Pozoruji hlen s příměsí krve. Může to být hlenová zátka?

5
6.8.05 08:35

hlenová zátka???

Holky poraďte.Jsem v 39tt a včera jsem byla v porodnici na prohlídce.Poté jsem začala špinit a pozoruju hlen s příměsí krve. Nejsem si jistá,jestli jde skutečně o hlenovou zátku,nebo jen o tu emulzi,kterou doktor používá při prohlídce. taky to dost bolelo,takže ta krev mě neudivuje. Děkujíí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

88
6.8.05 09:07

To nejspíš ta zátka bude, nebo její část, co se uvolnila při prohlídce. Do porodu ale může být ještě dost daleko. Já porodila až za další týden po jejím odchodu.
Tak ať to jde rychle a hladce. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
6.8.05 09:50

Ahoj,spíše část zátky :wink: Já si taky myslela že mi odchází kdovíjaký kus hlen.zátky-byly to tak 2cm kousíčky-no asi 1h.před porodem jsemse nestačila divit :roll: Šle ze mě asi ¨30cm ,,hadice,,bíláho tuhého hlenu s krví-opravdu nešlo ho přetrhnout.
Ač mi bylo už dost bídně-musela jsem se smát a ukázat ,,vzorek,,manžovi 8)
Takže příjemný a rychlý porod.
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
6.8.05 11:19

pozor!

Sisi, to muze byt pripad od pripadu. Me se stalo to, co popisujes den pred porodem (v 40tt+3dny). Trvalo to cely den a zadnou velkou zatku jsme nevidela. Dalsi den rano se to zintenzivnilo, pak praskla voda a v 09.46h bylo miminko na svete. Takze radsi neplanuj nejake vetsi vylety. Jestli budes rodit tak rychle jako ja, tak bys pak mohla rodit v aute:-) U sestry to prislo az za dva dny.
Tak hodne stesti!
Marki+Marecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mki
25
6.8.05 18:31

Taky jsem tápala, když jsem ráno před tím, než jsem šla na prohlídku, měla stejný problémek. Doktor v Podolí vtipkoval. Dneska rodíte, co? Když máte dneska termín. Odpol. kolem třetí přišli první stahy. Před 11 večer se skutečně Mareček narodil. Takže jsme ten termín nakonec stihli.
Byl to můj druhý porod.

Držím palečky pro bezproblémový porod!

Marki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
7.8.05 21:02

Ahoj.
Mě doktorka „odloupla“ zátku 10 dní před termínem, pak znovu 2 dny před term. a nakonec jsem odrodila přesně v plánový den.
Hodně sil, ať to dobře zvládnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
14.9.05 13:13

ahoj holky,

je možné aby mi zátka odcházela bez špinění? Byla taková částečně čirá a částečně taková bílá,ale krev mezi tím nebyla. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
14.9.05 13:22

Ahoj Sisinko,
tak čtu co píšou holky a je to fakticky asi případ od případu. To co popisuje Vera - čistý bílý hlen bez příměsi krve ze mě odcházelo den před porodem a hlen s krví pár hodin před porodem. Do porodnice jsme jeli v 9hodin a v půl jedenáctý byla dceruška na světě( první porod).
Neměj strach,přeju rychlý a pohodový porod,
Andrejka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
14.9.05 13:53

máte některá zkušenosti stím, že by zátka odcházela i o několik týdnů dřív? jsem totiž teprve 36+6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
14.9.05 14:10

Ahoj Vero,
myslím, že se říká, že může odejít 14dní předem, někde jsem četla, že i 3 týdny… U prvního dítka mi odešla 1 den před porodem, u druhého týden před porodem.. Takže holka připrav se, budeš asi brzo rodit :lol: No že jsi 36+6 to je přece vpohodě, od uk. 37 se říká, že to může přijít kdykoliv… Žádný strachy, určitě to dobře zvládneš, když už se to tak pěkně chystá… :D
Krásný porod a zdravé miminečko!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
14.9.05 14:14

Já se hlásím! (Vero) :D ¨Byla jsem přesvědčená, že ochází hlenová zátka, řekla jsem to manželovi, a´t se připraví, že už porod nebude za dlouho, ten to vyžvanil v práci a pak jsme se ještě 4 týdny divili :lol: , že se nic neděje.
No, nakonec jsem přenášela, ale je pravda, že může odhcázet po částech a celkem delší dobu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
14.9.05 14:26

díky moc za vaše názory,teť to mám v hlavě pomotaný ještě víc. :? :?

Vždyť nemám skoro nic připraveno,tak to abych začla. :o :o

Kousek tý zátky mi odešel už včera,dnes jsem byla u doktorky a ta řekla,že je vše ok.ale zapoměla jsem jí říct o té zátce.Dnes jsem zde našla tuto diskusi a docela mě to vylekalo tak doufám, že tam ještě chvíli vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
14.9.05 14:31

Sisi
myslím že to zátka být může. U mě to vypadalo podobně, zátka se začala odlučovat tuším v pondělí a v pátek se malá narodila. Je to u každého jiné. Ale určitě se to všechno chystá k porodu a to je dobře. Přeji rychlí a co nejméně bolestivý porod.
Jo a ještě u nás ta zátka začala odcházet ve 38 týdnu a Terinka se narodila o 14 dní dřív než bylo v plánu. A to mě dr v úterý prohlížel a říkal že to ještě na porod nevypadá že to ještě těch 14 dní vydrží…no nevydrželo :lol:
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
16.9.05 21:34

Hlenová zátka

Ahoj holky, tak při prvním děťátku mi také odešla plodová zátka a to 48 hodin před porodem, teď při druhém jsem ji vůbec nezaregistrovala. Při prvním dítku mi nakonec píchali plodovku a teď při druhém mi praskla sama.Je to pokaždé jinak. Raději bych být vámi byla v pohotovosti, to se určitě vyplatí věrka 8) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
27.5.11 14:51

ahojda, mě odcházela hlen.zátka celý měsíc před porodem, nejdřív to byl hleník zbarvený troškou krve a pak už jen bíloprůhledný hlen. Voda mi nepraskla, kontrakce žádné, nakonec císařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama