Jak být zábavná? Co děláte s manželem?

Anonymní
8.2.13 08:30

Jak být zábavná? Co děláte s manželem?

Ahoj, zajímá mě jak trávíte volné chvíle s chlapama? Co děláte, čím se bavíte?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
8.2.13 08:40

V létě sport, rybaření, výlety, festival, koncerty…
v zimě scrable, kostky, šachy, sport (v hale), koncerty, občas skočíme do baru…
je toho hodně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
8.2.13 08:47

Děláme společně většinu věcí ( nákupy, procházky, výlety, atd..) hlavní je, že si máme stále co říct a nevázne komunikace…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
8.2.13 08:49

Vzájemně si lezeme na nervy. :-) :-) :mrgreen: Chvilku já jemu, pak on mi. :-) Jinak jsme po 9 letech zavedli babičkám co 14 denní návštěvu dětí a spánkem u nich. Musím říci, že je to super, po letech jsme změnili vztah, takže bowling, večeře, kino, nebo prostě jen vínko doma u televize.

Příspěvek upraven 08.02.13 v 08:51

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10048
8.2.13 08:50

Tak my teda když máme volnou chvilku tak si dáme víno a prostě kecáme. Jednou za čas jdeme do restauračky, v létě dovča a jinak relax ve výřivce…času moc není :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.13 08:50
@k.a.c.k.a.1 píše:
Vzájemně si lezeme na nervy. :-) :-) :mrgreen:

Jo tak to přesně děláme i my. :-D

  • Citovat
  • Upravit
ANT1
8.2.13 08:51
@lukresia píše:
Děláme společně většinu věcí ( nákupy, procházky, výlety, atd..) hlavní je, že si máme stále co říct a nevázne komunikace…

Podobně, prostě spíš je o společně stravném času, nežli o tom co přímo. Ale určitě výlety, procházky nebo občas i stolní hra, kecání a kecání :) o všem možném. Každého zajímá něco jiného :D

  • Citovat
  • Upravit
5411
8.2.13 08:52

My hodně chodíme do kina, nebo se prostě válíme u filmu doma, občas ten scrablle, a taky dcera má hodně závodů takže jezdíme s ní po závodech..když závod nemá jsme ráda že jsme doma :mrgreen: :mrgreen: my si hodně povídáme a děláme si pořád z něčeho srandičky :mrgreen:
A v létě motorka, to je náš společný koníček, takže vlétě jinou činnost neprovozujeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3588
8.2.13 08:54

Chodime do nasi oblibene kavarny na kafe a mame chvilku pro sebe bez deti. Jinak divadlo, sport, kino

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alli_li
8.2.13 08:58

:-) Docela mě nadpis pobavil :-)

Všechno vyplyne ze situace. Kolikrát stojíme jak ty blbečci v kuchyni a nalijeme si vínko, něco zobeme a povídáme si o všem možným. Kolikrát ani díky tomu nevečeříme :-)
Jinak společné dovolené, rybaření, děti, společně občas i vaříme a tak.
A taky hlavně trávíme každý občas sám se svými koníčky - manžel jezdí do Alp na hory, já s kamarádkou na wellnes - což je taky důležitý.

Jo a ještě máme jeden společný koníček a to plochou dráhu :lol:

Příspěvek upraven 08.02.13 v 08:59

  • Citovat
  • Upravit
8814
8.2.13 08:59

Tak my jsme docela zaneprázdnění, manžel pracuje a studuje a já taky studuju takže toho volného času moc neni. Manžel přichází z práce v pět, no a pak večer cvičíme společně:) někdy zajdem na večeři ( třeba včera), máme 3leteho a nikoho kdo by hlídal takže je to složitější. O víkendech se vetsinou taky " podrizujem " malému, chodíme plavat, do dětských muzeích, na hřiště, na procházky, do dětských center.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2693
8.2.13 08:59

Společně odpočíváme, čteme si, koukáme na filmy, kino, divadlo, procházky, občas večeře, v létě výlety.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.13 09:00

Hodne ctu noviny a pak mu vykladam co je kde noveho a na co vedci prisli, nekdy v sobotu ponocujem a treba ve dve rano jedem na pumpu bro bagetu, v lete chodime v noci na prochazky :mrgreen: nebo jezdime k vode

  • Citovat
  • Upravit
16186
8.2.13 09:04

Největší zálibu máme v zimě v běžkování, cestování, rádi poznáváme nové krajiny a strašně nás baví dobré jídlo, takže poměrně často si zajdeme do restaurace na nějakou šmákotu :palec: Jinak doma občas hrajeme PS3, jednu naši oblíbenou hru na „reset“ hlavy… :jazyk: a pořád se něčemu řechtáme, já jsem dost péro, snoubenec říká, že ty moje hlody by měl zapisovat :mrgreen: Máme ještě jednu společnou zálibu - učíme se jazyky, to nás docela baví, předháníme se kdo si víc zapamatuje a docela to funguje :lol:
Ale máme i dny, kdy si připadám, že nejsme úplně „kompatibilní“ :| Objeví se třeba jednou za půl roku, tak 2-3 dny, z ničeho nic, prostě počasí nebo co já vím… Ale vycítím je a když nastanou tak si víc hledím sebe ;) Pak je to zase o. k. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
8.2.13 09:16

Jezdí mi domů jen na víkendy, takže je si vždycky o čem povídat :srdce:
nejradši mám, když spolu ležíme na gauči, držíme se za ruce a meleme nesmysly a nebo jen mlčíme a tulíme se :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová