Nízka hladina HCG - co to znamená?

Anonymni
6.4.08 18:07

Hcg

Ahojky potrebovala bych poradit. Z prvnich krevnich testu mi vyslo ze mam hcg 96. Nerozumim lekarskym terminum, ale doktor mi rekl, ze je to nizka hladina. A nevim co se bude dal dit. Jestli mate nejake zkusenosti tak vas prosim o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

77
6.4.08 18:59

Ahoj, záleží na tom, v jakém týdnu těhotenství jsi. U každého je ale hodnota jiná, existuje docela velké rozmezí. Kolem 6tt bývá hladina v řádu tisíců. Kdyžtak mrkni na tuhle stránku: http://www.rodice.cz/…ony-hcg.html Jsou tu popsané hodnoty v jednotlivých týdnech. Ale myslím, že je to spíš orientační, je to hodně individuální.
Držím palce, ať je vše v pořádku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.4.08 15:09

Ahojky,
já jsem měla 14dní po oplodnění hcg 92 ( byla jsemna umělém,takže vím den oplodnění) . Za další tři dny už jsem měla 336.
Vůbec se nestresuj hodnotou hcg, u každé je to jiné. někdo už má třeba 1000 a někdo 100. Důležité je,aby jsi měla na 6-7tt vidět srdíčko. Někomu se ten hormon do těla uvolnuje pomaleji. Tak hodně štěstí !!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.6.08 15:26

Hcg

Maminky,mam hcg 9 tis¨,mela bych byt v 5-6 tt,je to ok?diky

• Nahlásit
  • Citovat
9217
24.6.08 16:16

Re: Hcg

Anonymni píše:
Maminky,mam hcg 9 tis¨,mela bych byt v 5-6 tt,je to ok?diky

jeej, no to je pekné číslo gratulujeeeem :D :D to je hcg viac než dosť, možno tam budu drobci aj dvaja :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
5.7.08 15:22

ahojte holky, já mám 14 den o ketu jen 54 hcg, na dalčší krev jdu ce středu. mám hrozný strach, že je to moc špatný. nemáte některá podobnou zkušenost se šťastným koncem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.7.08 15:33

Janno, určitě si tě dr. objednala na kontrolní odběr, pokud bude HCG stoupat, tak patříš k těm, které ho mají na spodní hranici :wink: . Držím palce, ale určitě to dobře dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
3929
6.4.10 17:53

dobrý den děvčátka - chtěla jsem se optat - dnes jsem navštívila znovu paní dr - testy mamatest pozitivní - byla jsem na krvi pozitivní - dnes na ultrazvuku a nemohla vůbec nic najít - minulý týden tam byl váček - a hladina hcg 160 - takže zítra znovu na krev a na vetší ultrazvuk - pořád mě hrozí nějaký mimoděložní - ptá se mi jeslti mě nebolí břicho - a mě vůbec níc není - už jsem z toho tak vynervovaná- měla byh být právě jenom 3tt - což je velmi krátce a brzo . nemáte stím něhaká zkušenosti nebo nějakou malou radu co se to děje?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
7.4.10 09:12

Lendíku na utz je něco vidět až při hcg větším než 1000. A HCG se cca zdvojnásobuje každé dva dny, tak si zkus dopočítat, kdy teprve může být něco vidět. Není od Dr. hezké, že tě takhle stresuje. Je důležité jít na HCG dvakrtá ob den aby se právě vidělo, jestli roste. Kdyby to bylo mimoděložní, tak by se HCG nezdvojnásobilo.
Snaž se být v klidu, tím mimču prospěješ nejvíc, uvidíš, že to bude v pořádku. V 3tt je na utz fakt hodně brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
7.4.10 11:37

ahojky - no já si to taky právě myslím - říkala , že mě veme na velký ultrazvuk do nemocnice - asi kvůli tomu aby to vyloučila - jinak nevím . jsem v klidu - co můžu dělat !!! 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
7.4.10 11:39

jo a to jsem si dnes dělala ještě testík a druhá čárka byla krásná a viditelná - než minulý týden , to byl jenom duch .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
7.4.10 12:12

Andíku - tak jsem tam ted volala , že mám příliš vysoké hcg a že tu bude asi mimoděložní - tak v jednu tam mám jet.to je příšerný .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
7.4.10 17:22

Lendí, moc mne to mrzí, ale věřit tomu budu, až to potvrdí na utz. Řekli ti, jakou hodnotu máš? Obecně totiž podle výše hcg se většinou mimoděložní nedá moc určit, jen podle vývoje hcg.
Držím moc palce, ať to mimoděložní není :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
7.4.10 18:50

Jojo, kdoví, co pani dr. na uz viděla. Můj dr. teda říká, že uz zkouší už do 500 jednotek HCG, ale to je jedno, 160 je fakt málo na uz. A taky co jsem zatím slyšela, při mimoděložním těhu je HCG spíš nízké, ne? Snad to dobře dopadne. Určitě napiš. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
7.4.10 19:16

nelly a andíku - tak mě dnes řekli , že moje hcg je 1011, ale na ultrazvuku není nic vidět ,ani jinde, nebo mimo dělohu - pozvala si i pana gyn, a nic neviděl - , takže ani nic nepotvrdil, což znamená , že mám neschopnost a příští týden v pondělí znova na krev a na ultrazvuk . to čekání mě zničí , prý je to vidět až když to má 5mm,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama