Hlena Sleváková - podvody s rouškama a gely

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13955
25.3.20 20:21

Nj Nelča podnikavka :) to se ji musi nechat. Ale prodava shity obecne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15956
25.3.20 20:26

@Petra Z No, tak je to prolhaná vyzobaná špína. Není ani první, ani poslední. Kdyby tupci takovéhle „autority“ nepodporovali, tak by se společnosti ulevilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65465
25.3.20 20:27

@pikola pussy… :mrgreen:
A dnes jsem viděla úžasný video, jsem se tak zasmála u někoho na insta…fakt povedený.
Jako otázky a odpovědi…viděla si??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65465
25.3.20 20:28

@Zumpa to máš pravdu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
25.3.20 20:36

@Čičorečka opravdu jsou dobre? me maji prijit zitra a mam strach co z toho vyleze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12121
25.3.20 20:44
@Kaci89 píše:
@Čičorečka opravdu jsou dobre? me maji prijit zitra a mam strach co z toho vyleze

Kuk na ten insta. Neprebirejte!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5040
25.3.20 20:46

@Kaci89 za mě jsou v pohodě. Pěkně šité, příjemné. Sedí na obličeji. Nosíme je rádi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65465
25.3.20 20:56

@Čičorečka a máš na fakture stejné číslo účtu, jako ten, kam si posílala peníze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5185
25.3.20 21:02

Já to sleduju a bavím se. :lol: Nela je fakt husička. Nejvíc se mi líbí jak vychází najevo její černý prodej bez dokladů. To že prodává roušky za 300,– mě osobně nevadí. Je to jen otázka poptávky a nabídky. Ale po tom co jsem četla jak komunikuje se zákaznicemi, bych u ní nekoupila ani ruličku toaleťáku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5040
25.3.20 21:07

@Petra Z nevím, já neměla potřebu to kontrolovat. Ani se v tom nevyznám. To je nutnost? Firma snad může mít několik účtů, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
25.3.20 21:21

@Taky jedna joo ja to sleduju prave.ale mam strach, ze kdyz to nepreberu, neuvidim rousky ani penize. pritom jsem ji posilala storno a ta pinda to stejne poslala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15956
25.3.20 21:22

@berusa.m Já ji kdysi zahlédl někde v TV. Její vyjadřování bylo na úrovni vysloužilé cikánské štětky po lobotomii. Od také spodiny bych si nikdy nic na sebe nevzal, ani kdyby se to rok vyvařovalo rok v savu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65465
25.3.20 21:41

@Čičorečka no má vedený právě snad jeden, ten je na fakture…ale holky posilaly peníze na jiný účet…ten jim psala do zpráv
Chodily jim cizí faktury, faktury s částkou 0 kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12121
25.3.20 21:56

To je lzive vyjadreni toho jejiho poskoka :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5185
25.3.20 21:57
@Zumpa píše:
@berusa.m Já ji kdysi zahlédl někde v TV. Její vyjadřování bylo na úrovni vysloužilé cikánské štětky po lobotomii. Od také spodiny bych si nikdy nic na sebe nevzal, ani kdyby se to rok vyvařovalo rok v savu.

Nedokončila ani soukromou střední školu, proslavila se sexem v přímém přenosu a plastikami různých částí těla. Od ní se fakt žádného moudra nedočkáme. ;) Ale sebevědomí by mohla rozdávat, to se jí musí nechat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák