Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky.. doporučte mi prosím nějakého profi fotografa miminek v HK a okolí.. díky ![]()
Lukavská http://www.atelier-fotografie.cz/, sídlí na střelecké a má nádherné fotky.. Super cena a i včetně vizážistky ![]()
zkus-Zářecký…hoď to do googlu a určittě ti to vyjede…fotil kamarádce svatbu a nádhera
K předchozí odpovědi Zářecký má pěkné fotky, ale ta cena. Za úplný základ svatebního focení chtěl 11500
miminkovské foto nevím. My nechávali fotit u paní z mého odkazu.
Děkuji holky aspoň za ty tři odkazy, nakonec jsem se rozhodla pro ywonn i když to je pro nás k ní 60km ale ty fotky jsou opravdu nádherný.. tak doufám Mammy že jste byli spokojený ![]()
@mamartina píše:
Děkuji holky aspoň za ty tři odkazy, nakonec jsem se rozhodla pro ywonn i když to je pro nás k ní 60km ale ty fotky jsou opravdu nádherný.. tak doufám Mammy že jste byli spokojený
ano spokojení sme určitě byli, měla bych mít fotky od ní tady v albu, ale nejsem si jistá jestli ho nemám uzamčené
Jen doporučuju se objednat co nejdřív, termíny má dost plné ![]()
Doporučuji www.pmphotography.cz ![]()
Super fotečky, bezva pohodový přístup, nespěchají…
Jen je potřeba se předem objednat