Jak říkáte krevnímu výronu pod nehtem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11952
29.4.12 23:15

Koči, nikolivěk, dost jsme se u toho s mužem nasmáli.. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 23:18
@Alidan píše:
Koči, nikolivěk, dost jsme se u toho s mužem nasmáli.. :potlesk:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :palec: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: tak to mám radost :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 23:19

ali, líčím tu diskusi milanovi, je prej rád, že řešíme takový důležitý věci a prej už se nediví, že chodím spát ve dvě ráno :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11952
29.4.12 23:19

Tak, přátelé, děkuji všem za příspěvky, sešlo se nám tady 16 různých názvů.. Teď už valím spát :mavam: :mavam: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 23:21

dobrou ali, jdu taky, vstávám v půl šestý :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 23:21

jo a nezapomen pak udělat nějakou statistiku :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 23:21

@Alidan :lol: :lol: :lol: :mavam: :mavam: :mavam: tak dobrou s kobrou, no :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bordik
29.4.12 23:45

Borůvka

@zuzice píše:
u nás se tomu vždycky říkalo blecha :-) jsem z Ostravy, ale třeba manžel to vůbec nezná a je taky odtud

Jsem ze severu Moravy a říká se tomu u nás borůvka.

  • Citovat
  • Upravit
7421
29.4.12 23:50
@Alpaka píše:
jižní Čechy jednoznačně stínka. Ani by mi nenapadlo, že se tomu dá říkat jinak.

Tak jednoznačně bych to netvrdila. Pocházím taky z jižních Čech (okr. ČB) a smozřejmě je to u nás stínka. Ale spolužačka ze střední bydlící 10 km od nás (táborsko) tom říkala štěnice. ;) :lol: A švagrová (z Třeboňska) pro změnu rak. ;) :lol: :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
30.4.12 09:32

Severní Morava - ovečka :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3113
30.4.12 09:43

jižní Čechy - samozřejmě stínka :lol: , si nebudeme pod nehtem dělat nějakou zoo s rakem a štěnicí :mrgreen: I když teď koukám do wikipedie a stínka je nějaký korýš :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
30.4.12 09:43
@renule2 píše:
Severní Morava - ovečka :mavam:

HA! Jsem to říkala! :lol: :lol: :lol:
Díky za podporu :dance: (taky sev. Morava, to jsem nenapsala…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11952
30.4.12 09:51

Přátelé, viz. strana č.9. Tam je názorně ukázáno, co vše můžete mít pod nehtem, rak z toho vychází jednoznačně nejlépe.. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1187
30.4.12 10:32

Tuš děvuchy,aji u nas je to bloščka..A ani němusim psat,kaj bydlim,že :P P.S.: Jinak jsme normální a „po našimu“ mluvíme jen doma :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
30.4.12 11:52
@Alberta píše:
Tuš děvuchy,aji u nas je to bloščka..A ani němusim psat,kaj bydlim,že :P P.S.: Jinak jsme normální a „po našimu“ mluvíme jen doma :D

To jsem ráda, že jsem s bloščkou nezůstala sama :lol: Normální jsme taky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák