Hygge - co vám dnes udělalo radost?

21311
1.11.18 12:23

Našla jsem v thomayerce parkovací místo a stihla tam vjet dříve než pán, který ho mel rovněž v merku :mrgreen: tímto se mu omlouvám, ale v takové situaci není prostor na měkké srdce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21111
1.11.18 12:24

nádherně jsem se dneska ráno vys.ral :srdce: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5314
1.11.18 12:29

Že na mě k snídani na kuchyni čekaly muffiny, co jsme včera pekli :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16453
1.11.18 12:30

Svítí sluníčko.. teplý zázvorový čaj…zachlumana v dece… knížka.. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6445
1.11.18 12:51

Manzel mi privezl obed.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1935
1.11.18 13:07

Ahoj.

Dnes jsem poprvé vyšla se svými syny bez dvojkočáru. Perfektně jsme si užili procházku tam i zpátky bez zranění a až na jeden pád i bez nehod. V obchodě nikdo nic nerozbil, nerozlil. Nikdo se nevztekal. A co mě těší nejvíc, že oba následovali mé kroky a já je nemusela nahánět po okolí. :)

A jako bonus se mi povedla vynikající dýňová polévka spíše tedy krém. :)

Konec samochvály protože ta smrdí. Ale ty ses ptala první, Kornelije. :)

A co se povedlo Tobě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4380
1.11.18 13:10

dneska to bylo v práci hrozně fajn, ostatně jako vždycky ale potěšila mě paní pošťačka, která na mě 10 minut čekala před barákem než doběhnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
1.11.18 17:19

že jsem dnes pár lidí nas..la :mrgreen:

ne, vážně, koupila pěknou vůni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2474
1.11.18 19:34

Po ranním sexu jsem měla problém dojít na zastávku mhd :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová