Jak najít, co je to za exekuci?

69235
27.6.13 16:48

Jak najít, co je to za exekuci?

Ahoj, mám urgentní dotaz, mám v ruce, konešně, platný platební rozkaz, na bývalého zaměstnavatele, ale jeho dům ve vyší 3,5mil je podle katastru nemovitostí zaplombován několika plombama, mimo jiné první je exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, a já potřebuju zjistit, co to je za příkaz, kdo ho vydal, kdy je exekutorem, abych se mohla přihlásit jako věřitel, dluží mi přes 200.000,– pátrám půl dne a netuším už jak to zjistit, neví někdo náhodou? Nevím, jak moc to spěchá, abych tu dražbi neprošvihla, vše ostatní už převedl na někoho jiného, je to zmetek, co dluží výplaty všem okolo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14079
27.6.13 16:57

@terinka4444 - zkoušela jsi hledat tady? http://www.portaldrazeb.cz/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
monca114
27.6.13 17:02

Solus

  • Citovat
  • Upravit
2642
27.6.13 17:05

.

Příspěvek upraven 22.02.14 v 00:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
27.6.13 17:08

Vyžádat si na katastru (na úřadě, to nejde po netu) celý list vlastnictví, tam bude uvedeno vše včetně detailu, je nutné zaplatit kolek (asi 50 nebo 100kč)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3400
27.6.13 17:09

Není tam uvedeno číslo jednací? Občas tam je. Třeba 101ex 23456/2011 tak podle prvního trojčísla zjistíš který exekutor to má a pak již stači jen zavolat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
170
27.6.13 17:11

A nebo list vlastnictví dostaneš i na poště na czechpointu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
27.6.13 18:05

Děkuju, v pondělí zajdu na katastr, musím zjistit tu listinu, je to děs.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14079
27.6.13 19:13

@terinka4444 - jestli ta dražba už je vyhlášená, tak bys jí měla najít v tom seznamu dražeb na exekutorské komoře. Tam bude i psáno, kdo je exekutor a kdo všechno už si tam přihlásil pohledávku a kolik komu dluží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
27.6.13 19:15

@Milli a ten seznam najdu kde? mám podobný problém jako @terinka4444

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
27.6.13 19:21

@Milli tak seznam dražeb už jsem našla, jen jsem se chtěla ještě zeptat jak dlouho tak obvykle trvá než se vyhlásí dražba od doby kdy je zapsáno v katastru exekuční příkaz k prodeji nemovitosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
27.6.13 19:53

A jak jste to kde našli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
27.6.13 19:57

Já nemůžu najít ani ten seznam dražeb, asi už jsem mimo, na portálu dražeb není, ale ta exekuce už je vyhlášená, už je i dražební vyhláška, ale nemůžu to sakra najít, a to by se mi šiklo vědět, kdo je na jakou pohledávku vyhlášen, ale prostě to asi nedokážu najít :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
27.6.13 20:20

@terinka4444 já to právě taky na tom portálu dražeb http://www.portaldrazeb.cz/ nenašla tudíž předpokládám že ještě není dražba vyhlášená ale v katastru je to minimálně už 2 měsíce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
27.6.13 20:30

Nejléle z listu vlastnictví (z katastru) zjistit exekutora a vše řešit už s ním

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová