Reklama

Hubnutí po porodu 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 07.03.17 22:18
Hubnuti po porodu 2017

Ahoj holky. Zajimalo by me, kolik jste v tehu pribraly a jak dlouho Vam trvalo nez jste to daly vse dolu? A po pripade jak to slo? Dekuju moc za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 07.03.17 22:24

Nabrala jsem 22 kilo. 8 kilo jsem nechala v porodnici a za posledni pulrok jsem shodila 15 kilo. Skoro kazdy den cvicim v posilovne nebo chodim na box a taky uprava stravy, to byl u me nejvetsi problem.
Ale jeste nekoncim, chci mit krasne vymakane bricho. Ale pres tu vytahanou kuzi to pujde asi hur :( Snad se ta kuze jeste stahne.
Pokud premyslis nad cvicenim, tak nevahej. Je to bomba! :pankac:

andrej.kucerova
Nováček 4 příspěvky 4 inzeráty 07.03.17 22:59

Před 15 lety při prvním těhotenství, jsem nabrala 20kg (z 56kg na 76kg). 10 nechala v porodnici, 5 shodila do konce šestinedělí a 5 jsem si chvilku nechala :),ale do roka bylo všechno dole, ani nevím jak… Teď jsem nabrala rovnou 30kg (z 56kg na 86kg). Zítra končím šestinedělí a mám 74kg… Takže mě čeká dlouhá cesta a obávám se, že tentokrát už budu dobře vědět Jak :mrgreen:… Jestli vůbec

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 07.03.17 23:00

Já pribrala 12kg, po porodu samozrejmne zhubla, kojením se bříško stáhlo a bylo vše vpoho…tak plochy bříško jsem.snad nikdy neměla…jenže ouvej, přestala jsem kojit, nějak jsem pribrala a nejde mi to shodit :roll: A to jsem upravila jídelníček, žádné sladké, ani kávu nesladim, vice zeleniny a ovoce, a stejně nic, já prostě nevím jak shodit, potřebovala by jsem tak 25kg dolu…doma litam s vysavacem a mopen denně, takže pohybu mám dost ale žádný efekt no :nevim: Jo a kdyby jsem mela čas na cvičení tak nevaham…cent

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.03.17 23:06

Prvni 17kg po 6ti nedeli pryc, druhy 20kg ted to jsou 4mesice a mam porad 4kila nahore..ale tak nejak to jde samo..v podstate jen dve od uplne puvodni vahy pred prvnim porodem…deti od sebe 2,5roku. prvni kojena 20m druhy zatim kojeny taky(zatim neplanuju prestat)…nic sem nedelala jen bezny cinnosti..ale ted se chystam..ne kuli hubnuti ale sem hrozne zkracena

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 07.03.17 23:36

Ahoj, před otěhotněnim jsem měla 62 kg, po čtyřech měsících zvracení jsem šest kilo zhubla, před porodem jsem měla 71 kg, po porodu 56 kg a jsem na tom pořád stejně - čtyři měsíce.
To vše v těhotenství s dvojčaty.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 08.03.17 06:10

Při druhéh těhotenství jsem přibrala 18 kg a po porodu mi zbylo cca 10 kg a do pul roki jsem něco málo ještě přibrala, asi tak 3-5 kg.

Začala jsem každý den doma cvičit program od Shauna T Focus T25 a zapisovala jsem si jídlo do kalorických tabulek. Přebytečných kil jsem se zbavila do půl roku, ale opravdu jsem se hodně nadřela. Nicméně mě cvičení a zdravá strava nadchla a sžila jsem se s tím natolik, že se to pro mě stalo samozřejmostí a běžnou součástí života.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 08.03.17 06:16

Já ti povím hned jak porodím :D

Jinak jsem přibrala v prvním těhu z 60kg na 70kg(těhu skončilo špatně ve 27tt, žádné kojo nic..) ale to mi prostě 70kg nějakým záhadným způsobem zůstalo…

Druhé těhu začalo na 70kg a to jsem mezi tím jezdila na kole jak blázen, na bruslích, pořád nějaké aktivity a ty kila se mě držely jako klíště :D Takže jsem v druhém těhu přibrala +14kg a skončila na 84kg.. do konce 6nedělí jsem se dostala na 67kg (u mě výhra :D )

A třetí těhu právě probíhá, zatím jsem ve 28tt a mám nahoře (začala jsem na těch 67kg) +10kg a to mi chybí značná část těhotenství :D ta nejvíce přibírající.. děsím se konce :pankac: Pak ti ale dám vědět, jak z toho vyjdu :D:D :D :D

Ve kterém jsi? či jsi po porodu?

Rezii
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 06:25

Ahoj, končím šestinedělí v pátek, v těhotenství jsem přibrala 12, akutní císař, váha je díky kojení a procházkám už o dvě kila níž než před otěhotněním, ale břicho ošklivé a povolené, od příštího týdne budu chodit na cvičení maminek s miminky. A moc se neraduju, minule to bylo v šesti týdnech taky dole, ale šíleně jsem nabrala po konci kojení..

Aamanda
Kelišová 5560 příspěvků 08.03.17 06:26

@Karvaz22 první dvě těhotenství jsem přibrala 13kg, všechno bylo dole samo do konce 6nedělí úplně samovolně, nic jsem pro to nedělala. Po třetím těhotenství jsem musela nabraných 14kg pracně hubnout - cvičení, strava a stejně to trvalo velmi dlouho, řádově měsíce. Nechtělo se jim dolů :nevim:.

elen-ka
Extra třída :D 11894 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 07:45

V prvním tehotenství jsem pribrala 16 kg, do pul roku jsem mela vse pryc. Možna by bylo i vic, kdybych neprasila jidlo. V druhén tehotenstvi jsem přibrala 26 kg, po pul roce od porodu jsem mela jen 10 kg navic, ta jsem pak zhubla pomoci upraveného jidelnícku, po té, co syn už nechtel kojit.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 08.03.17 11:33
@Andrea.Tom píše:
Já ti povím hned jak porodím :D

Jinak jsem přibrala v prvním těhu z 60kg na 70kg(těhu skončilo špatně ve 27tt, žádné kojo nic..) ale to mi prostě 70kg nějakým záhadným způsobem zůstalo…

Druhé těhu začalo na 70kg a to jsem mezi tím jezdila na kole jak blázen, na bruslích, pořád nějaké aktivity a ty kila se mě držely jako klíště :D Takže jsem v druhém těhu přibrala +14kg a skončila na 84kg.. do konce 6nedělí jsem se dostala na 67kg (u mě výhra :D )

A třetí těhu právě probíhá, zatím jsem ve 28tt a mám nahoře (začala jsem na těch 67kg) +10kg a to mi chybí značná část těhotenství :D ta nejvíce přibírající.. děsím se konce :pankac: Pak ti ale dám vědět, jak z toho vyjdu :D:D :D :D

Ve kterém jsi? či jsi po porodu?

Ahoj, no já mám také před porodem. 11 dní :-D Ale už teď jsme z té váhy hotová :-) minulý rok jsme ve 26 tt potratila. Měla jsme 10 kg více, ale tím smutkem a utrpením jsme to rychle dala dolů. A teď mám 19 kg a už mě vše bolí :-D Tak právě sbírám inspiraci abych věděla jak to dát dolů. Já jsme i normálně docela při těle :-( na svou výšku 168 cm mívám normálně tak 75 kg. A to jsme ale už od puberty na dietách. Tak uvidíme teď no

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 08.03.17 11:34

Holky jsme hodný. Potřebuji nasbírat inspirace. Mám dnes právě 11 dní do porodu. A mám 19 kg navíc. Už mě vše bolí :-D Doufám že to půjde dobře dolů.

elen-ka
Extra třída :D 11894 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 11:49

@Karvaz22 já nejlépe hubla i při kojení pohybem. Dala jsem mimčo do kočáru a chodila třeba hodinu po okolí středně svižnou chůzí. Když jsem měla náladu, chodila jsem déle, nejdéle snad 3 hodiny. Jen jsem měla hodně špatné stravování, to mi negativně oblivnilo výsledek chůze.
Za mě doporučení - správné, vhodné stravování, kde budeš mít zajištěno vše pro sebe a mimčo a vhodným pohybem, např. chůzí. Ta se dá krásně skloubit s péči o miminko.

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 08.03.17 18:29

Při prvním těhotenství jsem přibrala 12 kg, v porodnici nechala skoro vše a dalších ještě asi 5 kg jsem zhubla, aniž bych chtěla, při druhém jsem přibrala 13 kilo a v porodnici nechala rovněž skoro vše, asi kilo mi zůstalo, ovšem dalších 12 kg jsem během 3 měsíců po porodu nabrala 8o Měla jsem pořád hlad a cpala se jen sladkým, po ukončení kojení, jsem zhubla beze snahy asi 7 kilo, šlo to samo, protože jsem přestala mít chutě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama