Hledám kamarádku / Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.18 08:28
Hledám kamaradku / Olomouc

Ahoj holky, zůstala jsem sama se synem (8 let). Hledám nejakou kamarádku, která je na tom podobně, abysme občas s dětma někam vyrazily. Máme se synem spoustu volného času, který bohužel nemáme s kým trávit, protože v okolí mám jen vdané, a ty toho volna tolik pochopitelně nemají…

Reklama

Reakce:

Calcorv
Povídálka 12 příspěvků 21.03.18 23:03

My jsme kousek od Olomouce, ale můj Míša bude mít teď 2 roky…jestli ne­vadí

B_cestovani
Nováček 1 příspěvek 07.05.18 07:36
Cestovani, sport... S detmi

Ahoj,
Reaguji na „spoustu volneho času“ :=) neni překážkou kolo, cestovani, výlety atd? Pokud ne, muzeme neco naplánovat… :=)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama