Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Rezii píše:
No jo, ale když člověk vidí ty prarodiče, jak si hrajou tři hodiny v kuse na pyšnou princeznu, a když dítě potom kdykoliv mu řeknete, že od toho má školku a jestli třeba nechce něco přečíst, vriska ,ja chciiiiiiiii k babiiiiiiiiicce' tak jeden znejistí;)
Tak to já jsem taky „vydržela“ u cizího dítěte, které člověk vidí jednou za čas a chce se mu zavděčit ![]()
Se mnou si dcera nechtěla moc hrát s kostkama (cheva se to myslím jmenovalo), protože jsem se do toho tak zabrala, že jsem si stavěla svoje a ještě ji brala kostky.
ale zas jsem ji tím dobře připravila do života.