Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Když nepočítám dobu těhotenství a porodu, kdy byl zákaz a ani nebyla chuť, tak 3měsíce a víc bych ani nedala. Máš můj obdiv a hluboký soucit….. ![]()
K čemu ti bude vědět, jak to měli ostatní?
Já bych 5 let nedala, to vím. Asi bych nedala ani rok. Takže máš můj obdiv. A myslím, že víš, že o moc dýl už to asi nevydržíš, co? Tak by bylo dobré jít tomu trochu naproti. Pak budeš litovat každého ztraceného roku.
Příspěvek upraven 06.03.23 v 14:25
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, kdo žije bez sexu 😀, s manželem už jen tak žijeme vedle sebe… Neměla jsem sex 5 let a už jsem zoufalá.. nechápu, kde najít milence, jsem dost plachá, ale už mi to fakt leze na mozek. Jak jste na tom vy?
Tak nejsem na tom nejhůř. ![]()
A proč spolu nesmíte? To nechceš ty/on/oba?
Nepocitam-li tobu šestinedělí, tak max 2-3 týdny ![]()
Je-li sexem myšlena vysloveně soulož, tak v tomto století byla nejdelší doba bez něj zhruba šestinedělí partnerky. Počítají-li se i nekoitální praktiky, tak možná měsíc - za covidu blbá kombinace izolací a práce.
Když nepočítám rizikové těhotenství a sestinedeli, tak nejdyl tak 2 týdny
nevím, byt bez toho roky, tak už si budu připadat jak v klášteře, nehledě ze by mi bez toho partnerský vztah neprisel kompletní. Samozřejmě výjimkou jsou treba zdravotní důvody.
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, kdo žije bez sexu 😀, s manželem už jen tak žijeme vedle sebe… Neměla jsem sex 5 let a už jsem zoufalá.. nechápu, kde najít milence, jsem dost plachá, ale už mi to fakt leze na mozek. Jak jste na tom vy?
Nejdéle jen při konci těhotenství a po porodu. Takže asi 3 měsíce nebo o něco víc??? Pět let bych čekat nechtěla.
Nechapu, ze nekdo zdotazu nepochopi, ze pani nema manzela partnera, ze… mozna zrovna u tech s prehrsli sexu bylo ubrano jinde ![]()
Edit: pardon bobe ctu ja
![]()
Příspěvek upraven 06.03.23 v 17:44
Já aktuálně jedu už pátý měsíc a solidně mi z toho hrabe… manželská krize, natukli jsme téma rozvodu, ale dohodli jsme se, že to ještě zkusíme, přece jen jsme spolu dlouho, máme děti, nevzdame se bez boje. A myslím, že se ten boj vyplatí, aktuálně se vše začíná zlepšovat, tak snad se brzo zlepší i ten celibat. 5 let, to máš můj obdiv. Docela by mě zajímalo, jak to vnímá manžel… pokud by nebyla nějaká vidina zlepšení, oboustranná snaha, tak bych ten vztah neudrzovala.
@Aglája75 píše:
Nechapu, ze nekdo zdotazu nepochopi, ze pani nema manzela partnera, ze… mozna zrovna u tech s prehrsli sexu bylo ubrano jinde
Vždyť píše, ze s manželem žijí jen vedle sebe, z toho bych vydedukovala, ze je vdaná, jen bez toho sexu.
@Kriss Tina píše:
Vždyť píše, ze s manželem žijí jen vedle sebe, z toho bych vydedukovala, ze je vdaná, jen bez toho sexu.
Navíc úvodní otázka nehovoří o okolnostech, zakladatelka se prostě ptá, jak douho lidi neměli sex - a ostatní odpovídají.
Někdo holt má potřebu mentorovat za každou cenu, co už. ![]()
Za sebe - s exmanželem jsem ke konci manželství měla prodlužující se výpadky, 14 dní, měsíc, dva měsíce…, před rozvodem jsme spolu nespali asi rok a půl. ![]()
Zanedbatelná frekvence nebyla příčinou rozpadu vztahu, ale důsledkem postupující eroze.
Ale bez sexu jsem určitě nebyla, měla jsem dlouhé roky milence. ![]()
Takže absence max ten měsíc, když nepočítám těhotenství a šestinedělí.
1,5 roku. V těhotenství a po porodu. Hrabalo mi dost. Jinak normálně, max 6-8 týdnů kolem porodu nebo potratu.
Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, kdo žije bez sexu 😀, s manželem už jen tak žijeme vedle sebe… Neměla jsem sex 5 let a už jsem zoufalá.. nechápu, kde najít milence, jsem dost plachá, ale už mi to fakt leze na mozek. Jak jste na tom vy?