Jak otěhotnět? Propichování kondomů nepomáhá

Anonymní
6.2.18 20:13

Jak otěhotnět? Propichování kondomů, nepomáhá

Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
6.2.18 20:14

Troll :potlesk: aspoň doufám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25444
6.2.18 20:15

Vy musíte mít s tím chlapem super vztah :*
Tady je poslední dobou nějaký profesionál na zakládání večerních provokativních diskuzí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
6.2.18 20:15

Jdi si radši hledat práci než trollit tady stupidními diskuzemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
6.2.18 20:16

Bože, to je hodně ubohý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3320
6.2.18 20:17
@Anonymní píše: Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?
:pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24916
6.2.18 20:18

Musíš ten kondom prokousnout 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
6.2.18 20:19

Musíš víc píchat, do kondomů i poté :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
6.2.18 20:21

8o 8o…doufam ze je to troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6251
6.2.18 20:22

Děláš ty díry úplně blbě, díra se udělá, až je ten kondom nasazený - minimálně velkou jehlou, ale nejlépe pletací jehlicí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše: Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?

To jako vážně?? :zed: Jsi hloupá! Tohle má být rozhodnutí obou rodičů! Pak se jednou nediv že skončíš sama s děckama!!! Dost lituji toho chlapa tvého chlapa!!

• Citovat
  • Nahlásit
3154
@pe-terka píše:
Musíš ten kondom prokousnout 8)

Ale jen když je nasazený, jinak to nefunguje. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
6.2.18 20:24

8o priznaj sa partnerovi čo robíš, to pomôže :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
6.2.18 20:26

Někdo má hold hlavu jen na jedno, na to aby mu nepršelo do krku. Že zakladatelko.

Pro ty ženy co si úmyslně pořizují dítě proti vúli partnera, blíží se tomu konec :palec:

http://zoommagazin.iprima.cz/…ho-otcovstvi?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
6.2.18 20:32

@Lekninka91 Jako anonym můžeš založit diskusi po 100 příspěvcích.
Spíš kravka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat