Holky, je něco, do čeho si určitě nenecháte mluvit?

2626
22.3.17 13:26

Holky,je neco,do ceho si urcite nenechate mluvit?

A je neco, ceho litujete, ze jste si „neuzily vic“? :think:

Jsem dnes mela rozhovor s znamou a az me prekvapila jeji razantnost nazoru, ovsem zas na druhou stranu ma pravdu, ze jako dospela si nemusi nechat tak zvane „kecat do zivota“ :think:

Tak jen takovy dotaz odpoledni pro pobaveni :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20807
22.3.17 13:27

Ne, nenechávám si do ničeho kecat, někdy je to na škodu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13784
22.3.17 13:30

Ja jak do ceho, nekdy si necham poradit, ale treba si nenechavam mluvit do toho jak se oblikam, licim, a tak, ale je pravda ze vetsinu veci do kterych mi nekdo mluvi stejne prijmu jednim uchem a druhym vypustim ven :D A litovat niceho nelituju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14291
22.3.17 13:33

Nenechám si kecat do vztahu a do rodiny, ve zbytku jsem přístupná dobré radě. A ještě do trávení volného času, to si taky s dovolením ošéfuju sama. A lituju že jsem si víc neužila bezstarostného dětství a dospívání, to už nedozenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:33

Řízení, vaření, oblékání a výchova děti. Takových věcí by se našlo. A neřekla bych, ze něčeho nějak výrazně lituji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
22.3.17 13:35

Pokud mi někdo potrebuje za každou cenu říct svůj nazor, vyslechnu ho, ale to neznamena, ze se tim řídím. Mam svou hlavu a jsem dost tvrdohlava, neexistuje aby mi nekdo diktoval o něčem, co se ho netýká. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
22.3.17 13:36

Mrzí mě, že jsem si víc neužila dětství.
A jinak ať si lidi kecaj, ale většinou si to udělám jak chci já, pokud nedostanu tedy opravdu dobrou radu, to pak poslechnu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 13:36

Lituju, že jsem si v mládí neužila víc sexu. Teď žiju s mužem, co to potřebuje dvakrát ročně a je to špatný, chybí mi to moc. Škoda, že jsem neměla víc milenců. Nemám na co si vzpomínat

• Nahlásit
  • Citovat
22.3.17 13:41

Ja si taky nenechavam do niceho kecat :D
Nepamatuju si ze by mi někdy poradil neco lepaiho nez co bych vymyslela ja sama :lol:

Ale jinak nelituju asi ničeho. Ale je fakt ze já jsem spis ten typ co jde do všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:43
@Anonymní píše:
Lituju, že jsem si v mládí neužila víc sexu. Teď žiju s mužem, co to potřebuje dvakrát ročně a je to špatný, chybí mi to moc. Škoda, že jsem neměla víc milenců. Nemám na co si vzpomínat

Hele ono to taky není výhra. Ja mam doma podobný exemplář jak ty, v mladí jsem pěkně divočila a teď mi to chybí, pac vím o co prichazim 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:44

Nelituju asi ničeho, rozhodně ničeho zásadního, co by ovlivňovalo život současný a budoucí. Nenechávám si do ničeho kecat od 15ti, nyní si nechám poradit ohledně dětí, třeba pokud jde o nemoci a pod. Jinak nic. Od manžela přijímám názory, nikdy nic nepřikazoval a neomezoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:47
@Anonymní píše:

Většinou se vzpomíná na špatné milence, ono těch dobrých nesobeckých moc není, přece by jsi nechtěla vzpomínat na to, jak jsi se prosouložila deseti milenci k jednomu dobrýmu, na kterýho teď můžeš vzpomínat. :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:54

Nelituju ničeho, co chci, to udělám..

A nemám kolem sebe lidi, který by potřebovali, abych se chovala podle nich… Ze společných debat/diskuzí někdy vzejde myšlenka, který stojí za pozornost, ale nikdy to není tak, že by mi někdo říkal, co mám dělat. Ani já to nikomu neříkám, každý nechť si žije podle sebe a jak nejlépe to dovede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669

Všichni si necháme občas do něčeho kecat (poradit). A kdo říká, že ne, tak kecá. Ještě se nenarodil člověk, který by vždy všechno věděl a udělal správně bez toho, aby někde ty informace sebral. Kdyby nic, tak se minimálně musíme řídit nějakými zákony a ty nám kecají do toho co a jak budeme dělat. A pravidel je spousta. Ve škole, v práci, u lékaře, nepsaná pravidla a zkušenosti ostatních. Sousta lidí by chtěla žít po svém, ale to mohou tak uprostřed pralesa sami a je otázkou, jak dlouho vydrží, než zemřou. Ale nenechají si do ničeho kecat a to se vyplatí. :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567

Určitě si nenechám mluvit do vztahu, málo kdo v mém okolí a věku má takhle dlouhodobý vztah a proto si nemyslím že je někdo oprávněný mi do toho kecat.
Taky si nenechám mluvit do peněz, jsou moje, já si je vydělala a do investicí mi němá kdo kecat, tohle jsou rozhodnutí moje a partnera, ani nejbližší rodina do toho nemá co mluvit. Když utrácím za dobré jídlo, někteří rodinní příslušníci z toho mají infarktové stavy, ale nechápou že to je jen jejich problém.
Taky si nenechám mluvit do práce, nemám nadřízené a proto když se mi klient nebo jeho podřízení chtějí radit musím jim to hned ze startu vysvětlit. Klient si mě objedná protože neumí to co já, neví si rady, potřebuje pomoct s businessem, to znamená že není v pozici aby mi radil a jeho zaměstnanci už vůbec ne. Naštěstí to 99% lidí chápe.
Jinak si celkově myslím že nikdo nemá právo nikomu kecat do života pokud o to dotyčný nestojí. Mě je taky upřimně u prde*e co si kdo dělá ve svém životě. Rady jen na vyžádání, zlaté pravidlo- kéž by se ho všichni drželi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama