Jak "udělat" syna?

ria
3
7.10.05 10:13

jak "udelat" syna?

Ahoj holky, setkali ste se nekdy nekterá s tzv. plánovaním pohlaví dítete? Chtela bych o tom vědet víc, protože už máme doma holčičku, a teď bychom se docela potešili kdyby se nám povedl kluk. Tak jestli o nečem víte pošlete mi nejaký výpočty, nebo tabulky… (ria22@centrum.sk) Moc dík.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
7.10.05 10:16

rio, taková dizkuze tu tuším už někde je - tam je dost rad bab kořenářek atd, výpočty podle Aztéků a co já vím ještě. Zkus to pohledat.
Držím palce.-)

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
980
7.10.05 10:28

https://www.emimino.cz/modules.php?…

to ještě není přesně ono, jmenovalo se to:Jak ovlivnit pohlaví dě´tátka "nebo tak nějak.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
7.10.05 11:09

Ahojky,

známá takhle cíleně rodí děti podle výpočtů nějakého pražského astrologa. Stojí to 500 a když máš první dítě, pohlaví druhého to stoprocentně vypočte - myslím početí.

Zjistím víc info a ještě písnu.

Míša

 • Nahlásit
 • Citovat
2114
7.10.05 12:23

Ahoj, v par knizkach sem cetla ze nejvetsi sance na poceti kluka je v den ovulace. Sany.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
88
7.10.05 13:03

Ahoj,
asi nic nebude fungovat úplně na 100 %. Obecně platí, že spermie mužské jsou rychlejší, ale mají kratší životnost - takže šance na kluka je v době ovulace nejvyšší. Možná by pomohly nějaké ovu testy, nebo měření BT. Ale nevím,asi nejsem nejlepší rádce - nám se povedl kluk až napotřetí :lol: .

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
219
7.10.05 13:37

Ahojky,
tu je par info,ktore som zistila,snad ti to pomoze.

V za:,–(e je potrebne poznat plodne a neplodne dni. Urcite o tom nieco zozenies nejaku literaturu. Plodne obdobie trva niekoľko dní (7, 10,…) u každého je to iné. To či sa narodí dievčatko, alebo chlapček je ovpyvnené tým akou spermiou je vajíčko oplodnené (x, alebo y).
Spermie x sa pohybujú pomaly, ale ich životnosť je dlhšia.
Spermie y sa pohybujú rýchlejšie ako spermie x, ale ich životnosť je kratšia.
V za:,–(e ide tdea o to, že ak k milovaniu dôjde na začiatku plodného obdobia vtedy, ked vajíčko este nemôze byt oplodnené narodí sa dievčatko, pretože spermie x majú dlhšiu životnosť a dokážu v plodných dnoch dlhšie prežiť a oplodnia vajíčko neskôr, vtedy ked uz spermie y odumreli.
Ak k milovaniu dôjde na konci plodného obdobia. Vtedy ked je vajíčko v takom stave ze môže byt oplodnené hned. Tak sa k nemu rýchlejšie dostanú spermie y (pretože sa dokažu pohybovať rýchlejšie) „no a kým tam dorazia tie x-ové tak je už po funuse“
Takže taký malý laický výklad. Takto to funguje. Tažšie je však trafiť ten spravný čas. Odhadnúť presne obdobie plodných dní
Z mojej strany je to ale len čisto teoretická informácia, ktorú som naštudovala, ale zatial este v praxi neoverila.
alice píše "Amatérský návod, kterak chlapečka či holčičku dle výběru zplodit. Sám jsem si jej svým amatérským studiem vytvořil a ověřil. Jen opačně, než jsem původně chtěl. Je to patrně tím, že jsem asi až tak úplně nechtěl. Nebo spíš zcela jiný chtíč mne dozajista ovládl (viz. níže).

Základní princip: Ženská ovulace (čas, kdy je vajíčko oplozeníschopné od jeho vypuštění z vaječníku do opuštění dělohy) trvá asi 48 hodin (2 dny) a začíná asi 11.-14. den cyklu. Holčičí spermie (dále jen „holčičky“) jsou pomalejší než klučičí (dále jen „chlapečci“), ale vydrží žít asi 48 hodin (2 dny). Chlapečci jsou rychlejší než holčičky, ale vydrží žít jen několik hodin. Životaschopnost chlapečků je také závislá na různých vlivech jako je vyšší teplota, různé záření nebo všeliké chemikálie (možná i olovo /poznámka pro ruční sazeče/).
Ke zplození dítěte může dojít ve čtyřdenním období, kdy spolu pár obcuje a které začíná asi 12. den cyklu. Toto období začíná asi dva dny před začátkem ovulace (vypuštění vajíčka) a končí dva dny po ovulaci, kdy vajíčko přestává být oplození schopné. Několik hodin před ovulací nastává časová hranice, před kterou je to pravé období pro výrobu holky, potom probíhá několik hodin, kdy je pohlaví dílem náhody nebo životaschopnosti spermií, a pak nastane ten pravý čas pro výrobu kluka.
Zjednodušeně a přibližně - první dva dny ženiných vášnivých dnů se plodí holčička, druhé dva dny chlapeček a někde uprostřed je to dílo náhody. Všechno je dáno tím, že holčičí spermie si na vajíčko umí počkat lépe, než chlapeččí, ale když už vajíčko čeká, malí chlapečci jsou u něj dřív (jsou to potvůrky šikovný). Podle tohoto principu fungují následující návody pro muže, který plánuje pohlaví svého dítěte.

NÁVOD NA VÝROBU HOLČIČKY:

1. Zmapuj si pravidelný, asi 28 denní menstruační cyklus své ženy (začátek menstruace /1. den cyklu/, konec menstruace /asi 5. den/, začátek ovulace /asi 14. den/).
2. Zmapuj si milenecký život ženy, případně zlikviduj možné narušitele procesu.
3. Od ukončení menstruace své ženy nejméně každý den s ní obcuj. Pokud má žena na den přesný cyklus, stačí obcovat tři a dva dny před ovulací, ale lepší je obcovat každý den od menstruace.
4. 24 hodin před ovulací s obcováním zaručeně přestaň (v ovulaci je žena stále žádostivější - nesmíš podlehnout).
Až do konce příští menstruace nesmíš obcovat se svou ženou. Když už to však nevydržíš, je lepší to nevydržet blíže konci cyklu. (Kdo má podchycené plodné dny, nemusí se postit tak dlouho…)
5. Body 3-4 stále opakuj až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně holčička (nebo ti není dáno mít holčičku).

Pokud neznáš přesný cyklus ženy, odchyť první den menstruace, abys měl alespoň první den cyklu - to je minimum co musíš znát, a pak už můžeš jenom počítat dny. S obcováním začni hned po menstruaci a přestaň v prvním cyklu 9. den, v druhém cyklu 10. den, a tak dále. Pokud na dítě nepospícháš, 9. den přestaň po tři cykly, 10. také, a tak dále - je to jistější.

NÁVOD NA VÝROBU CHLAPEČKA:

1. Zmapuj si pravidelný, asi 28 denní menstruační cyklus své ženy (začátek menstruace /1. den cyklu/, konec menstruace /asi 5. den/, začátek ovulace /asi 14. den/).
2. Zmapuj si milenecký život ženy, případně zlikviduj možné narušitele procesu.
3. Ženě o tomto návodu nic neříkej (podle statistik chtějí spíše holčičky, i když to třeba neřeknou a jejich moc narušit celý zdlouhavý proces plození kluka je velká).
4. Udržuj varlata v chladu (v létě neustále chlaď, ale ne prudce). Chlapeččí spermie jsou náchylnější na teplo.
5. Od ukončení menstruace v žádném případě neobcuj se ženou (nejlépe lehce pohádati se s ní - před ovulací je žena nejžádostivější - nesmíš podlehnout). Na tento bod většina chlapečkůchtivých mužů dojede. I já jsem dojel.
6. Od jednoho dne po začátku ovulace co nejčastěji ejakuluj středně hluboko (některé prameny uvádějí „jen na krajíčku“ , ale tahle varianta je mnohem příjemnější) v pochvě své ženy až do vyčerpání sil, nebo začátku další menstruace.
7. Body 3-6 opakuj každý cyklus až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně chlapeček (nebo ti není dáno mít chlapečka). Hádky střídej s předstíráním nevolnosti, předstíráním ejakulace nebo prezervativem.

Pokud neznáš přesný cyklus ženy, odchyť první den menstruace, abys měl alespoň první den cyklu - to je minimum co musíš znát, a pak už můžeš jenom počítat dny. S obcováním začni v prvním cyklu až jeho 20. den, v druhém a třetím cyklu 19. den, po další tři cykly 18. den, po další čtyři cykly 17. den a podle tohoto algorytmu dále. S obcováním konči vždy s koncem cyklu (začátek menstruace). Dny dodržuj až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně chlapeček (nebo ti není dáno mít chlapečka).
UPOZORNĚNÍ:
Začneš-li po menstruaci a pak budeš obcovat se svou ženou každý den (další menstruace možno vynechávat) - bude to pravděpodobně holčička!
Tento návod je pouze amatérský a jeho úspěšnost není ověřena žádnými praktickými cvičeními. Prosím berte to na vědomí. Na případné reklamace nebude brán zřetel.
sexuolog amatér
Pavel (otec dvou krásných děvčátek)
http://hrubec.com/pohlavi/
Holčička:
1. Zjisti si den své ovulace.
2. Asi tři dny před ovulací buď obzvláště svůdná, vyprávěj manželovi (příteli) košilaté vtipy, rozdováděj ho a tulte.
3. V den ovulace a pár dní po ní domluv manželovi (příteli) šachový turnaj, návštěvu u tchýně, návštěvu u milenky, kup lístky na fotbal nebo do kina či do divadla, pošli ho za kamarády do hospody, v případě nouze předstírej migrénu. Zbývající dny až do dalších měsíčků přemluv manžela (přítele) k použití ochrany.
Chapeček:
1. Zjisti si den své ovulace.
2. Po menstruaci až do ovulace domluv manželovi (příteli) šachový turnaj, návštěvu u tchýně, návštěvu u milenky, kup lístky na fotbal nebo do kina či do divadla, pošli ho za kamarády do hospody, v případě nouze předstírej migrénu.
3. Den po ovulaci a následující tři dny buď obzvláště svůdná, vyprávěj manželovi (příteli) košilaté vtipy, rozdováděj ho a tulte. Zbývající dny až do dalších měsíčků můžete promuchlovat.

VYPOCET PODLA EUGENA JONASA
Dostala se mi do rukou brožurka, kterou jsem hledala několik měsíců. Dievča alebo chlapec - „Prirodzená reguregulácia počatia" od MUDr.Eugena Jonáše vydaná v roce 1969. Po jejím přečtení mi to nedalo, abych se s vámi nepodělila. Metodu Dr.Jonáše možná některé znáte, většina však ne. Abych ji začala sama brát vážně, musela jsem nejprve přijít do jiného stavu přesně podle této metody. Oč tedy jde. Ale nezlobte se, na úvod trochu historie.

Dr.Jonáš byl lékař a astrolog, který se už jako student medicíny (1947) začal zajímat o nějakou přirozenou metodu ochrany proti početí, aby ženy nemuseli na potraty. Spolehlivá antikoncepce ještě neexistovala. Vsrpnu 1956 si zformuloval první tři pravidla o početí, vývoji pohlaví a životaschopnosti plodu :

 • žena je plodná vždy v té fázi Měsíce, ve které se narodila.
 • poloha Měsíce v kladném nebo záporném poli ekliptiky způsobuje vývoj mužského nebo ženského pohlaví počatého plodu.
 • nepříznivé rozložení gravitačních sil blízkých nebeských těles při početí způsobuje komplikace v těhotenství, především pro plod.

Podařilo se mu zaujmout svou teorií přirozené regulace početí několik předních gynekologů a porodníků, kteří mu byli nápomocní v ověřování. Ověřovalo se i v zahraničí (Maďarku, Rusku a Německu - v tehdejším východním bloku). V roce 1961 už referují o svých vlastních pozorováních a ověřováních. V roce 1964 Dr.Jonáš ukončil teoretickou část výzkumu možnosti početí a potřeboval přikročit k ověřování praktickému na manželech-dobrovolnících. Sice byl zájem našich novinářů o široké zveřejnění a najití dostatečného počtu dobrovolníků, avšak po intervenci nadřízených Dr.Jonáše bylo od těchto snah upuštěno. A tak se o této nadějné metodě dověděli páry z pěti světadílů, v Československu nikoli. Dr.Jonáš i tak byl tolik zavalen žádostmi o kalendář početí, že odešel pracovat na poloviční úvazek na psychiatrickou kliniku, aby se mohl co nejvíce věnovat výpočtům. Máme rok 1967.

Byly komisí gynekologů posouzeny první výsledky organizované akce ve skupině antikoncepce u 300 žen s výsledkem 98% spolehlivosti. V polovině roku 1968 bylo zřízeno oficiální pracoviště pro další výzkum a zdokonalení této metody. Byly zhodnoceny další výsledky antikoncepční metody v lednu 1969 u skupiny 1600 žen s výsledkem 98,5%.

Brožurka byla vydána v roce 1969, informace o tom, zda a jak se dále pokračovalo, nemám. Dá se vzhledem k politickému vývoji u nás předpokládat, že takové snahy neměly moc na růžích ustláno a byla snaha je zastavit. Dodnes panují dva názory. Jedni dr.Jonáše vynášejí, jiní ho ho považují za nedouka a šarlatána. A to jak mezi lékaři, tak mezi astrology.

Pokud jste jako já přišli k nádhernému přírůstku do rodiny pouze a jenom podle této metody, tak se asi zastavíte a začnete o tom alespoň přemýšlet.

PODSTATA METODY - je jednoduchá - žena je plodná vždy v té fázi Měsíce, ve které se narodila.

Plodnost ženy se dostavuje v přesně se opakujících intervalech podle pohybu Měsíce, nezávisle na menstruačním cyklu ženy (žena ho může mít nepravidelný nebo žádný). Podle toho žena může počít klidně během menstruace. Takové případy jsou známé. Je třeba si uvědomit, že žena je pod vlivem dvou cyklů - biologického (menstruační cyklus) a měsíčního (vliv Měsíce). V roce 1969, kdy byla tato brožurka vydána, byla úspěšnost umělého oplodnění načasovaného na střed menstruačního cyklu maximálně 15%. Dnes se uvádí 25%. Dr.Jonáš uvádí úspěšnost početí dle jeho metody 85%. Některé páry však na otěhotnění čekaly i 3-4 roky, při hledání data početí zdravého a životaschopného dítěte se takové datum neobjevilo celý rok. Vzhledem k tomu, že se jeho metoda nezkoumá a výsledky se zřejmě nikde nezaznamenávají, nemůžeme zodpověďně říci, nakolik je tato metoda opravdu úspěšná. Avšak i na internetu můžeme číst vzájemná doporučení maminek, které byly dlouhodobě bezdětné, využily kalendář početí a otěhotněly a Dr.Jonáš píše, že to dokazují několikaleté experimenty. Tato metoda může pomoci párům, u kterých početí nebrání nějaká vážná zdravotní komplikace nebo překážce. Také Dr.Jonáš říká, že plodnost mužů a žen není stále stejná.

Chcete-li využít metodu Dr.Eugena Jonáše k otěhotnění nebo antikoncepci, je třeba si pořídit KALENDÁŘ POČETÍ - kde máte vyznačenu stejnou fázi Měsíce jako při vašem narození. Obvykle se tento okamžik objevuje jednou za měsíc. Občas můžete mít v jednom měsíci dvakrát tento okamžit nebo žádný. K vypracování kalendáře je třeba znát datum, hodinu a místo narození v případě, že toužíte počít dítě určitého pohlaví. Pokud vám na pohlaví nezáleží nebo kalendář použijete k antikoncepci, stačí datum a místo narození. V kalendáři početí máte seznam dnů, všechny tyto dny si zakreslíte do diáře jako červené + 3 předcházející dny také vyznačíte červeně. Máte měsíc co měsíc zakreslen blok čtyřech červených dnů. Tyto dny si můžete nechat přesně vypočítat na roky dopředu. Dále patnáctý den od začátku menstruace vyznačíte zeleně + 6 dnů před tímto dnem a 6 dnů po tomto dnu. Máte zakreslen blok třinácti zelených dnů, během kterých obvykle dochází k biologicky plodným dnům. Dr.Jonáš říká, že u všech sledovaných žen se jejich biologicky plodné dny pohybovaly v této zóně. Je zbytečné při obdržení kalendáře početí předem zkoumat, zda některý z těchto dnů vám nevejde do menstruace, protože menstruační cyklus se vám může zkrátit nebo prodloužit, má na něj vliv vaše psychika a zdraví. A jak už bylo napsáno, otěhotnět můžete i během menstruace.

Kalendář a záznamy lze použít dvěma způsoby :

 • k početí dítěte (i určitého pohlaví, pokud vám na tom záleží). V tom případě je třeba přistoupit k oplodňující souloži 1/2 až 1 den před červeným dnem. Pro početí dítěte určitého pohlaví se musíte zdržet takových červených dnů, které se dotýkají zelených dnů.
 • k antikoncepci. Pokud nechcete otěhotnět, je nanejvýš vhodné v červené dny a pro jistotu ještě 1 den po červených dnech buď zcela vyvarovat soulože nebo použít ochranný prostředek a chránit se též ve všechny dny zelené.

Vaši plodnost je nejlépe sledovat měřením bazální teploty. Ačkoli tester slin je pohodlnější, není tak přesný, jeho údaje musíte brát jako orientační. Nejčastěji vám ukáže blížící se plodné dny už 2-3 tři předem, ale jsou ženy, kterým je označí pouze den předem. Tudíž nemusíte na něm poznat skutečný začátek a konec plodných dnů.

Předem je třeba předeslat, že pohlaví prvního dítěte si nelze zvolit, neboť jeho pohlaví je již dáno okamžikem zrození matky a nelze je změnit (dle dr. Jonáše). U dalších dětí je pak třeba postupovat takto: K početí dítěte si vyberte některý z okamžiků podle bodu 1. Bude-li Měsíc v tomto okamžiku v kladném znamení (Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář), narodí se chlapec, v opačném případě se narodí děvče. Pro zvýšení pravděpodobnosti, že se narodí dítě vytouženého pohlaví, je však třeba se vyvarovat takovým červeným dnům, které leží v některém zeleném dni, čili červený den by neměl být zároveň dnem zeleným. Protože okamžik oplodnění vajíčka nelze nikdy přesně určit, je dobré se rovněž vyvarovat těm červeným dnům, ve kterých Měsíc leží na rozhraní dvou znamení, neboť v takovém případě není příliš jisté, ve kterém znamení se bude Měsíc nacházet právě v tom okamžiku, až se vajíčko dočká své spermie.

Kalendář početí se běžně na internetu nabízí v cenové relaci 100 - 600 Kč za kalendářní rok. Ovšem ženy, které mají problémy s donošením dítěte nebo mají postižené dítě, by se měli obrátit na specializovanou poradnu, která jim na žádost zašle pouze data vhodná k početí životaschopného a zdravého dítěte. Kontakt, který se předává a mám od několika žen potvrzeno, že kalendář obdrželi - Centrum Jonas, International, P.O.Box 178, 695 01 Hodonín.

KED BUDES SIKULKA TAK SI MOZES SAMA ZISTIT V AKOM ZNAMENI SA MESIAC PRAVE NACHADZA PODLA LUNARNEHO KALENDARA,MESIAC SA NACHADZA V TOM DANOM ZNAMENI 2-3 DNI V MESIACI,SKUS TO ZLUCIT S OVULACIOU,ALE NEZABUDNI SPERMIA PUTUJE K VAJICKU AJ 48 HOD.,TAKZE SA MUSITE ZACIT SNAZIT AJ 2 DNI PREDOM.
MUSIS SI KUPIT LUNARNY KALENDAR ALEBO TU JE INTERNETOVA ADRESA,KDE JE TO PRESNE ROZPISANE.

http://www.nostradamus.cz/…unarni3.html

VELA STASTIA.
Juliska. :lol:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
29.10.05 11:00

potvrdenie pravdivosti

:D

Metóda Eugena Jonáša je super vec. Sama som ju odskúšala a môžem potvrdiť jej pravdivosť. Odporúčam ju všetkým párom, ktoré nemôžu dlhší čas počať dieťatko.
Myslím si že jeho metóda by potrebovala viac zviditeľniť

 • Nahlásit
 • Citovat
966
29.10.05 15:11

Ahojky,
souvisí to s tou pohyblivostí a náchylností Y a odolností a pomalostí X. Říká se, že polohy při sexu, kdy penis proniká hluboko do pochvy zvýhodňují Ypsilonky, naopak polohy, kdy penis neproniká moc hluboko zvýhodňují Xka (než Ypsilonky projdou nepřívětivým prostředím pochvy až k děložnímu čípku, většina nepřežije, zatímco Xka odolaj). Takže poloha zezadu je prý na výrobu chlapečků, poloha misionářská na holčičky. No, hlavu bych za to nedala, ale tuším, že u nás to tak vážně bylo. Čekáme druhýho kluka :D
Makýš

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
2318
29.10.05 17:15

Ahoj,

tak já jsem zase slyšela teorii mladší krve. Krev se vyměňuje v 7 letých cyklech a kdo z partnerů má v den početí mladší krev, toho pohlaví u dítěte zvítězí. Takže např. u nás: mně bylo 28 a manželovi 29, já měla krev starou 7 let, on 1 rok a máme kluka…

Lasička a Matýsek 10 m.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
1718
29.10.05 20:32

Ahojte holky,

jen pro zajímavost, výpočet pohlaví miminka .....

http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

Jen jsem na tyto stránky už kdysi narazila, tak je předkládám…

Lila
P.S. Makýši, také tak, také mám dva kluky :wink: …

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
250
29.10.05 23:33

Na zplození chlapečka je nejlepší přát si holčičku, zákon schválnosti tu docela funguje :wink:
Ale člověk nakonec stejně zjistí, že nejlepší dítě je právě to, co má doma, ať už má mezi nožičkama co chce :-)

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
250
29.10.05 23:37

Ještě k té teorii mladší krve: v obou případech jsem měla mladší krev já a máme holčičku i chlapečka (teda toho zatím v bříšku).
A s těma polohama to u nás bylo přesně naopak :oops: , na to bych taky nespoléhala :wink:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
30.10.05 11:28

My mame prvni ditko holcicku a planujeme druhe a je mi celkem jedno co to bude, kdyz uz tu jednu holcicku mam :lol: Jo brala bych kluka, ale kdyz nebude tak se nezblaznim. Hlavne bych nemohla planovane sexovat v urcitych datech to za prve. Proste si myslim, ze by miminko melo vzniknout spontanne a z planovaneho sexu bych ani ja ani manzel nic nemeli. A za druhe si myslim, ze pohlavi je celkem jedno, hlavne kdyz je miminko zdrave.

 • Nahlásit
 • Citovat
104
23.12.06 00:11
 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama