GENNET Liberec

Fotoalbum tématu (321) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Přečtěte si hodnocení GENNET Liberec

Lussy4988
Kecalka 145 příspěvků 19.03.19 21:42

Ano

barevnakvetinka
Kecalka 479 příspěvků 04.04.19 12:14

Ahoj holky, mohla bych mít dotaz na někoho, kdo podstoupil nebo podstupuje pokus s darovanými vajíčky? Zajímalo by mě, jak čtu v ceníku program garance, že zaručují buď 6 zralých oocytů nebo 2 třídenní embrya, tak pokud se mi ty 2 třídenní nechytnou, tak ale nemám nárok na další pokus zdarma, že? přijde mi těch 97 tisíc strašně moc za 2 třídenní embrya. Kdyby to byly aspoň 5 denní, ale takhle. je mi jasný, že embryí může vzniknout daleko víc, ale kdyby jsme měli zrovna smůlu na dárkyni a její snůšku, tak jsou to teda vyhozený peníze.

Pak mě ještě zajímá, jak jdou postuipně platby. jestli na začátku před výběrem dárkyně už se platí záloha a koli a jak je to s platbami dál. Tohle v ceníku vůbec nepíší a neviděla jsem to rozepsané ani na stránkách gennetu.

Díky moc :mavam:

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 27.04.19 21:32

Ahoj je tu někdo kdo podstupuje teď ivf v Gennetu? Nás čeká v květnu konzultace.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 27.04.19 21:56
@Naty9 píše:
Ahoj je tu někdo kdo podstupuje teď ivf v Gennetu? Nás čeká v květnu konzultace.

Ne, ale v červnu se mi narodí syn, kterého mi vyrobili :lol:

Lucie343
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 28.04.19 07:21

@barevnakvetinka bohuzel s tim ti neporadim, zkus se zeptat primo v Gennetu. A hlavne mysli pozitivne!!!

@Naty9 drzim palce :)

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.19 10:02

@Čičorečka tak to moc gratuluji 8o tím že mi je 37 tak přemýšlím jestli nezvolit hned ICSI a zavedení hned dvou embryek, vim že se to dr. Moc nelíbí ale chtěla bych do toho jít na plno hned na začátku. Jinak máme Mudr Mokrou. Všechny výsledky ok, spermio na 1,jen já neprůchozí levý vajiecnik

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.19 10:05

@Čičorečka tak to moc gratuluji :srdce: tím že mi je 37 tak přemýšlím jestli nezvolit hned ICSI a zavedení hned dvou embryek, vim že se to dr. Moc nelíbí ale chtěla bych do toho jít na plno hned na začátku. Jinak máme Mudr Mokrou. Všechny výsledky ok, spermio na 1,jen já neprůchozí levý vajiecnik

Janca2019
Stálice 95 příspěvků 28.04.19 10:10

@Naty9 ja mam hned po prvnim IVF syna a ted se snazime o druhe. Za tyden jdu na 3ti KET, tak snad se uz zadari. To ICSI se doporucuje, kdyz je spatne sperma, tak mozna u vas nebude potreba :think: a pocet embryi, bych asi rozhodla, az podle toho kolik se jich povede oplodnit. Moc drzim palecky, aby ti to taky vyslo hned prvne:thumbsup:

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.19 10:11

@Čičorečka a můžu se tě zeptat na kolik vás to všechno vyšlo a jak jste postupovali?

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.19 10:16

@Janca2019 děkuji moc mám toho plnou hlavu čtu všude různé diskuze, nechci nic promarnit když to půjde, prave že jsem četla že i s dobrým spermiogramem se nic neoplodnilo.. snažím se o tom dozvědět něco víc ať tam nejsem za trotla :mrgreen:

Janca2019
Stálice 95 příspěvků 28.04.19 10:24

@Naty9 to chapu:wink:ja toho moc nevedela, kdyz jsem tam sla a nechala jsem si hodne poradit. Ve 2016 me IVF (vcetne ICSI a zamrazeni 3 embryi) vyslo asi na 23tis, ted od noveho roku, ale dost podrazili. Ja hodne zvazuji zase embryoglue, otazka 4tis a nazory hodne smisene, ale rikam si, ze je to posledni mrazacek, tak do toho dame vsechno :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 28.04.19 10:26

@Naty9 nejdřív jsme zkusili dvakrát IUI, to nevyšlo. Byli jsme na genetický konzultaci, ta vyšla v pořádku. A pak jsme šli do IVF, vyšel první embryotransfer. Měli jsme ISCI, ale já jim do toho nekecala. Postupovali jsme přesně tak, jak nám poradili. A IVF stálo i se zamražením zbylých embrií 25.000,–

Naty9
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.19 10:40
@Janca2019 a to embryoglue je co prosím tě.
@Čičorečka píše:
@Naty9 nejdřív jsme zkusili dvakrát IUI, to nevyšlo. Byli jsme na genetický konzultaci, ta vyšla v pořádku. A pak jsme šli do IVF, vyšel první embryotransfer. Měli jsme ISCI, ale já jim do toho nekecala. Postupovali jsme přesně tak, jak nám poradili. A IVF stálo i se zamražením zbylých embrií 25.000,–

Taky počítáme že nás to vyjde na cca 30.t. no jsem zvědavá 17.5. konzultace..a měla jsi krátký protokol nebo dlouhý?

Janca2019
Stálice 95 příspěvků 28.04.19 10:49

@Naty9 to je takove ‘lepidlo’, ktere by melo pomoci embryu se ‘prilepit’.
Asi kratky protokol, moc se v tom nevyznam, ale zacala jsem stimulovat s menstruaci. Take mam Mokrou a nekdy nevim co si myslet. Je uprimna a mluvi na rovinu, coz je super, ale obcas si tam pripadam, jak na bezicim pasu, ale mozna jen muj pocit :(

splendis
Kecalka 456 příspěvků 28.04.19 12:03

@Naty9 ahoj taky chodím k Mokré několik let, ale zatím nám nepomohla k miminku. Teď se chystám na svůj poslední ket, tak už doufám ze se zadari. Jestli mužů poradit určitě si nech oplodnit embrya pomoci icsi, je to jistější, protože i s dobrým spermiogramem se muže stát že se žádný embryo neoplodní. To lepidlo zvyšuje šanci jen o 3% sama Mokrá mi řekla že je to nevýznamné, že to nijak k těhotenství sanci nezvysi, když je geneticky špatné embryo tak nepomůže vůbec nic. Tím že ti je už 37 let, tak bych si stala za vysetrenim pgs u embrya, myslím že ti to sama MUDr nabídne

Stránka:  « Předchozí 1 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1637 Další »
Váš příspěvek
Reklama