Hlena Sleváková - podvody s rouškama a gely

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65461
12.4.20 22:40
@Anonymní píše:
U této pani jsem si nikdy nic neobjednala a ani neobjednam. Bych se styděla nosit oblečení z jejího eshopu. Hlavně kdybych někde řekla, že mám oblečení od ní, tak bych byla za blbku :nevim:

Proč anonym??? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
12.4.20 22:44

Nelu nemusím a nic od ní nemám…Ale k tomu praní…Ted jsou hitem ta nanovlákna - ta se můžou prát na vyšší teploty a žehlit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
12.4.20 22:52

Jsem zrovna dneska tohle tema hledala, ze ho obnovim :mrgreen: Co tomu rikate?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5585
12.4.20 22:54

@pikola Pokud ji univerzita bude žalovat, tak asi půjde holka sedět :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5585
12.4.20 22:57
@pe-terka píše:
Nelu nemusím a nic od ní nemám…Ale k tomu praní…Ted jsou hitem ta nanovlákna - ta se můžou prát na vyšší teploty a žehlit?

Pochopila jsem, že jsou jednorázový ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
12.4.20 22:57

@pikola že kdyby byla zticha, vratila storna, doprodala co má, mohl být klid
Podněty podané určitě jsou, ale tam by asi stále vybrousila s pokutou
Toto je ovšem mazec…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
12.4.20 23:03

No holka se v tom zamotava jeste vic, navic nechapu proc spousti novy prodej :roll: To je uplna telenovela, jsem zvedava kde je pravda s tim dokumentem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
12.4.20 23:07

@pikola no asi brzy uvidíme :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5585
12.4.20 23:13

@pikola Moc to nesleduju, ale přijde mi úplně mimo, aby tohle někdo falšoval v dnešní době a myslel si, že to projde :nevim: Zase na druhou stranu přece univerzita nemá potřebu lhát :think: Jsem zvědavá, co z toho vyleze :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
12.4.20 23:29
@osvc píše:
Pochopila jsem, že jsou jednorázový ;)

aha, tak to pak jo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
12.4.20 23:58

Tak ještě je tu verze, že je prostě tak hloupá :mrgreen: že to co dělá ji nedává úplně smysl. Myslím třeba ten kdo ji dodává ty masky tak ji ošulil certifikáty a ona ani nepozná, že nejsou jen pravý. Jinak nevím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1074
14.4.20 22:03

Uz to dotahla az na Primu do zprav, dobre holka, to chce koule
:lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1008
21.4.20 08:08

Tak kdo ještě sleduje tuto kauzu? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4421
21.4.20 12:14
@KaZeAd píše:
Tak kdo ještě sleduje tuto kauzu? :mrgreen:

Hele já to sleduju. Je to strašná kráva :zed: já nepřeju nikomu nic zlého, ale doufám že tohle jí neprojde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák