HCG 440 jednotek - den před MS. Je to v pořádku?

97
7.6.22 19:15

Hcg 440 jednotek - den pred MS. Je to v poradku?

Ahojky vsem.
Zitra mam termin MS, dnes jako samoplatce na krvi - vysledek 440jednotek (obyc testy dve dalnice). Chci jit jeste ve ctvrtek na kontrolni, zda roste. Vim, ze se z toho ted nic nepozna. Mam za sebou 2× biochemicke (vzdy jen max. 19 jednotek, pak ms). Ted to vypada nadejne, jen mam strach, aby se to neopakovalo. Tak moc prosim o zkusenosti - popripade kolik jste meli vy - pred ms/v den ms/4tt. Hezky zbytek dne 🌷

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1239
7.6.22 19:59

V den ms 236 ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.22 20:02

Ty jo to je hodně :lol: to bývá při dvojčatech… osobní zkušenost :palec:

  • Citovat
  • Upravit
10942
7.6.22 20:06
@Anonymní píše:
Ty jo to je hodně :lol: to bývá při dvojčatech… osobní zkušenost :palec:

O MS prece nejde, mohla mit ovulaci drive a proto ma vyssi hcg, protoze je vice DPO.

Tehotna jsi, uvidis jak ten druhy odber.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3958
7.6.22 20:12

Pokud máš cyklus 28 a ovulaci přibližně v půlce, tak je to pěkná hodnota. Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
7.6.22 20:20
No nene😄 Ja se spis bala, ze je to malo🙈 Nevzpomnes, kolik jsi mela ty? A jak stoupalo?
@Anonymní píše:
Ty jo to je hodně :lol: to bývá při dvojčatech… osobní zkušenost :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
7.6.22 20:22
Ovulace potvrzena (UZ, mereni BT i ovu testy), takze tutovka😄 Jsem dnes presne 15DPO a hcg 440😄 Spis mam strach, jestli to neni malo😄 Stresuju zase @Tarena
@Tarena píše:
O MS prece nejde, mohla mit ovulaci drive a proto ma vyssi hcg, protoze je vice DPO.Tehotna jsi, uvidis jak ten druhy odber.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
7.6.22 20:24
Ano, cyklus 28dni a dnes jsem 15DPO (overeno uz, BT i ovu testem). Moc dekuji, nepreji si nic jineho, nez at je to v poradku ❤️️
@Thomassss píše:
Pokud máš cyklus 28 a ovulaci přibližně v půlce, tak je to pěkná hodnota. Držím palce :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
7.6.22 20:32
@denisa1002 píše:
Ano, cyklus 28dni a dnes jsem 15DPO (overeno uz, BT i ovu testem). Moc dekuji, nepreji si nic jineho, nez at je to v poradku ❤️️

Na 15 dpo to dvojcata pri tyhle hodnote nebudou, to muzes bejt v klidu. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
7.6.22 20:34
@DandátkoP píše:
Na 15 dpo to dvojcata pri tyhle hodnote nebudou, to muzes bejt v klidu. :)

@DandátkoP No uvidime, ted jsem se trochu lekla😄 ale jinak je hodnota v norme, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
7.6.22 20:40

@denisa1002 joooo za me je hodnota ok :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová