Jak otěhotnět? Propichování kondomů nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 20:13
Jak otěhotnět? Propichování kondomů, nepomáhá

Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10119 příspěvků 06.02.18 20:14

Troll :potlesk: aspoň doufám

pikola
Neúnavná pisatelka 18748 příspěvků 06.02.18 20:15

Vy musíte mít s tím chlapem super vztah :*
Tady je poslední dobou nějaký profesionál na zakládání večerních provokativních diskuzí?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 06.02.18 20:15

Jdi si radši hledat práci než trollit tady stupidními diskuzemi.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 06.02.18 20:16

Bože, to je hodně ubohý…

89Luca
Kecalka 205 příspěvků 06.02.18 20:17
@Anonymní píše: Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?
:pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15115 příspěvků 06.02.18 20:18

Musíš ten kondom prokousnout 8)

Loll
Závislačka 2902 příspěvků 06.02.18 20:19

Musíš víc píchat, do kondomů i poté :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 06.02.18 20:21

8o 8o…doufam ze je to troll

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 06.02.18 20:22

Děláš ty díry úplně blbě, díra se udělá, až je ten kondom nasazený - minimálně velkou jehlou, ale nejlépe pletací jehlicí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 20:22
@Anonymní píše: Čauky, mám otázku a jak už nadpis napovídá jedná se o velice citlivé téma, proto anonym, nepotřebuji aby mě někdo z rodiny, nebo známých dle nicku poznal, děkuji. A teď k té otázce, co opravdu pomáhá při snaze otěhotnět, když přítel odmítá přestat používat kondomy. Máme spolu už syna a mě pomalu končí rodičák (v listopadu) a já bych chtěla, zůstat s ním doma, aby nemusel do školky, takže potřebuji na ten rodičák navázat s dalším miminkem. Propichování kondomu jehlou nepomáhá. Nějaká rada? Jde kondom eventuelně poškodit nehtem, těsně před nasazením?

To jako vážně?? :zed: Jsi hloupá! Tohle má být rozhodnutí obou rodičů! Pak se jednou nediv že skončíš sama s děckama!!! Dost lituji toho chlapa tvého chlapa!!

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2650 příspěvků 06.02.18 20:22
@pe-terka píše:
Musíš ten kondom prokousnout 8)

Ale jen když je nasazený, jinak to nefunguje. :lol:

Uživatel je onlineekira5
Závislačka 4064 příspěvků 06.02.18 20:24

8o priznaj sa partnerovi čo robíš, to pomôže :zed:

Borůvka1990
Kelišová 5373 příspěvků 06.02.18 20:26

Někdo má hold hlavu jen na jedno, na to aby mu nepršelo do krku. Že zakladatelko.

Pro ty ženy co si úmyslně pořizují dítě proti vúli partnera, blíží se tomu konec :palec:

http://zoommagazin.iprima.cz/…ho-otcovstvi?…

jessikka
Extra třída :D 10576 příspěvků 06.02.18 20:32

@Lekninka91 Jako anonym můžeš založit diskusi po 100 příspěvcích.
Spíš kravka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama