IVF říjen 2014

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 30.10.14 21:07
IVF říjen 2014

Zdravím byl jste někdo teď na IVF a čekáte na výsledek? Nejaké příznaky? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »
Reakce:
mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 30.10.14 21:40

@pulsianek ja uz teda ne, ale vim co prozivas a mocmoc přeju At to vyjde Kolikaty den jsi po ivf? Ja testila 10.den a po 2,5 letech snazeni ty své // vytouzene carky našla Přeju a t to brzy potká i vas

pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 30.10.14 22:22

Rano to bude 7 den. snazime se 3 roky..hrozne cekani.mela jsi prodlouzenou kultivaci? a nejake priznaky jsi mela?

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 09:57

Ahojky, já jsem dnes přesně týden po transféru jednoho embryjka a tak ještě týden vydržet a budu testit :-) Pořád se pozoruju a nevím, jestli vše probíhá jak má…je to moje první IVF..těším se na vaše příspěvky a zkušenosti :-)

lenca21
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 03.11.14 12:02

Ahoj mohla bych mít zde na vás dotaz? Jsem po neúspěšné IUI a tak začínám přemýšlet co když to zase nevyjde… To čekání je strašné to ovšem víte, snažíme se dva roky. Co se týče IVF tak po finanční stránce je to nereálné, ale koukala jsem, že se dá podstoupit i při stimulaci clostíkem, nemáte některá zkušenost? Hradí to pojišťovna?

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 12:17

Ahoj, co se týče clostíku, tak na ten jsem reagovala krásně, folíky se tvořily, ovulka jak vyšitá, ale u nás je problém ten, že spermie mého partnera v mém poševním sekretu nepřežijí, takže jediná šance je IVF…Clostík je hrazený pojišťovnou a dle zkušeností mých kamarádek má krásné výsledky…dvě ze tří už se pyšní krásným bříškem, jedna dokonce čeká dvojčátka:-) Tak držím palce, ať to co nejdřív vyjde…:-) :-)

lenca21
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 03.11.14 12:39

Já jsem na něj také reagovala dobře při IUI jsem měla na každém vaječníku 1 folík, u nás je problém ve mě bojuju s nízkou děložní sliznicí

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 13:01

Nízká děložní sliznice se dá řešit léky, nebo ne??? Ale mě v CARU řekli, že právě clostík sice pěkně tvoří folíky a ovulku, ale je po něm vyšší riziko toho, že bude sliznice nízká…a dali mi jiný hormony…to ale ještě netušili, že je problém jinde…A co jsem četla názory více lékařů, tak clostík nedoporučují…:-(

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 13:02

Ten clostík mi předepsal ještě můj gynekolog a básnil, jak je skvělý atd…a v CARU se zděsili a řekli mi, že clostík v žádném případě…názory jsou asi různé, nevím…

pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 03.11.14 14:18

Ja mela clostik 3× a 3× IUI a neuspěšné tak jsme šli na IVF a dnes jsem delala testik a jsou tam // :-) ve ctvrtek na krev

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 15:24

:-) no to je skvělýýýýýýýý­ýýýýýýý :-) moc gratuluju :-) a kolikátý den po transferu jsi dělala testík…já jsem dnes přesně 7dní po a jsem straaaašně netrpělivá…a jaké jsi měla příznaky??? Mě splasklo břicho, které jsem měla před odběrem vajíček fakt obr, cítím se dobře…jen mě bolí břicho, bolí prsa a cítím pořád tlaky na vaječníkách…tak jen doufám, že to není předvoj menstruace…

pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 03.11.14 19:15

No hele ja nemam vubec zadny uz jsem to videla blede a sup je to tady :-) me se duch ukazal 8 den po transferu ale mela jsem prodlouzenou kultivaci 5 dni.prsa mam furt uz od stimulace obri a trochu citliva. :-) :-) :-) :-)

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 19:54

Fakt??? Že bych zítra testla…jedna holčina, co byla na vyndání vajíček i transferu stejně jako já, tak ta si dělala testík dneska a měla taky DUCHA…:-) Ale já mám strach, jestli to není ještě pozůstatek hormonů…tak nevim nevim, možná zíra ráno poletim do lékárny…:-)

Pavlušaaaa
Kecalka 107 příspěvků 03.11.14 20:00

Měla jsem 24 vajíček…z toho mi oplodnili 16…chytlo se jich 8…měla jsem pěti denní kultivaci a zbyly dva šampioni :-) :-) jeden je v mrazáčku a druhý už 7dní a 12hodin u mě v bříšku…takže jsem momentálně ve fázi čekání na výsledek…strašně se bojíííííííííí­íííííím…Můžu se zwptat, jaký byl důvod IVF…JAKÝ JSTE MĚLI S PARTNEREM PROBLÉM??? Já mám z prvního manželství dvě holky…6 a 8let…ted s novám partnerem se o mímo snažíme dva roky a nic…zjistili, že jsme oba naprosto zdraví, ale spermie v mém poševním sekretu nepřežívají, takže jediná možnost IVF…Tak snad se prcek zavrtal…:-)

pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 03.11.14 21:29

Tam mi tech problemu mame vic..ja mam endometriozu 1stupne..kdybych chtela prirozene coz stejne nejde tak bych musela na operaci na skarifikaci vajecniku aby se uvolnovala vajicka a jeste mam trombo gen takze si musim pichat fraxiparin no a manzel spatnej spermiogram no ale tak snad to vse bude v poradku :-). Ja si myslim ze z rani moci uz by jsi ducha mit mohla a pozustatek hormonu to nebude testila jsem schvalne i 6 den po zavedeni a byl jasne negativni a 8 den duch…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >