Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jestli to zvládneš (nevíme co jste si), tak s ni normalne mluv jakoby nic. Uz mi to parkrat zabralo, druhy zareagoval taky jakoby nic a spor byl zapomenut.
Holky jak tu řešíte to „přeji upřímnou soustrast“ tak jsem si teď vzpomněla jak kolegovi v práci zemřel taťka a když jsem ho objala a chtěla říct „upřímnou soustrast“ tak ze mě vylétlo „všechno nejlepší“
to bylo o něco horší než „přeji upřímnou soustrast“
![]()
Na se to stalo teď, s mými rodiči nemluvíme ale pohřeb je pjhreb a tam se to netaha normálně jsme se pozdravil oni nám pokondolovali, a pro hodili jsme pár slov tím to haslo…
Nevom jak to je jestli se v této situaci kondoluje nebo ne ale nám všichni co došli na pohřeb podali ruku a kondolovali asi jen 2 lidi ne…