Hodně mě trápí, že jsem nikdy neměla vztah

Anonymní
18.10.19 22:50

Hodně mě to trápí

Zdravím. Jsem úplně bezradná.. příští rok mi bude 20 a ja ještě NIKDY neměla vztah, neměla jsem dokonce ani sex. Pusu jsem dostala v 15ti od spolužáka, ale to jen proto, že to bylo v zápalu hry.. jak se mám s někým seznámit? Nejsem ten typ co chodí někam do klubu a myslim, že když si založím seznamku, takže to bude zbytečný.. někdy si říkám, co když navždycky zůstanu sama? Nikdo o mne nebude mít zajem????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22783
18.10.19 22:52

No tak doma ho asi nepotkáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
18.10.19 22:53

Co nějaké koníčky, kde bys mohla potkat zajímavý protějšek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 22:55

@pikola
Díky za radu:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 22:56

@Modesta
Koníčky.. no.. mam dva a to, hraní na klavír a cestování.. nic vic:woman_ :think: shrugging_tone2:

• Nahlásit
  • Citovat
742
18.10.19 23:02

Já jsem se většinou seznámila přes společný kamarády. A ségra se seznámila na seznamce, jsou spolu už asi 10 let a mají krásnou holčičku. Takže bych to taky úplně nezavrhovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
18.10.19 23:03
@Anonymní píše:
@Modesta
Koníčky.. no.. mam dva a to, hraní na klavír a cestování.. nic vic:woman_ :think: shrugging_tone2:

Tak to jsou zrovna docela dobré koníčky k seznámení, pohybuješ se nějak víc mezi hudebníky? Jsi na takové úrovni, že bys třeba mohla být součástí nějakého hudebního tělesa, doprovázet sbor nebo něco takového? Tam přeci musí být dost příležitostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
18.10.19 23:05

Ahoj, nezoufej, jsi mladá :srdce:..
dbáš o sebe? jak vypadáš? jak se oblíkáš? kila moc? nebo v čem je problém? malá sebedůvěra asi? my vždy v tvém věku měli partu, nebo kámošku, více kámošek, prostě partyja jsme chodili ven, tančit, pobavit se a tak.. nějaká aktivita.. tanec, motorky, jakýkoliv zájem, nebo v práci? nebo studuješ? dotaz je moc obecný…
ale jsi na začátku.. zvedni hlavu, vypni hruď.. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
18.10.19 23:09

Cestovani super…zkus seznamku s podobnym zamerenim a vyraz nekam na slepo s nekym kdo ma stejny konicek, nemusi to byt daleko, treba nekam na hrad a dobry obed..kdo vi..
Znacka? Hledam partaka na spolecne cestovani, treba najdes pratele a pres ne :srdce:…kdo vi… Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2358
18.10.19 23:10

Tak zrovna seznamka uz vysla trem lidem kolem mne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 23:10

Ahoj. Jsi opravdu ještě mladá, nemusíš z toho být smutná. Na seznamce určitě někoho najdeš, ale najde se tam hodně kluků, kterým jde jenom o jedno. Já jsem tu octl ze stejného důvodu. Jsem kluk a ve 27 letech jsem taky ještě neměl sex a ani vztah. Neříkám to, abych se vnucoval, ale aby jsi věděla, že takových lidí je víc, takže vím, jaký to je pocit. I když ze strany holky to bude asi trochu jiný. Ale jak tady píšou ostatní přes koníčky nebo přes školu/práci je nejlepší se seznámit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 23:12

Buď v klidu, taky jsem byla ve dvaceti bez přítele, pomalu nepolíbená, za ruku nevzatá, pak se to zlomilo ze dne na den a v 25 už jsem byla vdaná a těhotná. Navíc jsem si počkala opravdu na „toho pravého“ a na Silvestra to bude 20 let, co jsme spolu, počet dětí se rozrostl. Prostě vydrž, to přijde a třeba to taky hned poprvé bude ten pravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1257
18.10.19 23:21

A to nechodis nikam do prace, do skoly? Sednout si s kamoskou na kafe? To mi prijde uplne jak z jineho sveta… : 8o 8o nejake restaurace poradaji mesicne vecirky nebo kvizy pro single. Existuji seznamovaci agentury kde zadas pozadavky na protejsek a dle databaze ti vyskoci ruzne profily protejsku.. dnes je toho tolik, ale furt plati stara dobra taktika, chces sbalit chlapa co se ti libi? Tak mu to proste rekni, takhle sem se seznamovala ja a nasla i tak manzela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 23:24

@dredulacmi
Teď si ve mně vyvolal paniku. Co když to semnou bude taky tak, jako s tebou? Dalsich 7 let cekat a nebo jeste dele. To snad ani do te doby nedam :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
3713
18.10.19 23:27
@Anonymní píše:
@dredulacmi
Teď si ve mně vyvolal paniku. Co když to semnou bude taky tak, jako s tebou? Dalsich 7 let cekat a nebo jeste dele. To snad ani do te doby nedam :grin:

Věnuj se něčemu jinému. O nic nepřicházíš… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama