Matka mi krade přítele

Anonymní
9.2.21 09:33

Matka mi krade přítele! (nebo jsem paranoidní?)

Dobré ráno vespolek, prosím anonym, je to velmi citlivé téma…
potřebuju nějaký objektivní názor.

Mám přítele, jsme spolu pár měsíců, jenomže mu furt volá moje mamka, a někdy i několikrát za den. Ano, pomáhala mu s nějakou administrativou v práci, vyřízením nějakých papírů v bance, to je od ní hodně hezké, a u těch hovorů normálně jsem, jsem ráda, že spolu vychází, ho oslovuje zdrobnělinou (Denísku - přítel se jmenuje Denis) :pocitac:
Pak je z něho půlku dne úplně nadšená. :dance: telefonují spolu třeba 3×20 minut za den (ne každý den, ale někdy je to třeba 3× do týdne), vždycky se mu nabídne, že ho někam doprovodí atd..
nevím, jestli ho bere jako syna, nebo jestli si tím něco dokazuje? Máme je teď nezadaná btw. :roll:

Nebo když jsme byli u přítelovi rodiny, tak mu furt nějak podstrojovala, nebo já nevím jak to říct česky… :mrgreen: :,(
jednou v létě jsme spolu všichni hráli člověče nezlob se, na chatě, a přítel prohrál a ona mu dala ruku na rameno.

Příspěvek upraven 09.02.21 v 14:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
886
9.2.21 09:36

Těžko říct, je to divné. Možná by přítel zaujmout jasnější postoj, aby matka věděla, kde je ve vašem vztahu její role. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:38

Zrovna teď spolu volají.. :roll: „Dobrý Denísku, tak já jak půjdu do obchodu, tak se ti podívám, jestli to tam mají“ a hyhňá se u toho jak mokrá třináctka
jo, a zapomněla jsem dodat..s přítelem žádné problémy v rámci našeho vztahu zatím nemáme, zatím žijeme oficiálně odděleně

• Citovat
  • Nahlásit
8669
9.2.21 09:38

No musis se vic snazit nebo si mamka poridi zajicka na prijemne chvile, pokud uz se tak nestalo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:39
@páájaa2 píše:
Těžko říct, je to divné. Možná by přítel zaujmout jasnější postoj, aby matka věděla, kde je ve vašem vztahu její role. :think:

@páájaa2 on ji bere jako tetu/nmáhradní mamku/nevím…je rád, že mu pomohla s tou hypo v bance, a s nějakými věcmi a taky jí řekne, že je moc rád, že mu pomohla, ale přijde mi že z její strany je to moc intenzivní..já taky jeho tátovi občas zavolám, řeknu, co děláme, a že se těšíme, jak se staví, ale tím to končí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:40
@Cenarius píše:
No musis se vic snazit nebo si mamka poridi zajicka na prijemne chvile, pokud uz se tak nestalo. ;)

@Cenarius Tak a teď jsem klidnější…já neívm, jak mám poznat jestli je v tom nějaká přitažlivost nebo jeslti je ráda, že semůže o někoho starat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
10963
9.2.21 09:50
@Anonymní píše:
@páájaa2 on ji bere jako tetu/nmáhradní mamku/nevím…je rád, že mu pomohla s tou hypo v bance, a s nějakými věcmi a taky jí řekne, že je moc rád, že mu pomohla, ale přijde mi že z její strany je to moc intenzivní..já taky jeho tátovi občas zavolám, řeknu, co děláme, a že se těšíme, jak se staví, ale tím to končí

Jak dlouho spolu jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
9.2.21 09:51

A k Tvým bývalým předtím se chovala jak, podobně?

Máš sourozence, nechtěla máma původně víc dětí nebo taky syna? :think:

A když je teď sama, předtím měla jaké partnery, byla „na mladší“ nebo zhruba svého věku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:51
@ivašot. píše:
Jak dlouho spolu jste?

@ivašot. půl roku cca :think: ale předtím jsme se znali a kamarádili asi 2 roky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:54
@aquarian píše:
A k Tvým bývalým předtím se chovala jak, podobně?

Máš sourozence, nechtěla máma původně víc dětí nebo taky syna? :think:

A když je teď sama, předtím měla jaké partnery, byla „na mladší“ nebo zhruba svého věku?

@aquarian Předtím jsem s nikým dýl jak půl roku nebyla,

Příspěvek upraven 09.02.21 v 14:42

• Citovat
  • Nahlásit
7501
9.2.21 09:55

Kolik vám je? Přijde mi z popisu, že jste dost mladí a možná ho mamka opravdu bere, jako svého syna. Možná se jí líbí jako partner pro dceru a je z něj tak nadšená. (To píšu proto, že kamarádčina maminku byla taky samý „Tomášek“ a pěla na něj samé ódy). No asi bych plánovala víc společných aktivit bez mamky, jen vy dva. A ji opatrně odkázala třeba na nějakou seznamku. :mrgreen: Prosím tě, o čem si spolu pořád telefonují? 8o Já si denně nevolám ani s vlastní mamkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
9.2.21 10:04
@Anonymní píše:
Předtím jsem s nikým dýl jak půl roku nebyla, vždycky byl nějaký problém, a mamka moje bývalé moc nemusela (jeden chodil furt v černým oblečení, druhej hledal svoji sexualitu…jenomže tento je zase starší než já, ale to jí asi nevadí)ne, jsem jedináček…máma vždycky chtěla dceru. Ale je hodně pečující, ráda se cítí potřebná
Předtím máma měla jen jednoho partnera, od svých cca 18 let, mého otce, ten je starší než ona…nikdy jsem ji neviděla s nikým randit od té doby co tata odešel :think:

Aha, tak když byla zvyklá v podstatě opečovávat Tebe, teď sis našla někoho, koho schvaluje, sama není vytížená jinak…

Nehrotil bych to, nejspíš má hodně energie a dělá jí dobře kontakt s lidmi, které má ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17722
9.2.21 10:10

Tyjo, to by mi asi taky nedalo spát. Sama asi musíš poznat, zda je mamka jen nadšená z dalšího „dítěte“, které může opečovávat a starat se o něj, nebo jestli o něj má zájem jako o milence.. Těžko radit na dálku. Tobě volá taky takhle často? My teda máme s mámou super vztah, můj manžel se svojí taky, ale voláme si tak maximálně jednou denně na deset minut, ale spíš tak obden..
Co zkusit říct mámě i přítelovi, že ti to vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
9.2.21 10:18

A o čem si telefonují 20 minut třikrát za den? Mně by tohle bylo asi už nepříjemné a taktně bych jí ve vhodné chvíli naznačila (například až bude zase odvařená z toho, že jí napsal ahojky), že její chování je poněkud přehnané a měla by zařadit zpátečku, protože svým chováním začíná pomalu ale jistě narušovat můj vztah. Ona je takhle aktivní a kontaktní i vůči jiným lidem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
9.2.21 10:20

Teď už se to tolik nevidí, ale dřív byly ženské, které byly posedlé tím, aby je chlapi oceňovali. Zřejmě to vyplývalo t nějaké životní nutnosti, matky jim tloukly do hlavy, bez chlapa jsi bezcenná..

Pamatuju si učitelky, šíleně staré (z našeho pohledu, dnes bych řekla, že jim bylo mírně přes čtyřicet :mrgreen: ), dvacet kilo nadváha, na hlavě květák, jak se podlézavě smály vtipům atraktivních spolužáků a napadne jim nadržovaly, zatímco oškliví spolužáci a holky měli smůlu, byť to byli čtrnáctiletí cápci.

Jednou si vybavuju i nějakou maminu kamarádku, jak takhle obletovala mého bratrance.

Některé ženy se tak chovají. Hádám, že se jí líbí, ale nemá ambice ti ho přebrat, prostě jenom tak fantaziruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat