Hubnutí se smoothie

106
10.3.17 13:43

hubnutí se smoothie

Má někdo zkušenost hubnutí se smoothie? A kolik a za jak dlouho šly kila dolů? Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
10.3.17 13:45

No hele, jako moc hubnutí s tím nevidím, oni ty drinky jsou docela našlápnutý kaloricky. Piju to hodně, denně, i vícekrát denně, ale nějaké hubnutí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
10.3.17 13:49

Spíše myslím zeleninové smoothie. To my chutná více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
10.3.17 13:57
@dajdy píše:
Spíše myslím zeleninové smoothie. To my chutná více.

no a co do něj dáváš? A jak často ho piješ? Co k tomu máš za jídlo? Samotný zeleninový, jak třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 14:11

Mrkni, této paní je pře 50 let a je raw-vegan. Mixuje hodně ovoce, zeleniny…je to sice v agnličtině, ale jen tak mrkni, řekla by jsi jí, že jí je přes 50 let?
Je bomba!

https://youtu.be/qTY3Y4z1FtM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 14:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 14:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
10.3.17 14:20
@Petulka1234 píše:
Mrkni, této paní je pře 50 let a je raw-vegan. Mixuje hodně ovoce, zeleniny…je to sice v agnličtině, ale jen tak mrkni, řekla by jsi jí, že jí je přes 50 let?
Je bomba!https://youtu.be/qTY3Y4z1FtM

Tobě přijde, že ta paní vypadá výrazně na míň?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13669
10.3.17 14:36
@Petulka1234 píše:
Je bomba!https://youtu.be/qTY3Y4z1FtM

Jo, řekla :mrgreen:
Mé mamce bude 52 a vypadá stokrát lépe :think:

Příspěvek upraven 27.06.17 v 17:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13669
10.3.17 14:37

Jinak zakladatelko, souhlasím s @terinka4444 ;) Možná, když bude víc zeleniny, tak ano, ale stále si myslím, že bude lepší vyvážená zdravá strava a ne pouze smoothie. Já si dělám smoothie k snídani nebo svačině, občas dvakrát za den, ale spíš jen jednou, je to docela kalorické ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14335
10.3.17 15:42

@Petulka1234 nevim zda se mi jako normalni padesatnice, mamce bude 50 za mesic a i bez makeupu vypada mnohem mladsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:05

Mě právě zaujala ta její energie, vitalita, super nádherné pevné tělíčko, že na 55 let vypadá opravdu suprově. Jinak máte pravdu, že ve tváři, při bližším pozorování např. v bezúsměvném stavu vypadá k té padesátce, ale i tak no řekněte není bomba? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:14

@dajdy Nebo tady tento pár z ameriky si také rádi mixuji a fungují na raw - vegan stravě.
Také jim je přes 50 let a vypadají skvěle :hug:
Také hodně cvičí.

https://youtu.be/dvmjpbglyqU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:25

@dajdy Se smoothiem se dá určitě zhubnout, ale strava musí být pestrá, různorodá.
Já si již rok každé ráno mixuji smoothie, které různě chuťově obměnuji. Je to pecka! Jinak jím luštěniny, obiloviny, oříšky, semínka, ovoce, zeleninu, bylinky. Mléčné výrobky již nejím a sem tam si dám maso. Příští týden si budu sadit různé bylinky, které si budu každý den porůznu mixovat a moc se také těším na léto, kdy budu mixovat ovoce a zeleninu jako o závod :)
Váhu mám stále stejnou, lítá mi to jen mezi 59-60kg. Perfektní skoro jako když mi bylo dvacet, jen věk a dvě děti jdou sem tam někde na mém těle poznat :)
Takže ano, jde to, jen si hodně počtěte, co vše tělo potřebuje za živiny, atd.
Držím palce, jde to a třešnička na dortu bude, že se budete cítit, jakoby vám bylo zpátky o hooooodně let méně, juchůůůůů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13669
10.3.17 17:25
@Petulka1234 píše:
Mě právě zaujala ta její energie, vitalita, super nádherné pevné tělíčko, že na 55 let vypadá opravdu suprově. Jinak máte pravdu, že ve tváři, při bližším pozorování např. v bezúsměvném stavu vypadá k té padesátce, ale i tak no řekněte není bomba? :)

k padesátce ve tváři nevypadá, spíš k šedesáti letům, mamka je ve tváři mnohem hezčí, ale samozřejmě to je o genech :) Jinak tělo má jako dvacítka, to zas jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama