení - předpokládám, že jako do divadla
  2. Nějaká kytka? Pozvala nás scénáristka, tak by se jí asi měla nějak pogratulovat - jak to bývá - osobně po skončení filmu někde na chodbě, nebo jako v opeře - kytka se dá uvaděčce a ta to potom předává, když tvůrci filmu nakonec nastoupí na podium jako v opeře? A nastupují vlastně tvůrci po skončení filmu na podium na nějakou děkovačku?

Reklama

Reakce:

lizzka
Stálice 87 příspěvků 24.01.18 10:10

Ahoj, s manželem chodíme na premiéry často jelikož u filmu pracuje. Záleží i kde to bude. Klasické kino nebo Lucerna? Já mám teda vždy šaty nebo sukni, manžel slušnější kalhoty a košili, ale ne oblek. Spousta lidí to třeba netěší vůbec. Záleží i na filmu. Třeba na premiéře Nechte zpívat Myšíka jsem byla ráda, že nemám podpatky a jen sukni, tam byli všichni oblečení hodně neformálně. :lol:

Po skončení filmu bývá diskuze s tvůrci a pokud dostanou květinu, tak je to oficiální, takže dárek bych předala osobně po filmu.

Jen ze zvědavosti na co půjdou? :mrgreen:

Nairol
Echt Kelišová 8813 příspěvků 24.01.18 10:19

1. Lepsi obleceni, ale ne jako na operu. Zena saty (ale ty pises, ze nejdes), chlap oblek. Zase zalezi, co je to za film a jak velka spolecenska udalost to je.

2. Na zacatku byva predstaveni tvurcu na podiu, par slov o filmu apod. Ale zase nekdo vyleze az po filmu a podekuje (nekdy je I diskuze atd.)

Kytku ano. Je nejaka afterparty?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 24.01.18 11:17

Je to rodinny film s pohadkovymi tematy v Atlasu
po skonceni bude muset asi manzel s klukama prchnout, protoze uz bude dost pozde, nemuze zustat na diskusi po filmu. Takze kytku nevim, sance, ze ji odchyti pred filmem asi neni moc velka a po filmu se ji nedocka.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 24.01.18 11:18

Diky za informace

lizzka
Stálice 87 příspěvků 24.01.18 11:48

V Atlasu je příjemné prostředí a posezení před filmem a po bývá nahoře v té kavárničce, tak se manželovi třeba podaří odchytit ji tam :)

Oblek bych jim nedávala, spíš kosili a slušné kalhoty ; ) Ať se líbí.

Nairol
Echt Kelišová 8813 příspěvků 24.01.18 12:21
@Pudloslava píše:
Je to rodinny film s pohadkovymi tematy v Atlasu
po skonceni bude muset asi manzel s klukama prchnout, protoze uz bude dost pozde, nemuze zustat na diskusi po filmu. Takze kytku nevim, sance, ze ji odchyti pred filmem asi neni moc velka a po filmu se ji nedocka.

To bych tedy kytku ani nic jineho nedavala a obleceni nemusi byt nijak extra slavnostni. ;)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 26.01.18 09:17

Tak nakonec bylo představení herců na začátku a na konci žádná diskuse nebyla, odešlo se do kavárniček v kině, kde byl raut - tam už manžel s dětmi nešel. Scénárisku nikde nezastihl. Film byl „Dukátová skála“ a velmi se jim všem líbil. já si asi počkám, než to bude v televizi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >