Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky vsem.
Zitra mam termin MS, dnes jako samoplatce na krvi - vysledek 440jednotek (obyc testy dve dalnice). Chci jit jeste ve ctvrtek na kontrolni, zda roste. Vim, ze se z toho ted nic nepozna. Mam za sebou 2× biochemicke (vzdy jen max. 19 jednotek, pak ms). Ted to vypada nadejne, jen mam strach, aby se to neopakovalo. Tak moc prosim o zkusenosti - popripade kolik jste meli vy - pred ms/v den ms/4tt. Hezky zbytek dne 🌷
@Anonymní píše:
Ty jo to je hodněto bývá při dvojčatech… osobní zkušenost
O MS prece nejde, mohla mit ovulaci drive a proto ma vyssi hcg, protoze je vice DPO.
Tehotna jsi, uvidis jak ten druhy odber.
Pokud máš cyklus 28 a ovulaci přibližně v půlce, tak je to pěkná hodnota. Držím palce ![]()
@Anonymní píše:
Ty jo to je hodněto bývá při dvojčatech… osobní zkušenost
@Tarena píše:
O MS prece nejde, mohla mit ovulaci drive a proto ma vyssi hcg, protoze je vice DPO.Tehotna jsi, uvidis jak ten druhy odber.
@Thomassss píše:
Pokud máš cyklus 28 a ovulaci přibližně v půlce, tak je to pěkná hodnota. Držím palce
@denisa1002 píše:
Ano, cyklus 28dni a dnes jsem 15DPO (overeno uz, BT i ovu testem). Moc dekuji, nepreji si nic jineho, nez at je to v poradku ❤️️
Na 15 dpo to dvojcata pri tyhle hodnote nebudou, to muzes bejt v klidu. ![]()
@DandátkoP píše:
Na 15 dpo to dvojcata pri tyhle hodnote nebudou, to muzes bejt v klidu.
@DandátkoP No uvidime, ted jsem se trochu lekla😄 ale jinak je hodnota v norme, ne?