Hubnutí - hledám knihu, název

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 1 inzerát 10.07.18 00:36
hubnutí - hledám knihu, název

Nevíte někdo, jak se jmenuje kniha, a kdo je autorem? Před pár lety jsem ji četla, půjčenou přes známou, které už se nemůžu zeptat… tenkrát mi hodně pomohla a chtěla bych si ji půjčit znovu… nemůžu si ale vzpomenout na název, ani podle „indícií“ (toho mala co si pamatuji) se mi ji nikde nepodařilo dohledat. Nazev nebo podtitul bylo něco jako „kila smutku/kila lítosti“ nebo „jak se zbavit kil smutku“…hodně se v ní psalo o vyrovnaní se s minulostí, s rodinou, a o mantrách, které si máme vymyslet, napsat a opakovat si je. Snad to bude někomu povědomé a dokáže mi poradit… úplně se mi to vypařilo z hlavy a zrovna bych si to vážně potřebovala znovu přečíst. Předem děkuji! :)

Reakce:
Janli
Kelišová 6839 příspěvků 10.07.18 01:01

Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

hanik.rez
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 1 inzerát 10.07.18 01:10
@Janli píše:
Zbavte se svých kil bolesti - Doreen Virtue

Jo! Ano! :srdce: To je ona!!! Moc děkuji, snad pomůže i někomu jinému! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >