Potkáme se s tchyní, se kterou už dlouho nemluvíme

Napsat příspěvek
Velikost písma:
43037
10.2.21 19:37

Jestli to zvládneš (nevíme co jste si), tak s ni normalne mluv jakoby nic. Uz mi to parkrat zabralo, druhy zareagoval taky jakoby nic a spor byl zapomenut.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.21 15:23

Holky jak tu řešíte to „přeji upřímnou soustrast“ tak jsem si teď vzpomněla jak kolegovi v práci zemřel taťka a když jsem ho objala a chtěla říct „upřímnou soustrast“ tak ze mě vylétlo „všechno nejlepší“ :lol: to bylo o něco horší než „přeji upřímnou soustrast“ :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
8014
17.2.21 16:00

Na se to stalo teď, s mými rodiči nemluvíme ale pohřeb je pjhreb a tam se to netaha normálně jsme se pozdravil oni nám pokondolovali, a pro hodili jsme pár slov tím to haslo…

Nevom jak to je jestli se v této situaci kondoluje nebo ne ale nám všichni co došli na pohřeb podali ruku a kondolovali asi jen 2 lidi ne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová