Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj holky, nemáte nekdo aktuální informace o mudr Ďurechové? My jsme k ní objednané a ještě jsem u ní nebyla…
@Kamcca Já jí moc neznám, ale dělala mi před týdnem IUI. Byla moc příjemná a sympatická a byla s ní sranda
Jinak nevím
![]()
Jinak dneska jsem si volala do IScaru a mam mirne zvysenou hodnotu tsh. Jsem objadnana na 5.12. Nevite co to znamena? Bylo mi receno, ze za potraty to nemuze..
Ahoj děvčata,
jsem tu nová:-), ale v ISCARe jsme s manželem rok. Prodělala jsem 3× IUI a manželovi zjistili příčinu nízkého počtu spermií
. Za mě spokojenost
. ISCARe máme blízko z domu i z práce (někdy opravdu k nezaplacení). Čekám na MS a chci volat do ISCARe a požádat je o info a požádat pojišťovnu a rok 2015 zahájit IVF…
Omlouvám se, ale nevíte jak budou mít otevřeno během Vánoc?
Děkuji ![]()
@Kamcca tak oni ti reknou jestli mas zvysenou, snizenou funkci nebo zanet a urco ti daji prasky. stopro pujdes na endokrinologii a tam ti reknou vic
@lulu1986 s tim tak nejak pocitam, jen se hrozne bojim, ze se protahne doba nez se budeme moc zacit snazit
. Ale do telefonu mi sestricka rikala, ze toza potraty nemuze…tak doufam, ze to na snazeni nebude mit vliv…
@Kamcca nechci te strasit ale prvni vysetreni ktery mi po potratu udelali bylo na stitnou.ale nevim jestli to muze mit primy vliv tezko rict.ale s tema lekama to pak bude v poradku urcite
@lulu1986 jojo to me ted dělali právě taky, všude čtu jak štítná žláza může způsobovat potraty… ale včera mi sestřička do telefonu řekla, že to za potraty nemůže… tak fakt nevím a přístí pátek je tak daleko (to mám jít k doktorce do Iscaru)
@Kamcca ahoj. No ono zalezi jestli mas zvysenou nebo snizenou. Taky mi zjistili stiku a poslali na endokrino, prej se snizenou funkci umeji pracovat, ale zvysenou mi musi zkontrolovat endokrinolog a dokud nebudu ok, nemuzou se pustit do ivf. Doufam, ze to nebude tvuj pripad, ale ja se lecila na endokrinu rok, nez me vzali zpet do caru. Drzim palce!!!
@lulu1986 já jsem u ní byla na vstupní konzultaci a dělala mi 2× IUI, zdála se mi v pohodě. Sice jsem jí moc nerozuměla mluvila hrozně potichu a ten přízvuk také dělal své, pořád jsem se ptala prosím, jak tele ![]()
@medmenka ja u ni byla v patek prijde mi hrozne roztekana na utz mzourala ze jsem si rikala co se deje.sla jsem tam protoze po iui jsem mela // zacala sem v 6tt spinit nechala mi pichnout pregnyl proti spineni v patek a dnes spinim vic nez cely minuly tyden. ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.