Jak říkáte krevnímu výronu pod nehtem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
28272
29.4.12 22:47
@Alidan píše:
Mně zase překvapilo, že na Zlínsku pro to vlastně žádný název nemají, tam se asi prostě do toho nehtu ne a ne strefit.. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 22:47
@Pipet píše:
@Šája Jedna je stínka a jedna svinka, já je od sebe moc nepoznám, skoro stejné potvory. Majda je věčně loví a pak si s nima hraje :roll:

prostě jsou to obě stejný svině :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 22:48
@Šája píše:
prostě jsou to obě stejný svině :pankac:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 22:48
@Alidan píše:
No a co teprve ta ovce.. 8o

no ty vole, to je úplně nejvíc masaker :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1aktak1
29.4.12 22:48

Brno - rak :palec:

  • Citovat
  • Upravit
4486
29.4.12 22:49

Já jsem stínku doteď neznala ani jako ten hmyz. Prostě je to borůvka - barva je přece jasná. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 22:49

Když už jsme u té hnusné havěti, jak se teda u vás říká ušákovi?? (škvor :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
29.4.12 22:49
@Kočislava píše:
8o :poblion: :lol: kde je, probůh, loví?? 8o 8o

Pod šutrama zejména. Celkově kde je tma a vlhko… pfff. Má z toho pokaždé vánoce, jak se stočí do kuličky :lol: Naštěstí jim ale neubližuje, pěkně je pak pustíme zpátky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
29.4.12 22:50
@Kočislava píše:
Když už jsme u té hnusné havěti, jak se teda u vás říká ušákovi?? (škvor :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: )
Štipka?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 22:51

škvor číčo, jedině škvor, maximálně ještě uchavec, ale já to nepoužívám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11952
29.4.12 22:52
@LucaLuca píše:
Já jsem stínku doteď neznala ani jako ten hmyz. Prostě je to borůvka - barva je přece jasná. :-)

No ale nejdřív je to rak..červená.. :mrgreen:
A že jsem tak smělá,Saji, jakou barvu má štěnice? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11952
29.4.12 22:54

Škvor je škvor, příp. ušák.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 22:54
@Alidan píše:
No ale nejdřív je to rak..červená.. :mrgreen:
A že jsem tak smělá,Saji, jakou barvu má štěnice? :lol:

sákryš, víš že nevím :think: tedy ve smyslu toho hmyzu. štěnice ve smyslu té krevní sraženiny je fialová

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.4.12 22:54
@Alidan píše: Škvor je škvor, příp. ušák.. :nevim:

ušák je křeslo, to jsi si spletla :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11314
29.4.12 22:56

plošťka - Zlínský kraj, Valašsko
už někdo udělal statistiku? Asi jsme nevyhráli :think: :mrgreen:

bramboráku říkáme bramborák škvorovi škvor :mrgreen:
ušák je králík
a drátkům/sponkám do sešívačky - žrádlo do koňa

Příspěvek upraven 29.04.12 v 22:57

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák