Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahojte,konečně jsem se rozhodla,že je na čase shodit nějaké to kilo.Takže teď hledám spojence kteří do toho půjdou se mnou aby jsme se mohli vzájemně podporovat.Včera jsem se dočetla o cvičení s Jillian Michaels a docela mě to zaujalo,tak bych to chtěla zkusit.
http://www.facebook.com/media/set/?…
http://mojetelo.blogspot.com/…ena-atd.html
Je mi 24,vážím 62kg a měřím 155cm,10měs.po porodu jsem sice na původní váze,ale vůbec nejsem se sebou spokojená,o břichu nemluvě!!!Chci začít 1.června,kdo se přidá?
Budu ráda i za jakékoli rady a zkušenosti s tímto cvičením.
Tak podle obrázků výsledky pěkny. Potřebuju zpevnit a trosku vytvarovat břicho. Kolik je tech videi s tim cvicenim, 3?
Pokud by se do toho chtel nekdo vylozene oprit, doporucuju od ni Body revolution, je to i s dietnim planem, mozne stahnout na ulozto ![]()
ahoj
ráda se k vám přidám já už podle Jillian cvičím od minulého čtvrtka každé ránko před prací cvičím tedy 6 week six-pack level 1 je to tedy 35 minut i s protažením a jsem celkem nadšená (sice ještě ty cviky nejsou ode mne provedené na 100% ale to se vybrousí)… občas si s ní zacvičím i cardio kickbox videa jsem si stáhla zhruba před měsícem … a hlavně se mi líbí, že je tam verze jak pro začátečníky tak i pro pokročilé
Ahoj,
koukla jsem na obrázky a výsledky jsou super!
Pokud tady bude nějaká skupinka vzájemně se podporujících, tak se taky přidávám!
a jak se cvičí ten 30 day shred? to se cvičí celej ten level 1 každý den?
Já budu cvičit 30 day shred.Stahuju to z ulozto.cz a mělo by to být na 3 levely. To zn. 1 level se cvičí každý den 10 dní za sebou,2 level dalších 10 dní a 3 level zase 10 dní.Dohromady teda 30 dní.Je potom i spoustu dalších cvičení s ní,ale zatím jsem nejvíc četla o tomto,tak jdu do toho.Teď stahuju první level a ten trvá necelých 28minut
http://www.ulozto.cz/…vid-fico-avi
Já začínám 1.6. a už se začínám i těšit,zkusím i trochu změnit stravu,hlavně to sladké,to bude boj!!!!! ![]()
Ok, to je pátek…já začala držet dietu od ledna, zhubla jsem asi 5 nebo 6 kg, takže sladký téměř nejím. Spíš potřebuju zpevnit tělo.
holky muzu se zeptat o cem to presne je? a jestli je ke stazeni vic takovych videii…
ja praveze potrebuju taky zhubnout a nevim jak
k přehrátí http://www.youtube.com/watch?…
ke stažení http://www.ulozto.cz/hledej/?…