Podpora ovulace a otěhotnění. Gynex nebo Drmek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rikiki
Stálice 80 příspěvků 28.01.19 20:38
Gynex nebo Drmek?

Ahoj. Co myslíte? Co je lepší na podporu ovulace a otěhotnění?
Co vám pomohlo?

Reakce:
MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 28.01.19 20:58

Rozhodně Gynex, je to myslím lety osvědčený komplex. Měla jsem v určitém období anovulační cykly, doktorka zkusila i Tamoxifen, který mě akorát na půl roku rozhodil a po nasazení Gynexu se srovnal hned ten cyklus a hned byla i ovulace (podotýkám, že ve věku nad 40) a chodí bezchybně. Nyní byla i dvojitá ovulace, ale to přičítám přidanému inositolu, možná i tabletám Maca s Kotvičníkem, ale sázím spíš na inositol.

Kukacka123
Závislačka 3056 příspěvků 28.01.19 21:23

@Rikiki drmek ozkouseny nemam, ale Gynex za sebe muzu jen doporucit ;)

Rikiki
Stálice 80 příspěvků 28.01.19 22:31

@Kukacka123 podařilo se otěhotnět? Po jaké době užívání a jakém dávkování? :)

MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 28.01.19 22:33
@Rikiki píše:
@Kukacka123 podařilo se otěhotnět? Po jaké době užívání a jakém dávkování? :)

Dávkuje se 3× denně 7 kapek

Rikiki
Stálice 80 příspěvků 28.01.19 22:44

@MartinaCV děkuji. Vám se také po gynexu podařilo otěhotnět?

MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 29.01.19 08:17
@Rikiki píše:
@MartinaCV děkuji. Vám se také po gynexu podařilo otěhotnět?

Ne, my máme problém na straně partnera, máme dítě po IVF, ale rozhodně si po Gynexu držím i ve věku nad 40 hormonální hladiny jako o hodně mladší žena :) a navíc mě srovnal okamžitě po snad 4 dnech užívání, jak jsem psala výše.

Kukacka123
Závislačka 3056 příspěvků 29.01.19 08:37
@Rikiki píše:
@Kukacka123 podařilo se otěhotnět? Po jaké době užívání a jakém dávkování? :)

Ja ho brala po ZT v 17tt - po „porodu“ + revizi…davali jsme si 3 cykly po sestinedeli pauzu (chranili jsme se) a v tu dobu jsem uzivala gynex 1× denne 7 kapek, 3 tydny jsem brala, tyden ne…pak jsme se prestali chranit a hned prvni mesic se zadarilo (mame 7 mesicni holcicku) :srdce: zda mi pomohl gynex nevim, minimalne mi MS chodila jak hodinky a citila jsem ukazkove ovulaci :) (ja jeste brala listovku a pila kontryhel k tomu)

Ale hodne jsem cetla, ze ne kazdemu kontryhel sedne, naopak cyklus rozhodi…mne sedl ;)

Rikiki
Stálice 80 příspěvků 29.01.19 12:08

Děkuju. Už mám objednaný Gynex. Zítra začínám.
Tento cyklus jsem brala Drmek, a nechce se mi v tom pokračovat, na začátku mi rozhodil cyklus, pak držel teploty kolem 37 a ms dorazila, bohužel i o dost bolestivější než kdy jindy. Tak zkusím Gynex.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >