Hubnutí - hledám knihu, název

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.07.18 00:36
hubnutí - hledám knihu, název

Nevíte někdo, jak se jmenuje kniha, a kdo je autorem? Před pár lety jsem ji četla, půjčenou přes známou, které už se nemůžu zeptat… tenkrát mi hodně pomohla a chtěla bych si ji půjčit znovu… nemůžu si ale vzpomenout na název, ani podle „indícií“ (toho mala co si pamatuji) se mi ji nikde nepodařilo dohledat. Nazev nebo podtitul bylo něco jako „kila smutku/kila lítosti“ nebo „jak se zbavit kil smutku“…hodně se v ní psalo o vyrovnaní se s minulostí, s rodinou, a o mantrách, které si máme vymyslet, napsat a opakovat si je. Snad to bude někomu povědomé a dokáže mi poradit… úplně se mi to vypařilo z hlavy a zrovna bych si to vážně potřebovala znovu přečíst. Předem děkuji! :)

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5963 příspěvků 9 inzerátů 10.07.18 01:01

Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.07.18 01:10
@Janli píše:
Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

Jo! Ano! :srdce: To je ona!!! Moc děkuji, snad pomůže i někomu jinému! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >