Kde v Brně dělají Vietnamci řasy a za kolik

Anonymní
24.4.19 13:16

Kde v Brně dělají Vietnamci řasy a za kolik

Ahoj holky nevíte kde v Brně dělají řasy Vietnamci a za kolik?? ( Blbé komenty typu k vetnamcum bych nešla si nechte pro sebe)
Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Jančakecalka
24.4.19 13:17

Kvůli řasám anonym? :roll:

  • Citovat
  • Upravit
12834
24.4.19 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky nevíte kde v Brně dělají řasy Vietnamci a za kolik?? ( Blbé komenty typu k vetnamcum bych nešla si nechte pro sebe)
Děkuji.

K Vietnamcum bych nesla!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.19 13:26

@TopSecret vy neumíte číst tu závorku???

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
24.4.19 13:26
@TopSecret píše:
K Vietnamcum bych nesla!

Já taky ne, a ani na jídlo, pro hadry :cert:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
24.4.19 13:27

@Jančakecalka to je vaše věc!

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
24.4.19 13:29
@Anonymní píše:
@Jančakecalka to je vaše věc!

To je, ale já nereagovala na tvůj příspěvek, ale @TopSecret, tak klid :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
12834
24.4.19 13:30
@Anonymní píše:
@TopSecret vy neumíte číst tu závorku???
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.4.19 13:31
@Jančakecalka píše:
Já taky ne, a ani na jídlo, pro hadry :cert:

Jj. Kouknes se na tricko a ono se rozpadne :roll:
Bych chtela videt ty rasy. Mrknes a ztratis je :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
24.4.19 13:33
@TopSecret píše:
Jj. Kouknes se na tricko a ono se rozpadne :roll:
Bych chtela videt ty rasy. Mrknes a ztratis je :mrgreen:

Asi tak, a nemluvě o tom, co v tom je za látky, vždyt o tom mluví každou chvíli :roll:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
24.4.19 13:33

@Jančakecalka a na který když jste v mém příspěvku??

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
24.4.19 13:36
@Anonymní píše:
@Jančakecalka a na který když jste v mém příspěvku??

Sorry, spletla jsem se, ale měla jsem na mysli příspěvek od TopSecret, jak psala, že by k nim nikdy nešla ;)

  • Citovat
  • Upravit
12834
24.4.19 13:36
@Jančakecalka píše:
Asi tak, a nemluvě o tom, co v tom je za látky, vždyt o tom mluví každou chvíli :roll:

No prave. V cem je to napusteny. Kdyz vychytas slevy v Tescu, tak nakoupis kvalitnejc, mozna i za min. Nebo C&A. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.4.19 13:37
@Jančakecalka píše:
Sorry, spletla jsem se, ale měla jsem na mysli příspěvek od TopSecret, jak psala, že by k nim nikdy nešla ;)

Vzdyt si me citovala. Ona v prispevku nefiguruje :nevim: tak nevim, co se rozčiluje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
24.4.19 13:38
@TopSecret píše:
No prave. V cem je to napusteny. Kdyz vychytas slevy v Tescu, tak nakoupis kvalitnejc, mozna i za min. Nebo C&A. :nevim:

Vždyt ty jejich,,věci" vždycky tak divně smrděj :poblion: už to vypovídá o kvalitě a ceně…Tak já do Tesca nechodím, tak to neznám, ale všude je to lepší, než u nich ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková