Jak mu říct o svých problémech?

Anonymní
11.2.20 19:55

Jak mu říct o svých problémech?

Ahojky,
mám velké trápení. Jsme spolu s mužem dlouho, už by byl čas na miminko. Švagrová má teď jedno a můj muž začal tvrdit, že už se cítí být připravený.
Před několika lety jsem musela na potrat. Pak se mi rozjely zdravotní problémy (ne v souvislosti s tím) a bude zázrak, když jednou dítě budu mít. Ve své momentální situaci bych si to ani nelajzla. Nechci o tom moc mluvit…
Problém je ten, že můj muž to ví, ale já vidím, že by si dítě moc přál… Připadalo by mi fér nechat ho jít, ale vzhledem k vztahům s mou rodinou na bodu mrazu bych i na své problémy zůstala úplně sama. Zase vím, že partner mě nebude chtít opustit, ale také vím, že jeho život nebude úplně naplněný, přál by si dítě - o adopci zatím ani slovo, on by si přál vlastní.
Je mi hrozně, když vidím ty miminka, strašně závidím… ač je to ode mě nehezké. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

932
11.2.20 19:57

Tak řekla jsi mu všechno nebo ne? Nadpis říká něco jiného než příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 19:58
@MrsNorris píše:
Tak řekla jsi mu všechno nebo ne? Nadpis říká něco jiného než příspěvek.

Ví o tom, prochází si vším semnou… jen nevím, jestli si to plně uvědomuje.

• Nahlásit
  • Citovat
2021
11.2.20 20:06

Asi jsem to úplně nepochopila. Ty by si dítě chtěla když odhlidnu od zdravotního stavu nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 20:08
@JancaS84 píše:
Asi jsem to úplně nepochopila. Ty by si dítě chtěla když odhlidnu od zdravotního stavu nebo ne?

Ano, ale vzhledem k prognóze to není úplně ideální..

• Nahlásit
  • Citovat
13637
11.2.20 20:09

Můžeš mít dítě?? Co jsi mu neřekla, že máš v nadpisu jak to říct. Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
11.2.20 20:28
@Anonymní píše:

A už jste to vůbec zkusili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
11.2.20 20:32
@Anonymní píše:
Ahojky,
mám velké trápení. Jsme spolu s mužem dlouho, už by byl čas na miminko. Švagrová má teď jedno a můj muž začal tvrdit, že už se cítí být připravený.
Před několika lety jsem musela na potrat. Pak se mi rozjely zdravotní problémy (ne v souvislosti s tím) a bude zázrak, když jednou dítě budu mít. Ve své momentální situaci bych si to ani nelajzla. Nechci o tom moc mluvit…
Problém je ten, že můj muž to ví, ale já vidím, že by si dítě moc přál… Připadalo by mi fér nechat ho jít, ale vzhledem k vztahům s mou rodinou na bodu mrazu bych i na své problémy zůstala úplně sama. Zase vím, že partner mě nebude chtít opustit, ale také vím, že jeho život nebude úplně naplněný, přál by si dítě - o adopci zatím ani slovo, on by si přál vlastní.
Je mi hrozně, když vidím ty miminka, strašně závidím… ač je to ode mě nehezké. :nevim:

Jsi anonymní tak nám prosím napiš jaké máš konkrétní problémy jinak Ti k tomu těžko můžeme něco napsat. Takhle jak jsi to napsala moc nechápu ten příspěvek po pravdě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
11.2.20 20:43
@Anonymní píše:

Tak ideální neni asi uplně nemožný. S doktory si probírala jaky jsou možnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
12.2.20 15:17
@Anonymní píše:
Ahojky,
Je mi hrozně, když vidím ty miminka, strašně závidím… ač je to ode mě nehezké. :nevim:

Už nebudeš psát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 22:10

Hele, chlapi to berou trochu jinak, než ženy. Mě nedávno strašně překvapilo, když se tu některé ženy vyjádřily, že kdyby byl jejich partner neplodný, že by ho opustily (a některé, že to skutečně udělaly :zed: )

Já to jako chlap beru tak, že pokud žena to dítě mít nemůže, tak buď si nějaké adoptujeme, nebo budeme bez dětí. Pro mě to zase tak dramatické není. Stejně to dítě roste v břiše ženy a ne v mém, takže já z toho mám jen ten jeden sex při početí a pak už dojdu k hotovému výsledku. Ani mateřský a hnízdící pudy nemáme. Zkrátka chci říct, že tvůj závěr nechci/nemůžu mít dítě = měla bych nechat manžela jít, protože pro něj je to smysl života, nemusí být správný.

• Nahlásit
  • Citovat
131
13.2.20 08:37

…tak se začněte snažit a uvidíte, třeba se zadaří brzy… R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie