Jak jezdit na kole? :-D

9
25.7.13 18:35

Jak jezdit na kole? :-D

Ahoj holky, jsem tu nová a hned sem k Vám jdu s mým komickým trápením. :mrgreen: :P Manžel mi chtěl udělat překvápko a včera večer povídá, že mi objednal kolo a jede pro něj zítra a strááášně se těší, až mě uvidí jezdit :zed:. No já málem padla. Na kole jsem seděla naposledy před 4mi roky. Když jsem se podívala, že za něj dal před 20 tisíc, nemám to srdce mu říct, že se strašně bojím na to kolo sednou. :oops: :mrgreen: Tak a teď raďte, nebo se do zítra po*eru strachy. :mrgreen: Vždycky se říká, že se jízda na kole nezapomíná, ale stejně se bojíím. Neporadíte jak na to? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
25.7.13 18:37

@Ornella5 věř že sedneš a pojedeš. Nic se dít nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
@Ornella5 píše:
Ahoj holky, jsem tu nová a hned sem k Vám jdu s mým komickým trápením. :mrgreen: :P Manžel mi chtěl udělat překvápko a včera večer povídá, že mi objednal kolo a jede pro něj zítra a strááášně se těší, až mě uvidí jezdit :zed:. No já málem padla. Na kole jsem seděla naposledy před 4mi roky. Když jsem se podívala, že za něj dal před 20 tisíc, nemám to srdce mu říct, že se strašně bojím na to kolo sednou. :oops: :mrgreen: Tak a teď raďte, nebo se do zítra po*eru strachy. :mrgreen: Vždycky se říká, že se jízda na kole nezapomíná, ale stejně se bojíím. Neporadíte jak na to? Diky.

fakt se jízda na kole nezapomene, je to pravda, akorát jsi ns tom divně ze začátku houpeš :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882

Teda ale musíš šlapat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860

To se nezapomíná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.7.13 18:39
@lyrica píše:
@Ornella5 věř že sedneš a pojedeš. Nic se dít nebude :mrgreen:

hmm, jen abych si nerozbila hubu. :mrgreen: A jako jak mám držet stabilitu? Kua, já to asi fakt zapoměla. :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
25.7.13 18:40

@Ornella5 stabilita tě bude držet sama :D Fakt neboj :lol: :lol: :lol: (promiň, mě to fakt pobavilo, i když ti věřím, že tě to nervuje :hug: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 18:42

Nech si dát nejdřív sedlo trochu níž, ať bezpečně dosáhneš nohama na zem. Naprosto tě chápu, já jako dítě drandila na kole a kdyžjsem na tom seděla před pár lety, tak jsem byla jak vosa na bonbonu a a bála se sjet i pidikopeček. Kolo nemám, takže nejezdím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
@lyrica píše:
@Ornella5 stabilita tě bude držet sama :D Fakt neboj :lol: :lol: :lol: (promiň, mě to fakt pobavilo, i když ti věřím, že tě to nervuje :hug: )

no nevím nevím. Zavřu oči, budu šlapat a modlit se, abych Vám sem ještě večer napsala, jak to dopadlo. Chudák manžel, kdyby věděl. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031

Už jsem se lekla, že se dá naučit po netu jezdit na kole. Samozřejmě, že nezapomeneš, akorát jestli vydržíš. Měla jsem to podobně, nakoupili se oblečky, kolo, výbava a mě to teda nebavilo. A navic, kopečky jsem nezvládala. Prostě to není tak, že si sedneš na kolo a ujedeš 50km. Ale třeba se chytneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882

@Ornella5 no oči nezavírej, to by nemuselo dobře dopadnout :mrgreen: Ale fakt neboj vůůbec nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
25.7.13 18:43

Tak si napiš Ježíškovi o přídavná kolečka… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
@Gladys píše:
Nech si dát nejdřív sedlo trochu níž, ať bezpečně dosáhneš nohama na zem. Naprosto tě chápu, já jako dítě drandila na kole a kdyžjsem na tom seděla před pár lety, tak jsem byla jak vosa na bonbonu a a bála se sjet i pidikopeček. Kolo nemám, takže nejezdím :oops:

Dobře, ale stejně se asi poeu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100

Sednu, šlapu, jedu… :-D

Nebo ještě můžeš manželovi říct, ať ti ke kolu dokoupí přídavný kolečka… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.7.13 18:44
@lyrica píše:
@Ornella5 no oči nezavírej, to by nemuselo dobře dopadnout :mrgreen: Ale fakt neboj vůůbec nic :D
:mrgreen: :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama