Jak na Nový rok... vše je špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:05
Jak na nový rok..vše je špatně.

Vše začalo tím, že jsem musela se synem 2,5roku den před silvestrem za rodiči. Tatínkovi se v týdnu(úterý) po vánocích přitížilo, je nemocný se srdíčkem a jelikož mamka nemá oprávnění k řízení vozidla, tak jsem syna nechala s manželem a tatínka raději dovezla na pohotovost. Naštěstí vše v pořádku :srdce: :) bylo to nejspíš ze stresového důvodu. Dovezla jsem otce tedy domů a vrátila se za manželem a synem.Ve středu kdy jsem telefonovala s mamkou, byl tatínek v pořádku, ve čtvrtek odpoledne si trochu stěžoval, že se mu špatně dýchá ale že to bude v pořádku a k večeru se cítil už dobře, jen se mi zdála trochu smutná a pořád se ptala na vnoučka. Přemýšlela jsem a přišla za manželem s tím, jestli by jsme Silvestr nestrávili u rodičů, stejně budeme doma, nic v plánu nemáme a mám trochu starost o tátu, mamka se zdála smutná tak by se trochu rozveselili s tím naším zbrojířem a mohlo by to být docela příjemné. Manžel kategoricky odmítl s tím, že jinde bydlí rodiče 2OOkm daleko a naši jsou moc,,zhýčkaní,,ne­mám si to tak brát a že chce být na nový rok doma. Nakonec jsme se domluvili aby jsem se synem jela k rodičům sama. Manžel proti tomu nic neměl, dokonce sám uznal že by to bylo asi i vhodné ohledně zdravotního stavu taty a i se docela těšil, jak tu bude mít klídek :mrgreen: :cert: :) Volala jsem nakonec ještě pozdě večer mamce, že přijedu se synem v pátek odpoledne s tím, že v neděli dopoledne pojedeme zase domů. Měla hroznou radost a bylo znát jak jí to dojalo :) :srdce: táto, táto Markétka přijede s Bobšem(přezdívka :) ),rychle vyndej to maso na svíčkovou a musím ještě ráno do krámu, no co koukáš, chlebíčky bud dělat! :lol: :mrgreen: no bylo to takové úsměvné ale hrozně milé :hug:.Jak bylo domluvené odjela jsem se synem k rodičům a tím to celé začalo. Ne jenom, že manžel se nám po celou dobu co jsem byla se synem u rodičů neozval ale nepopřál nám ani pitomou sms hodně štěstí do nového roku, vykašlal se i na mé rodiče ani jim nepopřál :( Však se mamka a táta ptali co se děje, že se Jakub neozývá a jestli je vše v pořádku. Zalhala jsem, že jsme si už popřáli doma a zapomněla jsem vyřídit pozdrav i rodičům. Nevím na kolik mi to uvěřili asi moc ne protože jen řekli, že nechtěli dělat nějaké mrzutosti, jestli třeba nebyl Jakub naštvaný že jsem odjela. Nakonec jsem je snad věrohodně přesvědčila aby si nedělali starosti :oops: Po příjezdu domů manžel ležel a díval se na televizi jako by se nic nestalo :roll: na mojí otázku proč se neozýval mě řekl, jelikož jsem byla se synem u rodičů tak neměl potřebu a důvod :roll: a nepopřál mě proto, jelikož je to blbost největší a už se to ani nenosí! :roll: :? Přiznávám, s manželem máme poslední dobou krizi a někdy se chová zvláštně, nevím na čem jsem ale beru to tak jak to je a věřím, že brzy bude vše zase jako má být.
Anonym.-zdravotní stav. děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 06.01.17 22:11

A ty jsi mu o té půlnoci popřála? Zvedla jsi telefon, aby jsi mu zavolala, nebo jen napsala sms? Předpokládám, že asi ne… takže stejně tak může být naštvaný on na tebe, že jsi s malým odjela a ani mu nepopřála… nemáte si podle mě co vyčítat :nevim:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 06.01.17 22:15

Mila anonymní, přečetla jsem cely článek, ale jaksi nechápu, co chces slyšet. Nevidím tam žádný dotaz. Spise je to příběh - povídka ze Silvestra… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:15
@SussieS píše:
A ty jsi mu o té půlnoci popřála? Zvedla jsi telefon, aby jsi mu zavolala, nebo jen napsala sms? Předpokládám, že asi ne… takže stejně tak může být naštvaný on na tebe, že jsi s malým odjela a ani mu nepopřála… nemáte si podle mě co vyčítat :nevim:

Já mu telefonovala v sobotu odpoledne ale nezvedl to, tak jsem čekala až zjistí že má zmeškaný hovor a zavolá zpátky. Doma mi řekl, že žádný zmeškaný hovor neměl asi jsem se prý spletla. :roll:

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 06.01.17 22:17

Tak ja asi moc nechapu :nevim: po precteni nadpisu jsem cekala nejakou rodinnou tragedii nebo hromadu spatnych udalosti. ale tobe se vlastne nic nestalo. dikybohu mas oba rodice v poradku a jsou radi, ze vas maji. to je krasne. a manzel? tak ti nepopral, treba na to moc neni. ja s manzelem silvestra vubec neresime, on ho vetsinou prospi. nekdy si pak poprejeme a nekdy ne, vubec me to netrapi. mohl ti zavolat stejne jako ty jemu, ne? ;) trosku nadhledu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:18
@mamina89 píše:
Mila anonymní, přečetla jsem cely článek, ale jaksi nechápu, co chces slyšet. Nevidím tam žádný dotaz. Spise je to příběh - povídka ze Silvestra… :nevim:

Ani nevím co chci slyšet. Snad jenom jsem si potřebovala postěžovat :) :(

nenapadna
Závislačka 3008 příspěvků 06.01.17 22:18

No jak psala @SussieS, ty jsi se ozvala a prala jsi mu? On muze mit stejny pocity :nevim: a ma pravdu ze on byl sam a vy s rodici - spis bych cekala ozvani od tebe - preci jen chlapi mohou byt trosku jesitni a on si mohl pripadat jak paty kolo u vozu :nevim: takze na krizi se podilite oba a jen pri vuli obou se z toho muzete dostat :hug:
A jen poznamka k te anonymite - moc nerozumim lidem, co takhle bez okolku nekde vypisi jmena (pokud jsi je nezmenila, coz nepredpokladam) - tim vas muze poznat kdokoli :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:19
@nenapadna píše:
No jak psala @SussieS, ty jsi se ozvala a prala jsi mu? On muze mit stejny pocity :nevim: a ma pravdu ze on byl sam a vy s rodici - spis bych cekala ozvani od tebe - preci jen chlapi mohou byt trosku jesitni a on si mohl pripadat jak paty kolo u vozu :nevim: takze na krizi se podilite oba a jen pri vuli obou se z toho muzete dostat :hug:
A jen poznamka k te anonymite - moc nerozumim lidem, co takhle bez okolku nekde vypisi jmena (pokud jsi je nezmenila, coz nepredpokladam) - tim vas muze poznat kdokoli :nevim:

Jména jsem změnila ;) A to ostatní jsem už napsala výše

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 06.01.17 22:20

Já ti nevím… máte trochu krizi, ale odjedeš na Silvestra k rodičům a ani mu nenapíšeš, a vyčítáš mu, že ti nenapsal nebo nezavolal on… možná by bylo lepší, kdybys ten poslední den v roce strávila s ním a k rodičům jela až na Nový rok… a nejspíš by s tebou jel i on, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:23

Ani nevím co chci vlastně slyšet, snad jen že se to stává, nic si z toho nedělej, manžel mi také nepopřál to je normální, když jsem s dětmi u rodičů tak manžel nám taky nezavolá a nezajímá se to je normální :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:23
@Regina Hero píše:
Já ti nevím… máte trochu krizi, ale odjedeš na Silvestra k rodičům a ani mu nenapíšeš, a vyčítáš mu, že ti nenapsal nebo nezavolal on… možná by bylo lepší, kdybys ten poslední den v roce strávila s ním a k rodičům jela až na Nový rok… a nejspíš by s tebou jel i on, ne?

Já mu volala už jsem to psala výše

Elili.8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:26

Chovani dotceneho blbecka.. Vubec bych ho na tvem miste neresila, at se s tim srovna, ze mas holt povinnost i vuci rodicum :kytka:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16811 příspěvků 06.01.17 22:27
@Anonymní píše:
Já mu telefonovala v sobotu odpoledne ale nezvedl to, tak jsem čekala až zjistí že má zmeškaný hovor a zavolá zpátky. Doma mi řekl, že žádný zmeškaný hovor neměl asi jsem se prý spletla. :roll:

Jak daleko od vás rodiče bydlí? V rodině, kde je všechno v pořádku snad není takový problém vyjít jeden druhému vstříc a nebo se dohodnout na nějakém kompromise. Tak mohl jet s vámi na jeden den a nebo třeba jen pro vás přijet, pozdravit, poptat se tchána na zdraví, popřát. To dělají lidé v rodinách běžně a je to milé. Kdyby mu na tobě záleželo, byl by ti v těchto chvílích oporou. Ale nebyl. :zed: Omlouvá ho snad jedině jeho vlastní vážná nemoc, jinak se zachoval jako buran. Možná máte problémy už delší dobu a teď to jen vygradovalo. To víš asi sama nejlépe. Nemusí tvoje rodiče milovat, ale slušně se k nim chovat, to ho snad nezabije.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 22:38

Nevím na čem jsem a proč to nevím? Co začali svátky, manžel ještě nepustil pivo z ruky, nechtěl jíst cukroví co jsem pekla s mamkou a důvod? Hrabali jste se v tom všichni já to žrát nebudu! :roll: Cukroví co jsem upekla doma mu nechutnalo, když byl štědrý večer a poslala jsem ho se synem do kuchyně aby jsem mohla přemýstit dárky pod stromeček se slovy,,hlavně ho drž aby za mnou neletěl,,a stejně ho nechal jít a načapat mě v nejlepším! :zed: snad si to syn nebude pamatovat že dárky dala pod stromek maminka :roll:,dala jsem do pořádku kuchyni a vymalovala jí kolem sporáku, manžel si večer šel dělat topinky a cákance oastku až na stropě! :cert: Druhý den jsem to přejela znova, tedy vymalovala a večer mě udělal to samé!!! :pocitac: Když uvaří, mám práci na hodinu dát do pořádku kuchyni, skončím z kuchyní a můžu jít na koupelnu kterou jsem vycídila že se jen blejskala ale jen do té doby než manžel šel umýt věci po malování, napustila jsem mu špatně vodu do vany, vyžehlila mu špatně kalhoty, do kafe jsem mu měla dát sodu a nedala tak je mu zle,,tu bábovku co jsem pekla včera ve 22hodin večer mu nějak nesedla, umyla jsem špatně nádobí, kdy zase pojedu k rodičům, dneska jsem mu dala syna ven když šel odhrabovat sníh a celou půl hodinu na něho jenom řval až syn plakal, tak jsem si pro něho došla, je toho víc a už jsem asi tak lítostivá, že jsem to ze sebe potřebovala dostat ven. Proto jsem asi ten úvodní příspěvek napsala tak zvláštně a je opravdu o ničem :?

Kriss Tina
Kelišová 5577 příspěvků 06.01.17 22:40

Noa tak ste si o pulnoci nezavolali, ono stejne byli pretizeny linky ja se snazila dovolat mamce a uplne marne az nekdy ve 3 me od ni dorazila sms a mluvili sme spolu rano. Ja podle nadpisu cekala nakou tragedii a ne ze mi manzel nezavolal :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >