Jak říkáte krevnímu výronu pod nehtem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4181
29.4.12 22:13

štěnice - Praha

stinku jsem jeste neslysela, tak jsem se zas poucila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5533
29.4.12 22:13

Praha - stínka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4181
29.4.12 22:14
@Pipet píše:
Stínka a svinka jsou takoví ti „broučci“, co jim chlap říká autobusek, podle mě jsou to ovečky.

Coze ? :lol: Ja Ti vubec nerozumim :lol: Jaky autobusek ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5761
29.4.12 22:15

Severní Morava - borůvka :jazyk: :)

Edit. Jinak jsem neslyšela o žádném z výše uvedených :oops: :lol:

Příspěvek upraven 29.04.12 v 22:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4778
29.4.12 22:16

Pardubice - Borůvka :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11952
29.4.12 22:18
@Sisulík píše: :mrgreen: juu to mi připomíná, když se mě tchán poprvé zeptal jestli chci k uzenýmu vejmrdu .. děsivě mě urazil - ale oni vejmrda říkají nastrouhanýmu křenu s jablkem … takže tak :lol:

Mně zase dostala kamarádka v Práglu, když jsme usínaly a já jsem jí řekla: Rožni! A ona: Teď a kde asi? Máš hlad nebo co?
Myslela si asi,že mám chuť na grilované sele :lol:
Jinak stran tématu: zatím máme +- 11 pojmenování 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
29.4.12 22:19

Plzeň- štěnice.
Stínky a svinky jsou ty hnusy ve vlhku pod kamenama (pravda, štěnice taky není žádná krasavice) :poblion:
A říct mi někdo, že má raka pod nehtem, tak ho fakt lituju, takový neobvyklý typ rakoviny…

Už u podobné diskuze jsem si všimla, jak se často shoduje ve výrazivu západočeský kraj s východem, divný, co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15532
29.4.12 22:19
@Kakika píše:
Jo jo, to se škádlíme s tchánama. Oni, jestli si u nich dám vošouchy. Já jim na to říkám, že vošouchy nejím, ale jestli udělají bramboráky, tak ty miluju :lol:
Ovšem když jsem poprvé slyšela „nastevři“, tak mi to málem utrhlo uši. Naučila jsem je používat slovo pootevři :mrgreen:

„nastevři“ mi trhá uši dodnes :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 22:20

Stínka-Jihlava :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
29.4.12 22:20

Severní morava - borůvka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.4.12 22:21
@jabarka píše:
„nastevři“ mi trhá uši dodnes :roll: :mrgreen:

No tohle slyšet, to by bylo po mně 8o 8o :roll: :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8937
29.4.12 22:22

Pocházím od Zlína a teď žiju v Ostravě a něříkáme tomu nijak. Jako asi bych řekla fialový nehet, ale jedním slovem :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Zapomínálka
29.4.12 22:23

štěnice, jiný výraz ani neznám.

  • Citovat
  • Upravit
4132
29.4.12 22:23

Já teda říkám, že tam mám krevní sraženinu, popř. sraženou krev - Praha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2507
29.4.12 22:24

Já to znám jako Rak - Brno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák