J. Jochová, ultrakonzervativci a jejich vliv. Co vy na to?

423
13.3.12 10:14

J. Jochová, ultrakonzervativci a jejich vliv. Co vy na to?

Viděla jsem starý Hyde park s touto ženou a pak ještě Tah dámou a jsem zděšena. Nemám k tomu vůbec slov. Kdo jí dal mandát nazývat se místopředsedkyní výboru na OCHRANU PRÁV RODIČŮ!? Bože můj! Jsem také rodič a jsem v šoku, že tito lidé jsou tolik vlivní a naše vláda jim dopřává sluchu. :cert: :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1907
13.3.12 10:20

Hodíš odkaz? Musím kouknout, než řeknu, co si o tom myslím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1477
13.3.12 10:26
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
13.3.12 10:42

no me stacilo prvnich 5 minut :zed: ze zacatku jsem jeji nazory respektovala, ale nektere ,,reci" jsou uz jsou fakt moc :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1907
13.3.12 10:44

Tak mám za sebou asi 10 minut… a způsob vedení dialogu se mi nezamlouvá… pořád tam jsou pozůstatky takového to „Dítě je majetek státu, rodiče jsou nezodpovědné“ :roll:

A v porovnání s problematikou očkování a nebo svobodnou volbou místa porodu je to taková „maličkost“… Za dítě je zodpovědný rodič! A jdu poslouchat dále… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
byron
13.3.12 10:57

Mně to nejde přehrát, škoda, zajímalo yb mě to…

Kdyby se někomu chtělo citovat :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1907
13.3.12 10:57

Rodiče by měli děti učit i toto… to jím řekne málo, který lékař…
Antikoncepce pro mladistvé je zvěrstvo, tvrdí gynekoložka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1907
13.3.12 11:00

Příspěvek upraven 20.03.12 v 18:39

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1907
13.3.12 11:02

No 29 minut, mám dost … zakladatelko, co konkretně Ti na té ženě vadí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1907
13.3.12 11:12

Příspěvek upraven 20.03.12 v 18:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
13.3.12 11:13

já bych spíse :pocitac: tu zenskou :nevim: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1907
13.3.12 11:20

Příspěvek upraven 20.03.12 v 18:38

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
byron
13.3.12 11:22
eLena F píše:
byron píše:
Mně to nejde přehrát, škoda, zajímalo yb mě to…Kdyby se někomu chtělo citovat :mrgreen:
http://aktualityhvezd.wordpress.com/…ochova-v-ct/ něco málo… :kytka:

Díky, to už jsme pročítala… Škoda, že mi to nejd epřehrávat :,(

  • Citovat
  • Upravit
1907
13.3.12 11:26
alsem píše:
já bych spíse :pocitac: tu zenskou :nevim: :roll:

no mně spíš přijde, že některé rodiče chtějí se zbavit zodpovědnosti :nevim: já mám děti malé, takže nemohu soudit, jak to chodí ve škole… ale dítěti má jít rodič příkladem, potom spousta otázek odpadne :nevim: děti hledají sex hodně brzo, když doma nemají dostatek pozornosti… můj názor :kytka:
Sexuální vychová patří do rodiny, s tím souhlasím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
423
13.3.12 11:28

Co mi na ní vadí?

Je ultrakonzervativní, hloupá, na žádnou otázku pořádně neodpověděla a asi milion dalších věcí mi vadí…No ale jestli se ztotožňuješ s názory, že o HIV není třeba informovat a souhlasíš s její definicí „SPRÁVNÉHO“ životního stylu, tak to potom jo. Co se týče názoru, že její děti se k masturbaci nedostanou… :mrgreen: a další a další.

A HLAVNĚ tihle lidi mají velký vliv díky Nečasovi, Dobešovi a spol. Já tu nechci dobu temna a nesvobodu :pocitac:.

Příspěvek upraven 13.03.12 v 11:30

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová