Reklama

Hubnutí - hledám knihu, název

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.07.18 00:36
hubnutí - hledám knihu, název

Nevíte někdo, jak se jmenuje kniha, a kdo je autorem? Před pár lety jsem ji četla, půjčenou přes známou, které už se nemůžu zeptat… tenkrát mi hodně pomohla a chtěla bych si ji půjčit znovu… nemůžu si ale vzpomenout na název, ani podle „indícií“ (toho mala co si pamatuji) se mi ji nikde nepodařilo dohledat. Nazev nebo podtitul bylo něco jako „kila smutku/kila lítosti“ nebo „jak se zbavit kil smutku“…hodně se v ní psalo o vyrovnaní se s minulostí, s rodinou, a o mantrách, které si máme vymyslet, napsat a opakovat si je. Snad to bude někomu povědomé a dokáže mi poradit… úplně se mi to vypařilo z hlavy a zrovna bych si to vážně potřebovala znovu přečíst. Předem děkuji! :)

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5382 příspěvků 9 inzerátů 10.07.18 01:01

Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.07.18 01:10
@Janli píše:
Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

Jo! Ano! :srdce: To je ona!!! Moc děkuji, snad pomůže i někomu jinému! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama