Jak probíhá celoplošná deratizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 27.10.14 20:36
jak probíhá celoplošná deratizace

Maminky v našem městě probíhá celoplošná deratizace a mě by zajímalo jestli nevíte, jakým způsobem se takhle hlodavci hubí. Jestli to je granulema a nebo nějakým postřikem. Chci to vědět kvůli tomu, jestli mám s dcerou radši zůstat doma a nevylézat ani na chodbu paneláku, v případě nějakého postřiku.

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 27.10.14 20:44

@Dana 07 Tipla bych to na návnady, postřiky se snad ani nedají na potkany použít. :think:

Pipet
Generální žvanilka 24212 příspěvků 27.10.14 20:45

No taky si nedovedu představit, jak bych postřikem zabila potkana 8o :think:

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 27.10.14 20:58

Já se v tom nevyznám, myslela jsem to tak, že se to nastřiká kolem zdí na zemi a to je odpudí, máte pravdu asi jsem to nějak nedomyslela, ale už mám strach ze všeho co naše město napadne, potom co jsem je viděla jak stříkaj dětské hřiště randapem.

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 27.10.14 21:00
@Dana 07 píše:
Já se v tom nevyznám, myslela jsem to tak, že se to nastřiká kolem zdí na zemi a to je odpudí, máte pravdu asi jsem to nějak nedomyslela, ale už mám strach ze všeho co naše město napadne, potom co jsem je viděla jak stříkaj dětské hřiště randapem.

Neboj, jen jestli máte psa, tak pozor dávejte. Roundup je taky super, no. :|

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 27.10.14 22:04

Taky u nas probiha celoplosna deratizace mesta. V rozhlasu jen hlasili, at si lidi daji pozor na domaci mazlicky. Jsme velke mesto, deratizace u nas probiha ruzne po meste snad mesic, takze nepocitam, ze by sluzby mest chtely, aby cele mesto bylo mesic zalezle doma :)

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 27.10.14 22:14

@marrlinka Bydlím v centru a občas si nic nepřeji víc. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >