Fotky dětí na socialních sítích

408
31.3.17 19:05

Fotky deti na socialnich sitich

Ahoj vsem :andel:, zajimal by me vas nazor na tohle tema. Posledni dobou me udivuje jakysi „trend“ zverejnovat vsechny fotky na facebooku a podobne. Musim teda rict ze sama FB mam, ale vyuzivam ho pouze ke kontaktu s kamarady, jedna profilova fotka a nic dalsiho. Jenze co jsem si tak vsimla, tak nektere maminky tam sdeluji sve tehotenstvi snad hned jak se to dozvedi, dale doplnuji fotkami ze vsech ultrazvuku az po fotky deti nahatych ve vane a vubec s takovou tematikou. Predem rikam, ze nikoho takoveho neodsuzuji, je to kazdeho vec, jak naklada se svym soukromim. Jen by me zajimal nazor jinych. Ja osobne povazuji takove veci za dost intimni a kdyz bych se s tim chtela nekomu pochlubit, tak pouze blizkym pratelum, proto tak uplne nechapu co nekoho vede k vystavovani takovych informaci na soc.site :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5320
31.3.17 19:12

Tak se asi chlubí, že mají dítě a že mu roste zub, že umí na nočník, že už chodí…nevim, nerozumím tomu, proč to dělají. Ale já ani nerozumím potřeba lidí, fotit si jídlo třeba s popiskem „jů, to si dneska pošmáknu“ :roll: degradace no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
31.3.17 19:12

Já sdílím normálně fotky své i rodiny (jsme všichni oblečení) ale mám jen 60 přátel a nikdo jiný to vidět nemůže… záleží na každém jak si chrání soukromí, některým pravda člověk vidí i do ložnice a to je ani nemusí mít v přátelích :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
5429
31.3.17 19:14

Mě se to nelíbí, ale jak píšeš, každého věc. Fb jsem založila kvůli příbuzným žijícím v zahraničí, nakonec ho stejně nevyužívám. Fotíme se u fotografa a fotky dáváme blízkým příbuzným osobně. Fotky nezasílám ani mailem. Tedy né fotky osob z naší rodiny. Jediné fotky mých dětí jsou ze školky z akcí, které umisťuje učitelka na net se souhlasem rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
31.3.17 19:15

Tak ja pridavam fotky hlavne od male ;) ale nikdy ne nahatou ;) to si myslim ze by mi asi nepodekovala ;) a pratel mam necelych 50 ;) je to hlavne rodina a nebo kamaradky ktere maji taky deti ;) a s tehotenstvim jsem se prihnala az kolem 25tt ;) ted jsem na konci 14 a vi to jen 3 kamaradky a bracha… rodina to jeste nevi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
31.3.17 19:15

Ja teda fakac mam, ale nemam tam zadny fotky- ani svoje, ani dcerky. Kdo ji chce videt, tomu fotku rada ukazu, popr. poslu, ale verejne v zadnem pripade. A maj zakaz i babicky a dedove! A fotky nahatych deti ani nekomentuju- ty patrej pouze a jen do soukromeho rodinneho alba! Co se tyce tehotenstvi a svateb atd.- lidi, ktery se to maji vedet, tak to vedi. Ostatni stalkeri na fb mi jsou u prdky.Ale samozrejme kazdyho vec! Ja osobne jsem naprosto stejneho nazoru, jako ty a uprime ses prvni, na koho jsem takhle narazila, uz sem si pripadala jak retard :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
31.3.17 19:16

Prave me taky docela zarazi ze kolikrat ani nemam toho dotycneho v pratelich a ukaze se mi tam vse na stribrnem podnose :D jasny je to kazdyho vec, ale stejne nechapu co z toho maji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
31.3.17 19:20

Sem tam fotku deti dam, oblecenych pochopitelne, pratel mam neco pres 100. Lidi, co davaji denne fotky deti, nechapu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
31.3.17 19:22

Fb mam, pratel minimalne, profil mam nastaveny tak, ze je videt pouze jmeno a profilova fotka. fotky deti obcas davam. Jsou zasadne oblecene. V posledni dobe mi zvedaji kufr fotky z porodniho salu. Kdy to dite je od krve, mazku, slizke a ublemcane. A nejlepe na prsu upocene maminky 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
31.3.17 19:24

@Krtiinka kdybych věděla, že moje matka/otec založili profil na soc. síti ještě před mým narozením, byla bych fakt naštvaná. Přijde mi to zvrácené. Dítě ještě není na světě, ale už má svou virtuální identitu. První UTZ, další UTZ, oznámení,,,budeme rodiči", fotky z porodního sálu, první fotky z košíku od fotografa, nahaté fotky z vany. Prostě se jede podle takového,,mustru". Nemáš to? Nežiješ.

Pár,,nezávadných" fotek z dovolené? Proč ne. Ale v přátelích mám šílené matky, co sdílejí klidně 20 fotek denně. Fakt by mě zajímalo, jak to tyhle chudáky děti jednou ovlivní, mně by to opravdu dost vadilo. Fotky dáváme postaru do alba. Snad mi po porodu nevleze mlíko na mozek a nezačnu s touhle šíleností taky, pevně doufám, že ne. Myslím, že FB o našem miminku ani vědět nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
31.3.17 19:24

Mam, zveřejňuji ( ne nějak intimní ) a nevidím v tom problém…Kdo nechce ať nezveřejňuje… Názor bude mít asi každá jiný dle toho či je pro nebo proti…Nic nového se tady asi nedozvíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24836
31.3.17 19:35

To není jenom o facebooku, ale celkově žasnu, co všechno jsou někteří jedinci schopni zveřejnit na netu. A netýká se to jenom fotek, ale i financí, sexu, partnerských vztahů, rodinných poměrů apod.
Fotky dětí nikde nevystavuji, FB ani nemám a žiju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
31.3.17 19:36

Z tehotenstvi tam nemam ani jednu, davam tam vzdy jednou za rok spolecnou fotku na PFko, pak jsem tam dala vzdy fotku, ze se nam narodilo miminko (az po par dnech v zavinovacce z domova). Za cely rok tam dam 3 fotky. Zamerne nedavam fotky z dovolenych-nerada bych, aby nas vykradli. Obcas tam davaji nase fotky kamaradi treba z navstev, ale celkove to nemam rada. Je to kazdyho vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
31.3.17 19:36

FB mám, fotky celé naší rodiny dávám, klidně i udám polohu kde zrovna jsem, co dělám:) A vidí to pouze mí přátelé, ti, které jsem si do okruhu svých přátel sama zvolila, můžu si tam nastavit, co kdo může vidět, sdílet. Nemám veřejný profil. A jsem moc ráda, že i mí přátelé z dob studií ( se kterými jsme se spojili i díky FB) tam své posty občas také upravují. Díky tomu o sobě víme, sdílíme své životy i když už se osobně vidíme sporadicky. Nevidím na tom nic špatného. Nemám veřejný profil, kam bych cpala fotky nahých dětí, nejsem magor a ani takové mezi svými přáteli nemám.

@orizuri A proč máš mezi svými přáteli šílené matky??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
31.3.17 19:42

Mam fake profil na FB, kvuli nakupování na bazarku a ted kvůli par holkam ve skupině z emimina. Nesdilim nic. Mam asi 11 lidi v přátelích, coz jsou holky od tud a moje segra a svagr. Najlepší jsou fotky, kde ženské koji, prso cele ven na nem nahe mimino a ješte to cpou do vsech možných skupin. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat