Jak funguje naše přání?

102
22.7.21 08:08

Jak funguje naše přání?

Krásné dobré ráno,
dámy, zakládám novou diskuzi. Nevěděla jsem, jak to pojmenovat, tudíž jsem vybrala tento název.

1. Někde jsem četla článek, že si můžeme naprogramovat vodu přesně tak, jak chceme. Prý, že by se toho dalo využívat třeba i k léčení, jako doprovodnou léčbu, která zvýší efektivitu léčby.

Jde o to, že voda mění své molekulární složení na základě toho, co do ní vneseme. A naše tělo je že 70% tvořeno právě vodou. Co si o tom myslíte Vy?

1. Já si obecně myslím, že vše funguje na základě energie. Člověk, potažmo jakákoliv živá bytost nebo neživý předmět, vyzařuje nějakou energii, kterou ovlivňuje vše kolem sebe a tyto energie mezi sebou interagují a v závislosti na tom je dáno to, jak vnímáme svět my a jak nás chápou ostatní, případně i to, jak na sebe věci působí a jak se ovlivňují. Energie může být pozitivní i negativní. Takhle to vnímám.

Funguje to také na principu akce a reakce. To, co vyzařujeme, se nám také vrátí, ovšem opačně a jako následek.

Jaký na to máte pohled Vy? Co si o tomto myslíte? Moc Vám děkuji, dost by mě to zajímalo… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1876
22.7.21 08:27
@Mia2020 píše:
Krásné dobré ráno,
dámy, zakládám novou diskuzi. Nevěděla jsem, jak to pojmenovat, tudíž jsem vybrala tento název.
  1. Někde jsem četla článek, že si můžeme naprogramovat vodu přesně tak, jak chceme. Prý, že by se toho dalo využívat třeba i k léčení, jako doprovodnou léčbu, která zvýší efektivitu léčby.

Jde o to, že voda mění své molekulární složení na základě toho, co do ní vneseme. A naše tělo je že 70% tvořeno právě vodou. Co si o tom myslíte Vy?

1. Já si obecně myslím, že vše funguje na základě energie. Člověk, potažmo jakákoliv živá bytost nebo neživý předmět, vyzařuje nějakou energii, kterou ovlivňuje vše kolem sebe a tyto energie mezi sebou interagují a v závislosti na tom je dáno to, jak vnímáme svět my a jak nás chápou ostatní, případně i to, jak na sebe věci působí a jak se ovlivňují. Energie může být pozitivní i negativní. Takhle to vnímám.

Funguje to také na principu akce a reakce. To, co vyzařujeme, se nám také vrátí, ovšem opačně a jako následek.

Jaký na to máte pohled Vy? Co si o tomto myslíte? Moc Vám děkuji, dost by mě to zajímalo… :hug:

Počkej na @Ou … Ta ti to vysvětlí… Případně dodá literaturu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9270
22.7.21 08:33

@Mia2020 tak můžeš do vody přidat látky co jsou rozpustné ve vodě a další úpravy. Takže ano, můžeš přidat do vody třeba minerální látky, které tělo při léčbě může využít.

Ale myslím si, že to co jsi našla je jen nějaký sarlatansky blábol, kde ti vodu zázračně plivnutim promění v živou vodu plnou zázračné energie, co ti v těle vyzere rakovinu, tak jako to fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
22.7.21 09:22
@Magical-eyes píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
22.7.21 09:27

Na chalupě nám teď po deštích tekla z kohoutku hnědá srajda, ani se neodvažuju přemýšlet o tom, co jsme s manželem k vodě vysílali za signály :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
22.7.21 09:31
@zrcadlo píše:
Na chalupě nám teď po deštích tekla z kohoutku hnědá srajda, ani se neodvažuju přemýšlet o tom, co jsme s manželem k vodě vysílali za signály :think:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
22.7.21 09:32

Tak léčebný koupele jsou známý už hromadu let, ale musí to být nějaký pramen z lázní, nebo se do ní přidaj bylinky/léčivé látky/soli/ozon/cokoliv,…
Ale ještě se mi nestalo, že bych si doma vlezla do vany s přáním, že chci zhubnout a vylezla jako modelka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
22.7.21 09:40
@Nickjmeno píše:
Tak léčebný koupele jsou známý už hromadu let, ale musí to být nějaký pramen z lázní, nebo se do ní přidaj bylinky/léčivé látky/soli/ozon/cokoliv,…
Ale ještě se mi nestalo, že bych si doma vlezla do vany s přáním, že chci zhubnout a vylezla jako modelka :nevim:

To by se mi líbilo! Taková voda co žere tuk!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
22.7.21 09:41
@KeckaJ píše:
To by se mi líbilo! Taková voda co žere tuk!

Byla bych naložená od rána do večera :lol: :lol:  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33012
22.7.21 09:52
@Magical-eyes píše:

Pokud nepřijde zlá Ou. Ta odkazy na knížky nedodá, jenom ji hrubě setře. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16591
22.7.21 10:19
@Mia2020 píše:
Krásné dobré ráno,
  1. Někde jsem četla článek, že si můžeme naprogramovat vodu přesně tak, jak chceme.Prý, že by se toho dalo využívat třeba i k léčení, jako doprovodnou léčbu, která zvýší efektivitu léčby.

Jaký na to máte pohled Vy? Co si o tomto myslíte? Moc Vám děkuji, dost by mě to zajímalo… :hug:

Ty tak trošku pleteš dohromady různá témata a byť se snažíš psát „odborně“, vznikl Ti z toho mišmaš :D - ale chápu, co jsi tím měla na mysli. Téma „voda jako nosič informací“ není úplně nová záležitost, taky jsem o tom pár věcí četla a v zásadě je mi to docela blízké.

Myslím, že je to trochu jako s rostlinami v domácnosti - bylo už dávno prokázáno, že mnohem lépe se daří těm, které jsou opečovávány s láskou resp. brány jako živé bytosti než těm, které někdo jen bezmyšlenkovitě zalije nebo dokonce na ně či o nich třeba nevlídně mluví. Nepřekvapilo by mne, kdyby to s čistou vodou bylo podobné :nevim:

Ale nějaké její cílené „programování přesně tak, jak chceme“, to už je trošku ujetější level a nějak si neumím představit, jak by to v praxi mělo fungovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18350
22.7.21 10:20

Prosím prosím, vodo v mém těle, sežer mi všechen tělní tuk a já se za to budu usmívat na celý svět a vyzařovat pozitivní vlny směrem k moři :mrgreen: :mrgreen: Jo, ezoterika, to je moje :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18350
22.7.21 10:22

Jo a víte, co říkal Olaf v Ledovém království? Voda, kterou pijeme, už před námi prošla minimálně sedmi lidmi :mrgreen: Jestli má pameť, tak jí celkem lituju :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
22.7.21 12:49

Jsou věci mezi nebem a zemí, o kterých nemohu říct, že jim rozumím, ale fungují.

Funguje životní programování definované heslem “žij, jako by už” (jsi měla partnera, děti, dům,…). Vyzkoušeno několikrát :lol:

O tomhle s vodou jsem neslyšela, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6185
22.7.21 14:04
@Bábrdl píše:
Pokud nepřijde zlá Ou. Ta odkazy na knížky nedodá, jenom ji hrubě setře. :mrgreen:

Ze? Je to zvláštní. Nekdy jede podle sveho scénáře, jindy se utrhne a je utocna, hruba. A na Kosmas zapomente!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat