Jak odbarvit barvené obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nelly21
Nováček 10 příspěvků 26.04.19 15:35
Jak odbarvit barvené obočí

Ahoj, prosim o radu včera jsem přišla od kosmeticky a jsem naprosto nešťastná z nabarveného obočí jsem světlý typ, blond vlasy i pleť prostě bledá ale kosmeticka mi dala na obočí úplně černou barvu což na mě vypadá úplně otřesně.. prosím neví někdo jak se tě Barvy zbavit doma? Nebo aspoň jak to trošičku zesvětlit doma sama? Děkuji..

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 26.04.19 16:04

Oa to s tebou předem nekonzultovala, jakou barvu ti tam dá? Ono to postupně vybledne, jak bude obočí vypadávat a odrůstat :think: Zatím to snad jedině něčím překrýt, ted jsem např viděla takový gel/pomádu na obočí od Meybellin :nevim:

vulpes
Kelišová 5083 příspěvků 26.04.19 16:09

Ono se to opravdu zakrátko celkem „znormalizuje“, ale to krátko (co si tak pamatuji) budou alespoň třeba 3-4 dny. Jestli to chvilku vydržíš být za Marfušu, tak se na další zásahy vykašli, akorát to víc poděláš. Příští týden už to bude vypadat celkem normálně, fakt.

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 26.04.19 16:10

Zkus vodu s citronem nebo kys. citronovou

Paz
Povídálka 49 příspěvků 27.04.19 21:19

Přikláním se k tomu vydržet. Jestli bude slunečno, vybledne to ještě rychleji, než je běžné. Nebo zkusit jinou kosmetičku, jestli by riskla odbarvení a pak novou barvu, světle nebo středně hnědou, s kratší dobou působení (přitmavit to může vždycky).

Zaráží mě, že si někdo troufne dělat obočí černou. Mě k tomu přemluvila jen jedna vyznavačka gothic stylu. A to až potom, co se jí tmavá hnědá zdála pořád moc světlá. A ještě jedna paní, která se celý život odbarvovala na platinovou blond a přímo si vyžádala černé obočí. Tu jsem jinak neznala a sedělo jí to.

vulpes
Kelišová 5083 příspěvků 28.04.19 10:13

@Paz ona to nemusí být ani ta opravdu černá. Já jsem na obočí měla vždycky hnědou a stejně to ty první dny byla katastrofa - prostě černá hrůza. Postupem času jsem na těch pár dní hrůzy měla stále menší odvahu a radši jsem se smířila se svým světle žlutým obočím ;)
(ale je taky pravda, že je to už přes 2 let a to byla opravdu na výběr jen černá a hnědá a ber co je. Věřím, že dnes už je k mání hromada odstínů a značek a dá se to nabarvit tak, aby člověk nemusel prvních 5 dní chodit kanálem :lol: )

Paz
Povídálka 49 příspěvků 28.04.19 11:33

@vulpes souhlasím. Jednou jsem chytla tubu hnědé, které šla skoro do černa, asi blbá šarže. A nebo někomu barva chytá hodně a rychle, jinému ta samá zase špatně a potřebuje i dvojnásobný čas působení. Může být i stín barvy na kůži a jak zmizí (1-2 dny), obočí už vypadá mnohem líp. No je to boj a když to člověk konečně vychytá, výrobce změní složení :lol:

Váš příspěvek
Reklama