Klinické centrum Iscare

Anonymni
30.10.09 12:39

ISCARE

Ahoj, chodíte prosím někdo do ISCARE ? dopuručila mi ji známá, ale dle diskuzí, které jsem zde pročetla jsem moc informací nezískala. Díky všem za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13775
30.10.09 13:11

mame od nich dva kluky v pupiku, stezovat si nemuzu
napis sz co bys rada vedela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.09 13:33

ISCARE

Dva kluky :D tak to je fajn :lol:
Ráda bych asi věděla hlavně něco o přístupu, po zkušenosti z gyn.ambulance v Podolí jsem se rozhodla tam už nic neabsolovat.

• Nahlásit
  • Citovat
13775
30.10.09 14:12

no nemas jednoho lekare, ty se objednas jak se ti to hodi casove a ke komu vyjdes, kdo ma sluzbu ten ma sluzbu, coz me vubec nevadilo, ale nekomu ano,
jsou maximalne vstricni, kdyz se zeptas odpovi na vsechno, velice mile sestricky, prijemne prostredi, nevim co jeste napsat, par let po sobe byli zapsani v guinessove knize rekordu za nejuspesnejsi umela oplodneni :lol:
standartne po 3 IUI navrhuji IVF, vysetreni se delaji jako jinde a jako jinde neposilaji hned na genetiku a imuno, nevim co jeste napsat…
jo jedou jsem sla na IUI primo po vysekavani zubu, bolest pekelna, venku jsem nabrala snih do sacku a „ledovala“ v cekarne, kyz to videla sestra, prinesla mi jejich uteru a v tom kus ledu z lednice :lol:

jo a maji pro sebe specialne otevrenou lekarnu primo v budove, takze dyz jsi objednana treba na sobotu poledne tak si zazvonis dole v lekarne a oni ti vydaji co je potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.10.09 14:28

ISCARE

Děkuju moc za info, protože tohle je pro mě docela dost důležité… z Podolí tuhle zkušenost nemám. Jdu si volat o termín :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
30.10.09 20:13

ahojky, tak já mám od nich v bříšku taky dva kloučky po IUI. Stěžovat si na ně rozhodně nemůžu, jak říkala jizvíková, doktoři fajn, sestřičky fajn. Já jsem si vybrala vždycky jednu doktorku, ke který jsem chtěla chodit, naštěstí měla vždycky službu, ale chodila jsem i k jinejm doktorům a ti byli taky fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
30.10.09 21:39

Ahoj, taky chodím do ISCARE a jsem moc spokojená, zrovna včera jsem byla na OPU :wink: . Dokonce tu byla někde diskuze, zkusím pohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.11.09 16:51

Ahoj, moc děkuji všem za informace. Jsem objednaná na 5.1.2010, tak začneme nový rok hned pěkně z vesela :-)
Koukám, že mají velkou úspěšnost :-) , hlavně co se klučinů týká. Jsem už teď trochu nervózní, přeci jenom doktory i když jsou fajn moc nemusím. Ještě jednou díky, za jakékoliv info i o tom jak se mají vaši mimejšci :lol:
Ještě mi prosím napište, jak dlouho asi trvá první návštěva a na co se mám připravit :-) díky moc Ilona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
2.11.09 16:59

čusky, tak my tam byli poprvé loni v lednu, pan doktor nám řekl, co a jak bude, třeba, že až dorazí MS, tak přijedu, udělají mi hormonální profil a manžovi dělali spermiogram. A ještě mu hned ten den brali krev. No a pak to šlo už rychle. Já jsem měla teda 3 měsíce cystu, takže bych možná otěhotněla daleko dřív, ale i ten červen byl dobrej. Takže nám to trvalo nějakých pět měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.11.09 17:18

Tak to byl fofr :-) myslím, že bude asi spíš problém u mě i když dle svého gyn.jsem v pořádku.No uvidíme, leden je ještě daleko…jsem ráda, že je vás víc kdo jste tam spokojené, protože jak jsem už psala po zkušenosti z podolí, už mám docela nechuť zkoušet nové doktory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
29.11.09 22:57

Ahojky,Iscare mohu doporučit!!!Jsou tam šikovní,máme doma díky nim roční holčičku!!!! :huban: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ginac
29.9.10 13:24

dobry den,uz mame doma diky iscare skoro petiletou holcicku.mezi tim uz jsem byla 3krat na KETu a to se nezadarilo(jine centrum).nyni zacinam znova v icsare.jsem teprve na zacatku(odbery,prohlidky)doufame,ze se to podari,jako poprve.pokut se chcete na neco zeptat a budu to vedet,rada odpovim.G.

• Nahlásit
  • Citovat
29.9.10 21:06

Ahojky Ginac :)
Tak to přeji moc moc moc štěstíčka :palec: No my jsme také na začátku , ale nemáme ještě žádného prcka :( . Snažíme se už rok a půl a stále nic :( máme už skoro snad všechna vyšetření zasebou :) teda doufám… testíky mi dělala na gyndě a teď jsme objednaní na první konzultaci do Iscaru příští středu . Tak se bojím :( byli jsme v Iscaru zatím jen na spermiogramu a ten bohužel dopadl špatně :( Tak jsem zvědavá co vše nás ještě čeká :( Jinak tobě držím Ginac moc moc moc palečky , ať se brzy zadaří …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ginac
30.9.10 08:30

Ahoj,neni se ceho bat.Take mam vzdycky divny pocit v zaludku,ale zvladam to.Pro mimco udelame vsechno.My jsme meli spermiogram zatim vzdy dobry,asi to je potom trosku slozitejsi,ale doktori si poradi.Vy se snazite,,jen rok a pul".nam to neslo pet let a bylo to hrozne.Mezi tim jsem mela 2krat mimodelozni tehotenstvi a potom uz nam nezbylo nic jineho,nez IVF.Nastesti nam to vyslo hned napoprve. :-D Tak se mejte krasne a preji hodne stesti!!!Gina

• Nahlásit
  • Citovat
10
30.9.10 19:22

Ahoj, myslím že ISCARE je dobrá volba :-) Jsou tam opravdu příjemní a ochotní cokoliv vysvětlit, třeba i několikrát po sobě… doktoři i sestřičky jsou profíci :-D
Nám se podařilo otěhotnět při druhé inseminaci - Intrauterinní inseminace (IUI): Výkon při kterém lékař aplikuje pročištěné spermie přímo do dělohy za pomoci katetru. Nebolestivý výkon, který nevyžaduje anestézii. -

a jsem teď v 29+3tt .Dle mého pana doktora je úspěšnost inseminace hodně vrtkavá, záleží na správném načasování, což se v ISCARE podařilo na 1 :palec:
Přijímal mě pan doktor Hulvert, k paní doktorce Pryanichnikové jsem chodila na kontrolu před IUI a ona vypočítala termín, kdy se k aplikaci přistoupí a samotný výkon mi prováděla paní doktorka Turková.

Za mě tedy velké díky, protože vánoční dáreček v podobě miminka čekáme díky centru ISCARE :-)
Takže mohu jenom doporučit.

Pokud budeš cokoliv chtít vědět, tak určo písni, ráda odpovím :wink:

Ilona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama