Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Alidan píše:
Mně zase překvapilo, že na Zlínsku pro to vlastně žádný název nemají, tam se asi prostě do toho nehtu ne a ne strefit..
@Pipet píše:
@Šája Jedna je stínka a jedna svinka, já je od sebe moc nepoznám, skoro stejné potvory. Majda je věčně loví a pak si s nima hraje
prostě jsou to obě stejný svině ![]()
@Alidan píše:
No a co teprve ta ovce..
no ty vole, to je úplně nejvíc masaker ![]()
Já jsem stínku doteď neznala ani jako ten hmyz. Prostě je to borůvka - barva je přece jasná. ![]()
Když už jsme u té hnusné havěti, jak se teda u vás říká ušákovi?? (škvor
)
@Kočislava píše:
![]()
![]()
kde je, probůh, loví??
![]()
Pod šutrama zejména. Celkově kde je tma a vlhko… pfff. Má z toho pokaždé vánoce, jak se stočí do kuličky
Naštěstí jim ale neubližuje, pěkně je pak pustíme zpátky.
@Kočislava píše:Štipka?
Když už jsme u té hnusné havěti, jak se teda u vás říká ušákovi?? (škvor![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
)
škvor číčo, jedině škvor, maximálně ještě uchavec, ale já to nepoužívám.
@LucaLuca píše:
Já jsem stínku doteď neznala ani jako ten hmyz. Prostě je to borůvka - barva je přece jasná.
No ale nejdřív je to rak..červená.. ![]()
A že jsem tak smělá,Saji, jakou barvu má štěnice? ![]()
@Alidan píše:
No ale nejdřív je to rak..červená..
A že jsem tak smělá,Saji, jakou barvu má štěnice?
sákryš, víš že nevím
tedy ve smyslu toho hmyzu. štěnice ve smyslu té krevní sraženiny je fialová
@Alidan píše: Škvor je škvor, příp. ušák..
ušák je křeslo, to jsi si spletla ![]()
plošťka - Zlínský kraj, Valašsko
už někdo udělal statistiku? Asi jsme nevyhráli
![]()
bramboráku říkáme bramborák škvorovi škvor ![]()
ušák je králík
a drátkům/sponkám do sešívačky - žrádlo do koňa
Příspěvek upraven 29.04.12 v 22:57