Hledám kamarádky maminky s miminky - Praha 7

36
22.4.17 17:30

Hledám kamarádky maminky s miminky Praha 7

Jsem maminka 6ti měsíčního Sebastiana a hledám touto cestou kamarádku(y) s dětmi. Měla jsem hodně kamarádek ale narozením syna se vše změnilo a pro kamarádky (všechny bezdětné), se kterými jsem trávila volné chvíle, již nejsem atraktivni parťačka. Přítel hodně pracuje a tak bývám často sama. Bydlím na Praze 7. Začalo jaro, bude krasne, teplo. Ideální čas na procházky, kavicky, vylety a nebo piknik někde na dece s dětmi. Taky bych si moc přála kamaráda (kamarádku) pro syna. Najde se některá maminka? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
25.4.17 18:54

Ahoj :) mám doma tříměsíční holčičku Emu, bydlíme také na Praze 7. Ráda bych si našla kamarádku v okolí na procházky s kočárkem a tak, a pro Emču bych také ráda kamaráda. Tak jsme určitě pro někam zajít. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
26.4.17 02:49

Ahoj holky, tak to bychom mohly zajít na procházku společně… :-) mám skoro tříměsíční holčičku taky a jsem z Prahy 7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.4.17 08:28

Holky, tak můžeme zítra :D. Koukala jsem na počasí a nemá pršet, teda pokud se něco nezmění. Mohly by jsme si dat sraz třeba před vystavistem a jit do Stromovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
26.4.17 08:56
@Terry_d píše:
Holky, tak můžeme zítra :D. Koukala jsem na počasí a nemá pršet, teda pokud se něco nezmění. Mohly by jsme si dat sraz třeba před vystavistem a jit do Stromovky.

Počítám s tím! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
26.4.17 09:07

Super nápad :) Rády půjdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.4.17 09:18

Juuuu, to jsem rada. Doufám, ze to vyjde. Co třeba teda v těch 13? Evi zvládnete to? Nebo by pro vás byl lepší jiný čas? Marťa je s tím v pohode????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
26.4.17 09:22

Za nás v pohodě, to nějak zvládneme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
26.4.17 09:27
@Terry_d píše:
Juuuu, to jsem rada. Doufám, ze to vyjde. Co třeba teda v těch 13? Evi zvládnete to? Nebo by pro vás byl lepší jiný čas? Marťa je s tím v pohode????

Ve 13:00 jsem tam :-) snad mi vyjde kojení..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.4.17 11:50

Těším se :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
8.6.17 11:24

@Terry_d ahoj holky, mam dceru 8 a 1 rok. Muzu se k vam někdy přidat na procházku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama