Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Anonymní píše:
U této pani jsem si nikdy nic neobjednala a ani neobjednam. Bych se styděla nosit oblečení z jejího eshopu. Hlavně kdybych někde řekla, že mám oblečení od ní, tak bych byla za blbku
Proč anonym??? ![]()
Nelu nemusím a nic od ní nemám…Ale k tomu praní…Ted jsou hitem ta nanovlákna - ta se můžou prát na vyšší teploty a žehlit?
Jsem zrovna dneska tohle tema hledala, ze ho obnovim
Co tomu rikate?
@pikola Pokud ji univerzita bude žalovat, tak asi půjde holka sedět ![]()
@pe-terka píše:
Nelu nemusím a nic od ní nemám…Ale k tomu praní…Ted jsou hitem ta nanovlákna - ta se můžou prát na vyšší teploty a žehlit?
Pochopila jsem, že jsou jednorázový ![]()
@pikola že kdyby byla zticha, vratila storna, doprodala co má, mohl být klid
Podněty podané určitě jsou, ale tam by asi stále vybrousila s pokutou
Toto je ovšem mazec…
No holka se v tom zamotava jeste vic, navic nechapu proc spousti novy prodej
To je uplna telenovela, jsem zvedava kde je pravda s tim dokumentem
@pikola Moc to nesleduju, ale přijde mi úplně mimo, aby tohle někdo falšoval v dnešní době a myslel si, že to projde
Zase na druhou stranu přece univerzita nemá potřebu lhát
Jsem zvědavá, co z toho vyleze ![]()
@osvc píše:
Pochopila jsem, že jsou jednorázový
aha, tak to pak jo…
Tak ještě je tu verze, že je prostě tak hloupá
že to co dělá ji nedává úplně smysl. Myslím třeba ten kdo ji dodává ty masky tak ji ošulil certifikáty a ona ani nepozná, že nejsou jen pravý. Jinak nevím
Uz to dotahla az na Primu do zprav, dobre holka, to chce koule
![]()
@KaZeAd píše:
Tak kdo ještě sleduje tuto kauzu?
Hele já to sleduju. Je to strašná kráva
já nepřeju nikomu nic zlého, ale doufám že tohle jí neprojde…