IVF březen 2017

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 22.02.17 20:54
IVF březen 2017

Ahojky holky, chtěla bych založit toto téma a popovídat si s těmi holkami, které čekám pristi mesic Ivf… Vyměnit si zkušenosti radosti a starost a tak proste popovivad o této zázračné metodě…
Budu rada se seznámit s kýmkoliv, koho stejný ( byt ne tak dlouhý, ale dulezity proces ) ceka.. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:

Luwica
Závislačka 2507 příspěvků 22.02.17 22:06

@Oliinka Ahoj, pokud půjde vše dle plánu, tak já začnu se stimulací někdy na začátku března. Ale vzhledem k menších komplikací je to nejisté. Kolikátý máš pokus?

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 22.02.17 22:32

@Luwica ahoj :) ja jdu na první Ivf.. par dni zpátky jsem dostala injekci na utlumení začínám dlouhý protokol..
a jak jsi na tom ty?

Adobe22
Povídálka 16 příspěvků 23.02.17 18:01

Ahoj holky, mě teď na začátku března taky čeká první IVF :) Mám krátký protokol, tak čekám jen až přijde menstruace. Kam chodíte?

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 23.02.17 18:23

@Adobe22 Ahojky koukám ze jsi z Prahy ;) Ja apolinar a co ty?

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 23.02.17 19:04

Ja mam zase dlouhý protokol

Luwica
Závislačka 2507 příspěvků 23.02.17 20:32

No tak já už jsem matador. Já mám před sebou své 4. IVF. Jedno bylo zcela úspěšné a máme dcerku, pak byl neúspěch a letos na podzim sice úspěch, ale v 9.tt bohužel revize, protože přestalo bít srdíčko. Já teď budu stimulovat Elonvou, tedy pokud bude vše v pořádku, protože teď jsem po ovulaci začala špinit, tak mám nasazen norethisteron.
@Oliinka Koukám, že už jedno dítko máš?

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 23.02.17 20:49

@Luwica Ahojky tak to mas taky nejaky příběh za sebou… pro me je to úplně nový a mam z toho strach…
ano máme ditko a přirozené.. a ted uz tok a půl nam nejde druhy u před to ze jsem v Caru uz asi skoro rok a několikrát jsem zkusila vse co předchází Ivf.. a nic..
mam dlouhý protokol a dali mi 2 dny zpátky teprv injekci Zoladex
A odkud jsi? ;)

Luwica
Závislačka 2507 příspěvků 23.02.17 20:55

@Oliinka jj, první nám trvala asi dva roky a teď už v tom zase „jedeme“ další rok a půl. Už jsem z toho všeho unavená a otrávená. Taky už nejsem nejmladší a nástup do práce ťuká na dveře. Já dlouhý protokol měla naposledy, byl úspěšný, ale konec těhotenství dříve než bylo žádoucí, ale to už asi nesouvisí s IVF.

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 23.02.17 21:04

@Luwica mame hodne podobný příběh.. nam maly taky trval rok a půl a ted se příběh opakuje… kam dochází s na Ivf? A dlouhý protokol byl v poradku vse jsi snasela dobre? Ja se strašně bojím narkozy :(

Luwica
Závislačka 2507 příspěvků 23.02.17 21:11

@Oliinka no my máme malou po dvou letech a první IVF, teď zpětně si uvědomuji, jaké jsme měli hrozné štěstí, že to vyšlo. To jsem měla krátký protokol. Měli jsme ještě jedno embryo zmražené, ale to nepřežilo rozmražení. Druhé IVF byl propadák, nebyla jsem na to psychicky připravená a nerada se kvůli tomu vzdávala kojení. No a teď třetí bylo lepší, ale i úspěšné, ale stejně nic. Já všechny stimulace snášela dobře. Třeba loni jsem měla tři nárkozy a všechny OK, nikdy mi nebylo špatně.

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 23.02.17 21:18

@Luwica pro me to byl veliký krok do ničeho nového jít do Ivf.. pro me to bylo vždy strašný tabu.. a nakonec v tom " jedu " taky :) a jsem rada - snažím se s s tim uz smířit ze čím dále to půjde a vím blíž přijde čas dnů D, tak vse vstřebat a narkoze se nevyhne - prý za živá je to drsný.. i kdyz původně jsem narkozu odmítla s tom ze si udělám predoperacni vysetrni a kdyby náhodou…
ty jsi tim prošla tedy hodne :( snad bude tentokrat úspěšně.. držím palce!! :hug:
Ale ta psychika bohužel je mocná a ja myslím
( jelikož jsme s manžele zdravé a důvod proč to nejde neni znám ) tak to nejde přesně z tohoto důvodu…
i kdyz jedno úžasné dítě mam - stejne na to musím myslet…

Luwica
Závislačka 2507 příspěvků 24.02.17 22:03

@Oliinka ta narkoza je fakt kratičká. Dají ti injekci a řekneš jim dobrou noc a pak se probudíš na pokoji. Já to zatím vždycky snášela dobře. Za „živa“ bych do toho nešla, jsem hrozný srab. Já jsem stejně unikát, mám za sebou 3 IVF a nikdy jsem si nepíchla injekci sama, vždycky na to mám „lidi“ např. tchýně, tchán, mamka, kamarádka, kolegyně z práce, manžel a to nepočítám sestřičky v CARu :mrgreen: Psychika je mocná čarodějka, ale stejně tomu prostě neporučíš. Já se myšlenkou tipu, že je to proti přírodě atd ani nezabývám. Neplodnost je nemoc, tak proč by se neměla léčit. Mimochodem, my taky příčinu nevíme, ale já těhotná přirozeně nebyla nikdy.

myska2017
Nováček 2 příspěvky 26.02.17 20:47
IVF Gonal

IVF Gonal
Ahoj holky,
pokud plánujete některá prodlouženou stimulaci a nebo jste samoplátci, přenechám po dohodě Gonal 750iu, expirace 5/2017. Nám se to po 3 pokusech nakonec povedlo, takže ho ráda pošlu dál. :)

Anais
Kelišová 5584 příspěvků 25 inzerátů 27.02.17 05:57

@Oliinka @Luwica ahoj holky, můžu se k vám přidat :mavam: je mi 38, z prvního ivf máme 3 letého kluka a teď uvidíme, jestli bude mít sourozence.
U nás je problém u manžela, nemůže mít děti, tak máme na půl darované dítko.
Jak máte velký děti vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >