Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Trochu od veci…no myslela som si že sa to volá „mladomanželia“ a nie novomanželia
ale to je asi jazykom
@andelka83 píše:
Ano, první rok jsou manželé novomanželé. u nás to bylo taky náročné (ale i krásné samozřejmě)..ale přežili jsme, další krize bývají většinou jak přijdou děti..pokud se tohle překlene, tak by to mělo být fajnjo a pak jak vyletí z hnízda..nooo, takže vlastně celé manželství je to náročné
no my to měli současně. Dítě a pak manželství
a je to opravdu náročné. My se ještě k tomu všemu stěhovali ![]()
@Sebinah píše:
Trochu od veci…no myslela som si že sa to volá „mladomanželia“ a nie novomanželiaale to je asi jazykom
Jojo, je to jazykem, u nás novo-, u vás mlado- ![]()