Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahoj holky
začínám s hubnutím už asi po 100,ale tentokrát to chci dotáhnout do zdárného konce…Přidá se někdo, kdo chce také zhubnout? Začínám ted od dubna, můžou přidat příspěvky i ty, které už hubnou a mají již něco dole a třeba poradit jak na to…Musí to jít už prostě dolůůů ![]()
V dubnu zhubnu
taky bych ráda začla, ale furt se nemužu donutit začít cvičit a přestat žrát, horor pro mě ![]()
Ahoj, já teda dietit ještě nemůžu, jsem ve 36. týdnu… ale moji rodiče a sestra už dva měsíce jedí pravidelně 5 menších porcí denně, prostě snídaně, sváča, něco k obědu, svačina a večeře, s tím, že se snaží hodně ovoce, zeleniny a spíš zařadit lehčí jídla… a všichni tři zhubli úplně úžasně, taťka má dole asi 7 kilo… ze začátku to šlo pomalu, ale teď už je to super a nemusí se bát občas zhřešit
Diety jsou na prd, chce to vyladit stravovací návyky ![]()
@disinka2011
Tak se přidávám, ať v tom nejsi sama
Čím začnem??
@syselinka můžeme třeba začít spolu, je to hodně těžké přestat,,žrát,,
a začít cvičit, ale kdyby jsme se třeba podpotovaly, tak by to šlo lépe
@Týna K. Děkuji, ano tohle mám v plánu, jíst častěji, menší porce a zdravěji samozřejmě, do toho nějaké to cvičení a musí to přece vyjít
Přeji krásný a rychlý porod a po něm sem můžeš přijít a hubnout s námi ![]()
@luci.hor tak nejprve by jsme se měly asi představit…
Jmenuji se Denisa, je mi 24 let a zhubnout bych chtěla alespon 12kg
![]()
Tak jo já se taky přidám, ale nevím nevím..hlavně nevím kde sehnat jídelníček při kterém zhubnu a zároven bude zdravý..ještě kojím takže nechcu přijít o mlíko..
@disinka2011 Děkuju, já zase přeju pevnou vůli a ať jdou kilča rychle dolů ![]()
@syselinka no mě dr. říkala, že se mléko nedělá ze stravy, ale z pití…pít hodně čaje pro koj. matky, caro atd…a jíst zdravě se dá i bez jídelníčku, jestli nějaký najdu, tak ho sem vložím…hodně zeleninu a ovoce, ale to jen dopoledne, je v nm hodně cukru ![]()
Já jsem sylvie je mi 22let a chtěla bych zhubnout aspon 10kg.. před porodem jsem měla 50kg..ke konci těhotenství 80kg! 15kg zmizelo samo, ale těch zbylých 15kg se mě drží. Do ničeho se nevlezu a to už bude brzo jaro, tak se toho hrozím:(
@syselinka a jíst vícekrát denně po malých dávkách…to zvládneme, musíme, myslím, že když se tady budeme podporovat navzájem, tak nám to půjde a budeme mít pevnou vůli…
Ahoj holky, tak já bych potřebovala taky nutně zhubnout, ale jelikož se teď snažíme o druhé mimi, tak i vím že se to moc nedoporučuje, nejak radikálně…ale potřebuju to moooooooooooc, dneska sem se odhodlala do těch 5ti porcí denně a málo, tak uvidíme, jestli to bude mít efekt, jinak sem teda Maruška, 26let..
@syselinka Jak dlouho jsi po porodu? Já mám doma 15měs. prcka a pořád kila nahoře, hrůza…přibrala jsem z 63kg na 90 a ted mám 79,tak aspon 12 dolů jít prostě musí, i kdyby nechtělo!!!
Když já zeleninu nesnáším
jako já už jednou zhubla, ale vydržela jsem to jen měsíc, každý den jsem pul hodiny cvičila se cindy crawford a hodně omezila jídlo a šlo to..jenže ted jsem líná jak veš
a to cvičení co tu každý chválí s jillian by mě asi zabilo ![]()
Holky, já se k Vám přidávám
Snažím se trochu zpevnit a ubrat ještě cca 10 cm v pase
A ač nejsem na sladké (já raději chipsy
), tak všechny ty vykoledované dobroty mých kluků mi dávají pěkně zabrat ![]()