Jím moc cukru?

Anonymní
21.1.21 19:00

Hodne sladkeho?

Nekomu to prijde trapne se ptat, ale ja jak v tom ziju celej zivot, v tom svym zranim sladkyho uz vlastne nevim jestli je to moc nebo malo :roll:

Proto se ptam, je tohle uz moc?
Pres den piju vodu, cerny caj s 1 cukrem, a kafe s 1 cukrem. Rano si davam sladke (napr.Mila, chleba s marmeladou, banan, kobliha, chleba s nutellou) nekdy, snazim se to omezovat, si dam po obede v praci plechovku Coly :roll: pak si dam do vecera zase cerny caj s 1 cukrem, jogurt(bily) nebo jablko, mandarinka..
Vypadla jsem z treninku ted posledni pul rok a pribrala jsem 5 kg, takze zacinam videt ze moje stravovani je asi hodne blbe. Co jite vy, kdyz chcete zahnat chut na sladke? Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10616
21.1.21 19:15

Od té doby, co jím vyváženě, tak mě chuť na sladké jen tak nepřepadne. Chuť na sladké přichází tehdy, když nemáš dostatečnou výživu a tělo volá po rychle energii. Místo chlebu s nugetou si ráno udělej ovesnou kaši s ovocem. Když už mě fakt chuť přepadne, dám si jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 19:18

Aha…no tak já třeba u učení na zkoušky dala dvě sklenice arašídové nugety. Ale já to nemám z toho, že bych neměla vyváženou stravu, ale jako duševní berličku. Pracuju na změně, tak snad se povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
21.1.21 19:18

Dávám si dopoledne bílý jogurt s ovocem, skořicí, oříšky, nebo tvaroh s tím samým. Je potřeba jíst hodně bílkovin a dostatečně spát, pak by tě mlsná honit neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 19:22

@Mediula to je dalsi problem. Jsem schopna prospat 14 hodin, tim padem kdyz spim, sice nejim ale ani se nehybu. Ja bych potrebovala najet na rezim, kdy proste budu spat max. 9 hodin a jit alespon na blbou prochazku kdyz ne behat. Jenze vratit se zpet do toho rezimu nebylo snad nikdy tezsi :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
10996
21.1.21 19:28
@Anonymní píše:
@Mediula to je dalsi problem. Jsem schopna prospat 14 hodin, tim padem kdyz spim, sice nejim ale ani se nehybu. Ja bych potrebovala najet na rezim, kdy proste budu spat max. 9 hodin a jit alespon na blbou prochazku kdyz ne behat. Jenze vratit se zpet do toho rezimu nebylo snad nikdy tezsi :zed:

Choď někomu venčit psa. Procházka bude zajímavější a ještě si přivyděláš.

Jinak sportovci doporučují dát si jako druhou večeři tvaroh. Je v tom hodně bílkovin.

Mně se proti chuti na sladké osvědčilo navýšit v jídle zeleninu. Normálně osmahnu na oleji a dám k tomu nějakou přílohu plus buď maso, nebo balkán/sýr.

Jinak být tebou, zruším zbytečné cukry, to je ten cukr v čaji nebo kafi a určitě nepít denně colu! To je lepší si dát klidně kousek čokolády nebo zákusek, než přidávat cukr do kafe a pít slaďárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
21.1.21 19:33
@Anonymní píše:
Nekomu to prijde trapne se ptat, ale ja jak v tom ziju celej zivot, v tom svym zranim sladkyho uz vlastne nevim jestli je to moc nebo malo :roll:Proto se ptam, je tohle uz moc?
Pres den piju vodu, cerny caj s 1 cukrem, a kafe s 1 cukrem. Rano si davam sladke (napr.Mila, chleba s marmeladou, banan, kobliha, chleba s nutellou) nekdy, snazim se to omezovat, si dam po obede v praci plechovku Coly :roll: pak si dam do vecera zase cerny caj s 1 cukrem, jogurt(bily) nebo jablko, mandarinka..
Vypadla jsem z treninku ted posledni pul rok a pribrala jsem 5 kg, takze zacinam videt ze moje stravovani je asi hodne blbe. Co jite vy, kdyz chcete zahnat chut na sladke? Diky.

Mila? Myslíš ten oplatek? Na snídani? Jako vážně? Víš kolik cukru je v plechovce Coly? Takže ano opravdu máš moc cukru a s tím, že nemáš žádný pohyb nechápu, že se divíš, že přibíráš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
21.1.21 19:39

Mne tvůj jídelníček nepřijde zase tak děsný, podle me je to tím, ze jsi byla zvykla na nějakou zátěž, která teď ale není, a tak pribiras. A kdy jindy si dat něco sladkého než rano na rozjezd :mrgreen: odbourala bych to sladký pití, to jo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
21.1.21 19:49

Nepřijde mi to desne, jako na nějakou přísnou dietu to není, ale sladký čaj a sladkost k snídani mi nepřijde tak hrozne. Taky záleží jak spalujes no, někomu stačí se kouknout na obrázek dortu a má kilo navíc :nevim: já si dam sladké k snídani, během dne klidně uzobavam čokoládu a kila nahoru nejdou no :D ale neslavím pití (ani kafe) a mám pohyb a spánku tak půlku co ty no. Viděla bych větší problém v tom pohybu a životosprávě celkove, než si myslet, ze to spasim, když si nedám oplatku nebo marmeládu k snídani :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 19:50

Řekla bych ze až na tu Colu to není tak hrozné, já sladké miluju, zase nemám rada presmažené věci, takže argumentuju že někdo si dá hranolky a někdo sladké :mrgreen: Na oběd a veceri si dávám spíše odlehčená jídla, miluju zeleninu takže si dělám různé saláty se sýry a vejcem apod.
Já jsem ulitlá na sladkých nápojích. Vodu ani neoslazenou kávu si nedám.
Co se dal týká sladkého, tak já teda snídám ovoce. V ovoci je sice moc cukrů, ale rychle se zas v těle rozkládají. Večer v posteli si dám 3× týdně něco dobrého, abych měla lepší pocit tak jsem zavedla muslli tyčinky, ale méně cukru v tom nehledej :mrgreen:
Dále miluju sladká jídla, kynuté knedliky, nebo zemlovka.
Ale já mám dost pohybu v práci, takže si váhu držím už 6 let

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 19:59

Diky.. ja vetsinou to sladke jim take rano abych to spalila. Tucne take moc nejim. Ale urcite to chce vic pohybu a mene spanku, a asi vic zaradim nejakou tu bilkovinu, jeden cas to na mne fungovalo ze jsem nemela takovou chut na sladke. Ale sladkou snidani si asi neodepru.. ale zkusim to nahradit s ovesnou kasi atd. Tak snad se vschopim a uvidim co to za mesic, dva udela.

• Citovat
  • Nahlásit
1074
21.1.21 20:11

Máš tam hrozně moc jednoduchých cukrů. Na množství toho je ale celkem málo, asi proto to doháníš tím cukrem. :) Zařaď víc těch složitých.

Já ani nevím, co jím, když mám chuť na sladké… Já jsem spíš na kyselé, ale mám ráda pocukrovaný citron, nebo grep. Tak možná tohle. :think: Kolu nemůžu, protože pak mám sklony k závislosti. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 20:17

Kdyby někdo viděl mou stravu, tak mi řekne že musím mít tak 100 kilo. Já miluju sladké a ne neodepřu si ho. Žiju jen jednou, tak ať už to za to stojí. :lol:
Na druhou stranu : já spím 6 hodin denně, 10 hodin v práci, dělám vedoucí směny, takže pořad chodím, běhám, proste jsem v pohybu. Přijdu domů, poklidim, uvarim a od 5ti od rána si sednu asi v 8 večer.
Musíš ty kalorie hlavně spalovat. Ikdyz budeš měsíc na zdravém jídle a bez sladkosti, tak bez pohybu proste nezhubnes. Ale strava je důležitá hlavně kvůli zdraví, ne kvůli nějakýmu kilcu navíc, pokud nevazis teda metrák.

• Citovat
  • Nahlásit
1778
21.1.21 20:26

Tak si do toho čaje a kávy aspoň dej xylitol, lepší něco než nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
21.1.21 20:58

Tolik sladkeho co snis za jediny den, nesnim ja ani za 2 mesice 8o takze jo, podle me jis fakt hodne sladkeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat